Şimdi Ara

Samsung Galaxy Tab 2 7' (3105) Ana Konu (18. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.248
Cevap
17
Favori
51.916
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Haddat -- 7 Mayıs 2013; 16:47:06 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler isiniza yararsa cihazimi satiyorum :)https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=74871098&p=1#74871098

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • selam arkadaşlar cm4.2.2 yükledim cihaz inanılmaz hızlandı ve dokunmatiği değişti. gayet kullanışlı oldu bu şekilde tabi bu arada cpu hızını 1350mhz çıkardım :D
  • @ badstorm
    mrh
    link varmi .. birde flash player bu surumde çalisiyormu.. kisaca baska farklari varmi..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Haddat -- 7 Mayıs 2013; 20:27:41 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar kolay gelsin bana cok acil yardım edebilirmisiniz.galiba tableti bozdum.farklı bir yerdeki izlemeleri yaptım fakat tablet rengarenk oldu .hani tv de kanal çekmezya aynı öle.daha bugun aldım ilk günden bozdum diye babam öldürür beni ne olur yardım.
  • allah rızası için yardım edin abiler tablet elimde kaldı
  • quote:

Orijinalden alıntı: yunusu54

arkadaşlar kolay gelsin bana cok acil yardım edebilirmisiniz.galiba tableti bozdum.farklı bir yerdeki izlemeleri yaptım fakat tablet rengarenk oldu .hani tv de kanal çekmezya aynı öle.daha bugun aldım ilk günden bozdum diye babam öldürür beni ne olur yardım.

ekran kırılmış olmasın
  • quote:

arkadaşlar kolay gelsin bana cok acil yardım edebilirmisiniz.galiba tableti bozdum.farklı bir yerdeki izlemeleri yaptım fakat tablet rengarenk oldu .hani tv de kanal çekmezya aynı öle.daha bugun aldım ilk günden bozdum diye babam öldürür beni ne olur yardım.

Hocam garantiye yollayin bence beklemeden

• quote:

Orijinalden alıntı: Haddat

Arkadaşlar Bir kitap okurken "akılı bekleme gözlerinizi algılayamadı" diyor .. ve ekranı karartıyor. Bu ayarı nasıl hassaslaştırırız veya bir kalibrasyonu var mı?

Malesef yok hocam o yuzden ben kapattim o ozelligi cok sacma bir sey o sinir oldum

• bizde de aynısı olmuştu. güncel olmayan programlarla root yapınca öyle oluyor. tekrar ve yavaş yavaş en güncel olan programlarla yapınca düzeliyor.
  • Cevaplarınız için tşkler arkadaşlar.Sabah saati 5 yaptım ama sonunda yaptım eski haline döndü.Son güncel root varsa tekrar denemek isterim hiç olmassa babama sürpriz olur.
  • quote:

Cevaplarınız için tşkler arkadaşlar.Sabah saati 5 yaptım ama sonunda yaptım eski haline döndü.Son güncel root varsa tekrar denemek isterim hiç olmassa babama sürpriz olur.
    italyan kullaniyoruz hocam bizde iste 4.1.2

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi X-Slim -- 8 Mayıs 2013; 12:53:03 >
  • olmuyor ama sayfa basında yazılanların aynısını yaptım olmuyor.
  • pardon bir yeri atlıyorum bundan olabilirmi triangle away programını ücretsiz bulamadığımdan hep atladım onu sorun bundanmıdır acaba.Bide ücretsiz nerden indirebilirim.
  • quote:

Cevaplarınız için tşkler arkadaşlar.Sabah saati 5 yaptım ama sonunda yaptım eski haline döndü.Son güncel root varsa tekrar denemek isterim hiç olmassa babama sürpriz olur.

mobil odin ile yapmalısın mobil odini güncelleyerek yapabilirsin..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Haddat -- 8 Mayıs 2013; 16:45:41 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: X-Slim

quote:

Arkadaşlar Bir kitap okurken "akılı bekleme gözlerinizi algılayamadı" diyor .. ve ekranı karartıyor. Bu ayarı nasıl hassaslaştırırız veya bir kalibrasyonu var mı?

Malesef yok hocam o yuzden ben kapattim o ozelligi cok sacma bir sey o sinir oldum

Çalışsaydı süper olurdu.. belki ilerde yeni versiyolarda çalışır..

Markette bu olayı çalıştıracak bir uygulama yoktur sanırım..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Haddat -- 8 Mayıs 2013; 16:58:50 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: X-Slim

quote:

Çalışsaydı süper olurdu.. belki ilerde yeni versiyolarda çalışır..

Markette bu olayı çalıştıracak bir uygulama yoktur sanırım..

Tahminimce yoktur hocam gomulu bir ozellikolduundandolayiama ilerki versiyonlarda daha adam akilli kullanilir insallah :)

• sayın haddat şimdi italya versiyonunu tekrar indiriyorum ve tekrar deneyecem inş olur.tecrubelerinize dayanarak nasıl bir yol izlemem gerekir.
  • quote:

sayın haddat şimdi italya versiyonunu tekrar indiriyorum ve tekrar deneyecem inş olur.tecrubelerinize dayanarak nasıl bir yol izlemem gerekir.

roomu hem dahili hafızaya at hemde sd karta at birine ulaşamazsan diğerinden yaparsın .. mümkünse dahili hafızadan yap.. BaşarılaR DİLİYORUM..
  • olmuyor arkadaşlar orijinal halinden farklı olmuyo.
  • 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.