Şimdi Ara

Samsung Galaxy Tab 2 7' (3105) Ana Konu (59. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.248
Cevap
17
Favori
51.917
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5758596061
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: TuVNeRa

Benim cihazın orijinal kapaklı kılıfı var. Gelen aramayı cevaplamak için kapağı hiç kaldırmadan yandaki düğmeleri nasıl kullanabilirim?

Onu ben de denedim ama malesef açmadan olmuyor. Eminim yandaki tuşlarla otomatik cevaplamayı etkinleştrirecek bir uygulama vardır ama araştırmadım. Sırf tek tuşla cevaplamak için kulaklık kullandıydım.
  • Arkadaslar size bir sey soracagim. Gerçi note 2 kismindada sordum.
    Sorum. bende samsung 2.7 p3100 tablet var. 3g ve sim kartli. Fakat ben bu tabletten memnun degilim. Nokia 620 ile her seyi daha hizli yapabiliyorum. Acaba note 2 bu tabletten daha iyi midir kullanilis bakimindan?
    Tskler
  • quote:

Orijinalden alıntı: 2000watts

Arkadaslar size bir sey soracagim. Gerçi note 2 kismindada sordum.
    Sorum. bende samsung 2.7 p3100 tablet var. 3g ve sim kartli. Fakat ben bu tabletten memnun degilim. Nokia 620 ile her seyi daha hizli yapabiliyorum. Acaba note 2 bu tabletten daha iyi midir kullanilis bakimindan?
    Tskler

kimse yanlış anlamasın ancak tablet alacaksanız önceliğiniz ipad olmalıdır diye düşünüyorum.
  • Ya arkadas sorum bu degil ki. Tablet almayacagim zaten elimde bedava gelen samsung tablet var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: css2005

quote:

Orijinalden alıntı: David Crosby

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2081801 arkadaşlar burdaki olayı biri türkçeleştirebilir mi ?

Sungsonic Hd adında jellybean 4.2.2 sürümü üzerine güncellenmiş ve optimize edilmiş bir custom romdan bahsediyor.

Eğer bu konudaki türkçe anlatımla tabletinizi telefona dönüştürdüyseniz ve yeterli İngilizceniz yoksa yüklememenizi tavsiye derim.

o açıdan dememiştim ben ya :D ingilizcem yeterli seviyede

demek istediğim türkçe bir şekilde romun içeriği konuya aktarılmasıydı belki ingilizce seviyesi düşük arkadaşlar yararlanırdı

• quote:

quote:

quote:

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2081801 arkadaşlar burdaki olayı biri türkçeleştirebilir mi ?

Sungsonic Hd adında jellybean 4.2.2 sürümü üzerine güncellenmiş ve optimize edilmiş bir custom romdan bahsediyor.

Eğer bu konudaki türkçe anlatımla tabletinizi telefona dönüştürdüyseniz ve yeterli İngilizceniz yoksa yüklememenizi tavsiye derim.

demek istediğim türkçe bir şekilde romun içeriği konuya aktarılmasıydı belki ingilizce seviyesi düşük arkadaşlar yararlanırdı

Hımmm.. sorunuzdan o anlaşılmıyor yalnız.

O zaman sizden bekliyoruz romun yorumlarını ve Türkçesini.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Hımmm.. sorunuzdan o anlaşılmıyor yalnız.

O zaman sizden bekliyoruz romun yorumlarını ve Türkçesini.

cidden fırsat bulamıyorum yoksa ben bile çoktan bu durumu konu sahibiyle paylaşmıştım

• Telefon özelliğini aktive edince cihazın değeri artar mı?
  • Zannatmem. Yaılımsal olarak değişiklik yapmak özellikle de ücretsizse değer attırmaz.
    Ama 2.el satmayı kolaylaştırabilir. Garanti dışı kaldığı için de zorlaştırabilir. Sonuç : nötr.
  • Arkadaslar bir sorum olacak.
    30 saniyelik ekran isiginin sonmesi sonrasinda tus kilidi neden kendiliginden aktiflesiyor? Sizde de boykle mi oluyor, bunu engellemenin bir yolu yok mu, tus yani ekran kilidinin onune gecemez miyiz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kapakli kilid kullananlara bi program tavsiye edeyim.

Malumunuz kiliflarimiz aktif kapak degil ancak tap tap app adli program ile bunu yapmak mumkun. Ayarlarindan aktive edebilirsiniz. Ayrica ayarkardan yine ekran kapatma tusu yerine widget kullanarak ekrani kapatabilirsiniz.

• arkadaşlar bende p3110 var. bu yukardan kaydırdığımızda wifi,gps,ses,ekran döndürme, güç tasarrufu,engelleme modu olan en üst menü bende tam ekran omuyor ekranın yarısını ancak kaplıyor. nasıl tam ekran yapabilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: jeo123

arkadaşlar bende p3110 var. bu yukardan kaydırdığımızda wifi,gps,ses,ekran döndürme, güç tasarrufu,engelleme modu olan en üst menü bende tam ekran omuyor ekranın yarısını ancak kaplıyor. nasıl tam ekran yapabilirim.

4.2.2 sürümü çıkmış ingiltere için onu yükle tam ekran olur linkhttps://docs.google.com/file/d/0Bzhyhrl5XagpRnI5N1ctQURVVVU/edit

• Arkadaslar su haberi gordum de, bizim 3100lara da gelir mi guncelleme?http://www.hurriyet.com.tr/teknoloji/24795728.asp

• Değerli arkadaşlarım kardeşlerim, ilk sayfada yazanları aynen yapıyorum bir aksilkte olmuyor fakat aletin yazılımı ve sürümü değişmiyor. hala p3105 ve 4.1.2 yazıyor nasıl bir iş anlamadım. Anlayan bir arkadaş yardım ederse çok hora geçecek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cemotto -- 8 Ekim 2013; 18:47:39 >
  • cihazımı satıp note2 alma niyetiyle aranızdan ayrılıyorum. yardımı dokunan herkese teşekkürler
  • tab 2 10 inç için ana konu yokmu?
  • cemotto C kullanıcısına yanıt
    İtalya yada Fransa romunu yüklediğine emin misin?

• Arkadaşlar ben de satıp discovery alarak aranızdan ayrılmış bulunuyorum. Ama sattığım kişi yakınım olduğu için her daim takipteyim.

• CSS2005 arkadaşıma yardımlarından ötürü teşekkür ediyorum. ALLAH işlerini rast getirsin.
  • 
Sayfa: önceki 5758596061
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.