Şimdi Ara

Samsung Galaxy Tab 2 7' (3105) Ana Konu (25. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.249
Cevap
17
Favori
51.914
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: hgoze1

quote:

Orijinalden alıntı: here_1967

Öncelikle herkese merhabalar,
    Konuyu ortasından bölmek istemezdim ama yardıma ihtiyacım var.
    Samsung 7 inç 3110 almayı düşünüyorum. Onun için açılan konularda hiç bir bilgi yok.

Darty de güya kampanya varmış,
    SAMSUNG Galaxy Tab2 P3110 P3113 7'' 8GB WİFİ diye bir model varmış fiyatı da 399 TL. Linkini veriyorum

http://www.darty.com.tr/e_commerce/TABLET-PC/SAMSUNG/Samsung-Galaxy-Tab2-P3110-P3113-7-8GB-W-F--p-97440-c-24.htm

sorun şu ki, 3110 3113 diye bir model var mı? _ ki, ben olduğunu sanmıyorum
    ürün açıklamasında cihaz ağırlığı üstte 600 gr , biraz aşağısında çok hafiftir (385 gr) yazıyor.
    Heryerde 3110 cihazı 499 tl, acaba burada ucuz etin yahnisi gibi bir durum mu var?
    Dary web store da SAMSUNG GALAXY NOTE P3110 S diye bir model ayrıca 549 tl ye satılıyor.
    O halde 399 tl lik cihaz neyin nesi?

Darty i aradım, görevli kişi bu sorularımla ilgili saçmaladı durdu.

Bilen arkadaşlardan yardım etmelerini rica ediyorum.

arkadaşlar ben de p3110 alma aşamasındayım. şu an metro grossmarkette 399 TL. fakat forum da anlatılanlardan p3105 ile ilgili oldugunu cıkardım . yanılıyor muyum. bir kaç şeyi merak ediyorum. şu an telefonumda bulunan sim kartını bu tab da kullanabilirmiyim. nedeni gerekince internete girmek istiyorum. p3105 de tel olarak kullanılan yapı 3110 da da var mı. acil cevap verebilirmisiniz. şimdiden çok teşekkürler.

sim kart takılan model p3105/p3100 dır. p3110 ve p3113 sim kartsız modeldir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• çok teşekür ederim. dikkat etmemişim....
  • bu arada samsung galaxy tab 8.0 çıktı.
    Çoğu kişi S3 ün sündürülmüş hali diye sevmedi ama bence çok güzel
    ve 8 inç bence tablet için en ideal boyut.
    Fakat galaxy 8.0 çok pahalı, Wifi li model 999 tl, 3G lisi 1300 tl
    Yani ipad Mini den bile pahalı, Samsung hep fiyat olarak Apple ' ın gerisinden gelmiştir.
    Fakat şimdi neden daha pahalı ? Sizce fiyatı düşer mi ? Almayı düşünenler beklemeli mi ?
  • quote:

bu arada samsung galaxy tab 8.0 çıktı.
    Çoğu kişi S3 ün sündürülmüş hali diye sevmedi ama bence çok güzel
    ve 8 inç bence tablet için en ideal boyut.
    Fakat galaxy 8.0 çok pahalı, Wifi li model 999 tl, 3G lisi 1300 tl
    Yani ipad Mini den bile pahalı, Samsung hep fiyat olarak Apple ' ın gerisinden gelmiştir.
    Fakat şimdi neden daha pahalı ? Sizce fiyatı düşer mi ? Almayı düşünenler beklemeli mi ?

Türk ticaret anlayışı..
    Turfanda şu anda (yeterli sayılarda ithalat yapılamıyor), mevsimi gelince (pazara yeterli mal girince) ucuzlayacağı kesin..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • sipariş verdik yarın aranıza katılacağım inşallah. Hafıza kartı gelmiyor yanında galiba, türü ve boyut olarak nasıl bir şey önerirsiniz arkadaşlar? Gerçi önceki mesajlarda öneriler varda son tecrübeler doğrultusunda soruyorum. Ayrıca emeği geçen herkesin emeğine sağlık, biraz kafa patlatarak neler yapılabileceğini göstermeniz gerçekten çok hoşuma gitti :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: inan33

sipariş verdik yarın aranıza katılacağım inşallah. Hafıza kartı gelmiyor yanında galiba, türü ve boyut olarak nasıl bir şey önerirsiniz arkadaşlar? Gerçi önceki mesajlarda öneriler varda son tecrübeler doğrultusunda soruyorum. Ayrıca emeği geçen herkesin emeğine sağlık, biraz kafa patlatarak neler yapılabileceğini göstermeniz gerçekten çok hoşuma gitti :)

hayırlı olsun güle güle kullanın işallah 3105 modelini almışsınızdır. son günlerde burada 3110 almak isteyenler boy göstermeye başladı.( 3110 modelinin bir konusu olmadığından sanırım)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kartel1 -- 24 Mayıs 2013; 17:24:46 >
  • Yok kardeşim P3105 aldım Gold dan. 699 Tl ye inmiş, Discovery 975 bluetooth kulaklıkta beraberinde aldım, yarın gelir herhalde kargo. Gelince telefon özeşşiğini açmaya çalışacağız işte :)
  • Teşekkürler kardeşim :) Şimdi mesaj gelmiş ürün tedarik aşamasında olduğu için uzamış kargolama süresi :(
  • quote:

Teşekkürler kardeşim :) Şimdi mesaj gelmiş ürün tedarik aşamasında olduğu için uzamış kargolama süresi :(

Hayirli olsun hocam simdiden cok basit bir islem harfi harfine uyduktan sonra kisa bur surede aktif oluyor gule gule kullanin :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tabletin mikrofonlu kulaklığı var mı? Kutudan böyle bişey çıkıyor mu?
    Kocaman tableti elde tutup kulağa götürmek baya zor olur çünkü
  • quote:

Orijinalden alıntı: X-Slim

quote:

Teşekkürler kardeşim :) Şimdi mesaj gelmiş ürün tedarik aşamasında olduğu için uzamış kargolama süresi :(

Hayirli olsun hocam simdiden cok basit bir islem harfi harfine uyduktan sonra kisa bur surede aktif oluyor gule gule kullanin :)

Teşekkürler, bakalım bana da hallederim gibi geliyor. :) Kargoya bugünde verilmemiş ama, Gold a ayar oldum elinizde olmayan ürünü neden aynı gün kargo diye yazarsınız anlamadım gitti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi inan33 -- 25 Mayıs 2013; 20:43:46 >
  • quote:

quote:

Tabletin mikrofonlu kulaklığı var mı? Kutudan böyle bişey çıkıyor mu?

Teşekkürler, bakalım bana da hallederim gibi geliyor. :) Kargoya bugünde verilmemiş ama, Gold a ayar oldum elinizde olmayan ürünü neden aynı gün kargo diye yazarsınız anlamadım gitti.

goldu bilmem ama hepsiburada dan birşey alırken iki kere düşünün şikayet var sitesine bakınca ne demek istediğimi anlarsınız. stokta olmayan ürünü elinde varmış gibi gösterme olayını avrupada yapsalar tüketici kanunları direk tepesine biner onları birdaha çalışamaz hale getirirler ama malesef bizim ülkemizde devlet ancak vergi almayı biliyor vergi aldığı vatandaşını koruyacak hiçbir çalışması yok mesela siz bu adamları şikayet etmeyi bir deneyin bakalım bu işle ilgilenen bir kamu kurumu bulabilecekmisiniz.( tüketici mahkemelerinden bahsetmiyorum) bu adamların ticareti edebiyle yapmasını denetleyecek piyasaya hakim bir kurum yok bu memlekette ben size daha ilginç birşey söyleyeyimde ne dediğimi daha iyi anlayın varsayalım yakından tanıdığınız birisi vergi kaçırıyor sahte evrak düzenliyor sizde bunu ispatlayacak delile sahipsiniz hadi size hodri meydan sorun bakalım maliye ve defterdarlık dahil kimse sizin ihbarınızla ilgileniyormu ilgilenmiyor mu? ben size söyleyeyim devletin hiçbir birimi (hani 155 i arayıpta ihbarda bulunuyorsunuzda sizden kimlik bilgisi filan istemeden gidip ihbarın gereğini yapıyorlar ya) bu işle ilgilenmiyor yani böyle bir mekanizma yok malesef. 3 haneli bir telefonları var ama bu konularla malesef ilgilenemiyorlarmış.(bizzat denenmiş test edilmiştir.)

• quote:

Orijinalden alıntı: kartel1

quote:

quote:

goldu bilmem ama hepsiburada dan birşey alırken iki kere düşünün şikayet var sitesine bakınca ne demek istediğimi anlarsınız. stokta olmayan ürünü elinde varmış gibi gösterme olayını avrupada yapsalar tüketici kanunları direk tepesine biner onları birdaha çalışamaz hale getirirler ama malesef bizim ülkemizde devlet ancak vergi almayı biliyor vergi aldığı vatandaşını koruyacak hiçbir çalışması yok mesela siz bu adamları şikayet etmeyi bir deneyin bakalım bu işle ilgilenen bir kamu kurumu bulabilecekmisiniz.( tüketici mahkemelerinden bahsetmiyorum) bu adamların ticareti edebiyle yapmasını denetleyecek piyasaya hakim bir kurum yok bu memlekette ben size daha ilginç birşey söyleyeyimde ne dediğimi daha iyi anlayın varsayalım yakından tanıdığınız birisi vergi kaçırıyor sahte evrak düzenliyor sizde bunu ispatlayacak delile sahipsiniz hadi size hodri meydan sorun bakalım maliye ve defterdarlık dahil kimse sizin ihbarınızla ilgileniyormu ilgilenmiyor mu? ben size söyleyeyim devletin hiçbir birimi (hani 155 i arayıpta ihbarda bulunuyorsunuzda sizden kimlik bilgisi filan istemeden gidip ihbarın gereğini yapıyorlar ya) bu işle ilgilenmiyor yani böyle bir mekanizma yok malesef. 3 haneli bir telefonları var ama bu konularla malesef ilgilenemiyorlarmış.(bizzat denenmiş test edilmiştir.)

Güzel ülkemin güzel uygulamaları, tüketiciyi koruyan bir mekanizma yok maalesef. Telekomla papaz olmuştum o zaman anlamıştım ki benim tüketici olarak hiç bir hakkım yokmuş, var olan da fasa fisoymuş. Adamlar her şeyi kitabına uyduruyor, kurumlarda buna destek oluyor.

• Arkadaslar bir sorum olucak hediye olarak gt-p 3110 geldi webcam ile internette goruntulu konusma yapamıyorum ayarlamam yada yuklemem gereken bir program mı lazım

• quote:

benim sorum gold ile ilgili olmayınca arada kaynayıp güme gitmiş :)
    Bilen varsa cevaplamasını rica ediyorum
  • p3110 teknosa mağazalarında haftasonuna özel 450 tl ye düşmüş, internet mağazasından alırsan
    aynı fiyata birde orjinal kılıf veriyor.
    Arkadaşlar artık kesin almayı düşünüyorum, teknosanın internet sitesinden mi almalıyım yoksa mağazadan mı?
    Yani bir kılıf için internetten almaya değer mi, bir sorun çıkar mı?
    Yada daha iyi fiyat veren bir yer var mı?
    Acil cevap bekliyorum, teşekkür ederim.
  • quote:

p3110 teknosa mağazalarında haftasonuna özel 450 tl ye düşmüş, internet mağazasından alırsan
    Arkadaşlar artık kesin almayı düşünüyorum, teknosanın internet sitesinden mi almalıyım yoksa mağazadan mı?

Hocam bak ne güzel kendi kendine cevap veriyorsun sordugun sorunun goldla alakasi olmadigindan cevaplanmadigini anliyorsun ama ayni sorunun 3105 ile alakasi olmadigini anlamak istemiyorsun ve hala cevap bekliyorsun konu basligina bir bak bakalim burada 3110 alan var mi ki senin sorunun cevabini bilsinler.

• Arkadadaslar Bır Kac Gundur Tablette Bı Sorun var. Herhangı Bır Sıteden Metın Kopyalarken Kopyala Yazısına Tıklıyorum Sayfa Donuyor. Bır Kac Tarayıcıdan denedım nedenese Hepsinde Aynı Oldu Butun Sıtelrd Boyle Oluyor Ya donuyor Yada Tarayıcı Kapanıyor . Nden Olabılır Sızce lutfen Yardm Edın

• .düzeltme.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nandonundegaji -- 27 Mayıs 2013; 23:39:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kartel1

quote:

p3110 teknosa mağazalarında haftasonuna özel 450 tl ye düşmüş, internet mağazasından alırsan

Hocam bak ne güzel kendi kendine cevap veriyorsun sordugun sorunun goldla alakasi olmadigindan cevaplanmadigini anliyorsun ama ayni sorunun 3105 ile alakasi olmadigini anlamak istemiyorsun ve hala cevap bekliyorsun konu basligina bir bak bakalim burada 3110 alan var mi ki senin sorunun cevabini bilsinler.

Hocam, Benim arada kaynayan sorum da 3105 ile ilgili, kutudan mikrofonlu kulaklık çıkıyor mu,
    telefon görüşmesini neyle yapıyorsunuz diye sormuştum.

Diğer sorum da yine genel bir ifade içeriyor, Teknosa nın internet mağazasından alışveriş yapmak sorun çıkarır mı diye sormuştum.

Ayrıca, 3110 kullanıcı grubu olmadığından buraya yazıyorum ve gördüğüm kadarıyla yazan sadece ben değilim.
    3110 ile 3105 arasındaki tek fark olan 3G den dolayı, aradaki uçurumun İpad retina ile Piranha business 7'' arasındaki fark kadar büyük
    görerek 3105 burjuvazisi yaratmaya çalışmaya da gerek yok bence.

• 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.