Şimdi Ara

Samsung Galaxy Tab 2 7' (3105) Ana Konu (62. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.248
Cevap
17
Favori
51.916
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5960616263
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şuanda google playdan uygulama indirmeye çalışıyorum fakat çok uzun sürüyor 13mb yarım saatten fazla sürdü yanlış bişey yapmış olabilirmiyim?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: QLusher

Şuanda google playdan uygulama indirmeye çalışıyorum fakat çok uzun sürüyor 13mb yarım saatten fazla sürdü yanlış bişey yapmış olabilirmiyim?

tableti fabrika ayarlarına alın alırkende dahili hafızayı formatlamayı unutmayın en son en son recovery menüsünden wipe yapın sonra tekrar deneyin. birde bugün türkiye genelinde yurt dışı serverlara bağlanma sıkıntısı var twitterı kapatalım derken bütün çıkışlarımı kapattılar ne bilmiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kartel1

quote:

Orijinalden alıntı: QLusher

Şuanda google playdan uygulama indirmeye çalışıyorum fakat çok uzun sürüyor 13mb yarım saatten fazla sürdü yanlış bişey yapmış olabilirmiyim?

tableti fabrika ayarlarına alın alırkende dahili hafızayı formatlamayı unutmayın en son en son recovery menüsünden wipe yapın sonra tekrar deneyin. birde bugün türkiye genelinde yurt dışı serverlara bağlanma sıkıntısı var twitterı kapatalım derken bütün çıkışlarımı kapattılar ne bilmiyorum.

Evet dün akşam ki geçici bir durummuş sabah normale döndü, ilginiz için teşekkürler.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • QLusher Q kullanıcısına yanıt
    Gule gule kullanin hocam :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim tablete nazar değdi .. Çocuklar merdivenden düşürmüş ön cam çatlak dolu ama çalışıyor.. Bu cam ne kadardır acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Haddat

Fransa romu 4.2.2 yükledim.. Tavsiye ederim.. Cihaz sular seller gibi akıyor resmen..

Orijinal rom ile daha hızlıydı sanki. Fransa romu arada takılma yapıyor. Niye böyle olduğuna anlam veremedim.
    Acaba yeniden mi yüklesem... Çok memnun kalmadım bu durumdan, eskisi çok stabildi.
  • İyi günler kullanıcılar olarak fikrinizi almak isterim bu tabletten almayı düşünüyorum acaba dokunmatik kalitesi nasıldır ? Güncel oyunlarda ,menü geçişlerinde internette takılma kasma sorunu var mı? Genel olarak tabletten memnunmusunuz tavsie eder misiniz teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KuZGuN2 -- 17 Mayıs 2014; 13:06:39 >
  • Ben alalı 1,5 sene oldu son 3 4 aydır aşırı derecede donma yapıyor, şarj artık dayanmıyor, su gibi gidiyor, aldığım dönemde 3G barındıran tablet olarak iyi bir seçenekti ama şu dönem için hala öylemi soru işareti ? :)

• Bu tablete uyumlu kablolu mikrofonlu kulaklık önerisine ihtiyacım var. Kullanan, bilgisi olan?
  • hort yapiyim mi?
  • Tablete bilgisayardan film atarken sarj yeri bozuldu, bazen sarj oluyor ama bilgisayar görmüyor. Düzelsin diye uğraştım. Nasıl yaptıysam sıfırlamaya çalıştım, ilk sürümüne döndü makina telefon özelliği var ama hiç kullanışlı değil bu sürüm. Telefondan güncellemede yapamıyorum yüzde 29 da kalıyor yüklerken. Fabrika ayarlarına döndüm ne yaptıysam olmadı. Usb ile bağlamadan günceleyebileceğim bir yöntem var mıdır? @kartel1 @X-Slim @here_1967

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi inan33 -- 22 Haziran 2014; 21:50:55 >
  • Hey gidi efsane cihaz. Konuya canlılık gelsin diye yazdım yoksa dönemi çoktan kapandı.
  • Bendeki duruyor ekranı çatlak vaziyette çocukların elinden hiç düşmüyor. . Ailede bizimle beraber farklı marka cihaz alanların hepsi çöpe attı..

• quote:

Orijinalden alıntı: Haddat

Bendeki duruyor ekranı çatlak vaziyette çocukların elinden hiç düşmüyor. . Ailede bizimle beraber farklı marka cihaz alanların hepsi çöpe attı..

bendeki de duruyor. günde 10 saat çocukların elinde maşallah çizik bile yok ama her şeyin bir zamanı ve ömrü var artık eskisi gibi hızlı açılıp kapanmıyor ve oyunlarda da kasıyor velhasıl çift çekirdek 1.2 ghz ve 1 gb ram yetmez oldu . uygulamalarda daha fazla donanım istiyor olacakki alet isteklerimi yerine getirmekte zorlanıyor. Ama sıkışınca sim kartı takıp arama yapmışlığım var o özelliği hala on numara.
  • Tab 2 cover kılıfa ihtiyacı olan varsa ilanım;

http://forum.donanimhaber.com/m_90883954/f_//tm.htm#90883954
  • cihaz hala çocukların elinden düşmüyor günde en az 1 kere şarj ediyorlar 2 yıla yakın olacak sıkıntı yok.
    üzerinde İtalyan 4.1.2 var Fransız 4.2.2 mi yüklesem orijinal tr mi ? :)
    kaşıntı işte

kartel usta bir kere daha tşk sayende yapmıştım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: turkuaz_1

cihaz hala çocukların elinden düşmüyor günde en az 1 kere şarj ediyorlar 2 yıla yakın olacak sıkıntı yok.
    üzerinde İtalyan 4.1.2 var Fransız 4.2.2 mi yüklesem orijinal tr mi ? :)
    kaşıntı işte

kartel usta bir kere daha tşk sayende yapmıştım.

Cihazin hala kullaniliyor olmasi bile yeterince guzel . Cocuklara faydasi oluyorsa ne ala gule gule kullanin.

• Tablette şarj sorunu yaşayan var mı? Tableti powerden kapatıp şarj edebiliyorum. Açıkken şarj olmuyor. Sorun şarj kablosunda mı bilemiyorum. Şarj kablosunun orjinal olması önemli mi? Orjinal kablo kırılmıştı farklı marka buldum şarj adaptörü orjinal olmasına rağmen yine dediğim şekilde şarj edebiliyorum.
    İyi günler...
  • quote:

Orijinalden alıntı: black-man

Tablette şarj sorunu yaşayan var mı? Tableti powerden kapatıp şarj edebiliyorum. Açıkken şarj olmuyor. Sorun şarj kablosunda mı bilemiyorum. Şarj kablosunun orjinal olması önemli mi? Orjinal kablo kırılmıştı farklı marka buldum şarj adaptörü orjinal olmasına rağmen yine dediğim şekilde şarj edebiliyorum.
    İyi günler...

Merhaba kardes sorunun kablo kaynaklı orjinal kablo temin etmeye çalış

• kartel1 K kullanıcısına yanıt
    Arkadaşlar, bizim yeğenin bu tabletten var.Arabistandan gelmiş.Cihaz sağlam ama dokunmatik kırık.GG deki ilanlardakilerin ön ve arka kamera dikey olarak tutunca üstte, bizdekinde ise cihazı yatay olarak tutunca ortada.acaba bu dokunmatiğin bizdeki cihaza uyumlu olup olmadığını nasıl anlayabiliriz?Şimdi dikkat ettim de cihazın ön yüzünde Samsung yazısı yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hassan01 -- 13 Ekim 2015; 11:25:39 >

• 
Sayfa: önceki 5960616263
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.