Şimdi Ara

Samsung Galaxy Tab 2 7' (3105) Ana Konu (23. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.248
Cevap
17
Favori
51.916
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bu arada bir sorum olacak. işlem tamamlandıktan sonra cihaz kurulumu yapıcaz ya hani. benim cihazımın yedeği hali hazırda var. bir de ben de 40 a yakın uygulama vardı. bu uygulamaları tek tek kurmam mı gerekecek? yoksa google hesabından otomatik olarak yüklenecek mi kendiliğinden?

@kartel1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hako42 -- 20 Mayıs 2013; 22:12:30 >
  • evet yaklaşık 15 dakika önce başladı kurulum ama cihaz hala otomatik olarak açılıp kapanıyor. (kurulum böyle mi gerçekleşiyor bilmiyorum)

ama ilk mesajda 5-10 dakika yazdığınız için şu an biraz panikledim açıkçası.
  • bu arada bir sorum olacak. işlem tamamlandıktan sonra cihaz kurulumu yapıcaz ya hani. benim cihazımın yedeği hali hazırda var. bir de ben de 40 a yakın uygulama vardı. bu uygulamaları tek tek kurmam mı gerekecek? yoksa google hesabından otomatik olarak yüklenecek mi kendiliğinden?

@kartel1
  • arkadaşlar lütfen acil yardım cihazın şarjını bitirecek bu işlem diye korkuyorum, cihazı çökertmeyeyim :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: hako42

arkadaşlar lütfen acil yardım cihazın şarjını bitirecek bu işlem diye korkuyorum, cihazı çökertmeyeyim :(

hocam cihaza rom yükleme işi en fazla 10 dk sürer bir yerde hata yapıyorsundur cihazı kapatıp wipe işlemlerini yapın sonra tekrar deneyin.
  • bir şey sorucam, tableti bilgisayara bağladıktan sonra, id-com yazısı sarı olmuyor sanırım orada hata yaptım.

ancak o sarı olmadan yapamıyor muyuz bu işlemleri? yani tableti nasıl tanıyacak bilgisayarım?
  • quote:

bir şey sorucam, tableti bilgisayara bağladıktan sonra, id-com yazısı sarı olmuyor sanırım orada hata yaptım.

ancak o sarı olmadan yapamıyor muyuz bu işlemleri? yani tableti nasıl tanıyacak bilgisayarım?

orası mutlaka sarı olacak olmuyorsa cihazı tanımaz büyük ihtimalle kies kurulumunda hata var
  • yani kies i tekrar mı kurayım?
  • quote:

yani kies i tekrar mı kurayım?

Ne yaptınız .. Halledebildiniz mi?
  • quote:

evet yaklaşık 15 dakika önce başladı kurulum ama cihaz hala otomatik olarak açılıp kapanıyor. (kurulum böyle mi gerçekleşiyor bilmiyorum)

Bilgisayarı çok hızlı sanırım Kartel1'in o yüzden çabuk oluyor :D bende de toplamda en az yarım saat sürünce şaşırmıştım (=
  • quote:

bir şey sorucam, tableti bilgisayara bağladıktan sonra, id-com yazısı sarı olmuyor sanırım orada hata yaptım.

Benim kullandığım programda id-com yazısının olduğu yer yeşil olmuştu.
  • quote:

cihazı download moda alıp bağlantı yaptığınızda id-com sarı yüklemeden sonra yeşil pass yazısı çıkacak...usb kontrolu yapın öyle deneyin isterseniz..
  • download modu ses kısma+açma-kapama tuşu,daha sonu menüden ses yükseltme bu şekil yapıyorsunuz değilmi..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ulashtan -- 21 Mayıs 2013; 21:57:40 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ulashtan

quote:

cihazı download moda alıp bağlantı yaptığınızda id-com sarı yüklemeden sonra yeşil pass yazısı çıkacak...usb kontrolu yapın öyle deneyin isterseniz..

Arkadaşın problemi dün gece halloldu kendisi şu ana kadar giremediği için cevap verememiş olabilir. odin 1.85 üstü versiyonlarda id com yazısı mavi renkli olabiliyor ben 1.85 versiyonunu referans aldığım için sarı olmalı diye yazmıştım.

• quote:

download modu ses kısma+açma-kapama tuşu,daha sonu menüden ses yükseltme bu şekil yapıyorsunuz değilmi..

sorunun cevabı ilk mesajda var birde niye kendi soruna atıfta bulunup cevaplaman için kendine soru soruyorsun?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mehmedali

quote:

evet yaklaşık 15 dakika önce başladı kurulum ama cihaz hala otomatik olarak açılıp kapanıyor. (kurulum böyle mi gerçekleşiyor bilmiyorum)

Bilgisayarı çok hızlı sanırım Kartel1'in o yüzden çabuk oluyor :D bende de toplamda en az yarım saat sürünce şaşırmıştım (=

bilgisayarla alakası yok sadece rom yükleme işi 10 dakikadan fazla sürmez ama diğer ayarlar ve güncellemenin yapılması toplamda yarım saati bulur
  • quote:

Orijinalden alıntı: kartel1

quote:

download modu ses kısma+açma-kapama tuşu,daha sonu menüden ses yükseltme bu şekil yapıyorsunuz değilmi..

sorunun cevabı ilk mesajda var birde niye kendi soruna atıfta bulunup cevaplaman için kendine soru soruyorsun?

sürekli bir şeyler yazan birisi değilim yoksa insan kendine atıfta bulunurmu tamamen sayfa kullanım hatası.. birde sıkıntı yaşayanlar sorunlarının çözülüp çözülmediğini,çözüldüyse izledikleri yolu yazarlarsa sıkıntı yaşayanlara yardımcı olmuş olurlar değilmi...

• selamlar.
    arkadaşım yurtdışından 16gb versiyonunu aldı ama ayarlarda kayıt yerine baktığımızda toplam alan 4,59 gb yazıyor. cihaz daha yeni. içinde resim video vs de yok. ne yaptık ettik, programların önbelleğini filan temizledik çözemedik yardımcı olursanız seviniriz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • şimdi yeni biçimlendirilmiş tablete baktım cihaz belleği 11.77 gb görünüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ulashtan -- 21 Mayıs 2013; 22:53:12 >
  • quote:

şimdi yeni biçimlendirilmiş tablete baktım cihaz belleği 11.77 gb görünüyor.

nerden baktın cihaz belleğine? biz ayarlardaki kayıt yeri seçeneğinden bakıyoruz. doğru mu bizdeki?
    ayarlardan sıfırla dedik, sıfırladık yine aynı. hard reset mi gerekir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Exalted_305 -- 21 Mayıs 2013; 23:04:11 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.