Şimdi Ara

Samsung Galaxy Tab 2 7' (3105) Ana Konu (17. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.249
Cevap
17
Favori
51.904
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Power7Gear

RAM sorunu çözüldü mü arkadaşlar?

Titanium backup programı ile rom ile gelen italyanca programları ve samsung programlarını kaldırdım, fmr memory clenear ile yaptığım ram temizliği ile boş ram 350 gösteriyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Haddat -- 1 Mayıs 2013; 4:28:50 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Goosfraba43

http://i.imgur.com/Pa0ZFud.png

Arkadaşlar merhaba,
    Bendeki home tuşu çalışmıyor, neden olabilir?
    Herhangi bir oynama yapmadım sistem üzerinde. Sadece ana menüleri kafama göre degistirmistim. Bundan olabilir mi? Ve nasıl faaliyete geçirebiliriz o tuşu.

Teşekkür ederim

Syg

Fabrika ayarlarını don deyince düzeldi home tuşu. Alan arkadaşlara tavsiyem alır almaz kafadan fabrika ayarlarına dondursunler.

• Beyler elimde 4 adet kullanilmamis p3100 ve p3105 modellerinin ekran koruyuculari vardir kargo dahil 12 liraya gonderim yaparim odemeler : garanti bankasi ve misli hesabina olabilirhttps://www.dropbox.com/sc/3xwmdzhseh9r2of/KHzBnf0_2b

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar tablette wifi spot özelliği varmı?
    yoksa program kullanarak bu özellik yaratılabilirmi ?
  • wifi spot özelliği var, Diğer ayarlar seçeneğinin içinde..

• butun yukleme islemlerini yaptiktan sonra mobil odin ile ilk dosyayi seciyorum ama italya yazilimi sececk biyer bulamiyorum ki zaten otomatik olarak yapiyor yukleniyor sonra flashing. done yazisi cikiyor ve samsung ekrani cikiyor ve sonra yine flashing... sonsuz donguye giriyor. sonuc olarak yukleyemiyorum ne yapmaliyim?

hallettim problem yok :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cenkozgen -- 13 Mayıs 2013; 11:57:26 >
  • merhaba arkadaşlar ben bugün itibariyle aranıza katıldım. ilk mesajdaki öğretiyi hazaırlayanın eline sağlık çok kolay bir şekilde telefon özelliğini aktif ettim mobile odin programını yükledikten sonra update edin o şekilde çok rahat kurulabiliyor.
  • Arkadaşlar merhaba,
    yakın zamanda Teknosa'danhttp://www.teknosa.com/urunler/125043048/samsung-p3110-galaxy-tab-2-7-0-titanium-silver-tab bu ürünü almayı planlıyorum. Ürünün 3G li versiyonu 800 TL olduğu için 3G siz bu model bana fiyat olarak daha cazip geldi. zira bana wi-fi olarak yeteceğini düşünüyorum ama siz ürünün sahipleri olarak üründen gerçekten verim alabiliyor musunuz? sayfa geçişlerinde, bir işlem arka planda çalışırken diğerine geçişler rahat oluyor mu? wi-fi ve batarya kalitesi açısından tavsiye ediyor musunuz? Almış olmak için almak istemiyorum. Facebook, Twitter ve sosyal ağları aktif kullanan biriyim ve tabletten de bu programları rahat çalıştırmasını bekliyorum açıkçası. Bu konularda bu üründen memnun musunuz?

Teşekkür ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: badstorm

merhaba arkadaşlar ben bugün itibariyle aranıza katıldım. ilk mesajdaki öğretiyi hazaırlayanın eline sağlık çok kolay bir şekilde telefon özelliğini aktif ettim mobile odin programını yükledikten sonra update edin o şekilde çok rahat kurulabiliyor.

Faydalı olduğuna sevindim umarım problemsiz kullanırsınız.
  • RAM problemi ne durumda arkadaşlar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cenkozgen

butun yukleme islemlerini yaptiktan sonra mobil odin ile ilk dosyayi seciyorum ama italya yazilimi sececk biyer bulamiyorum ki zaten otomatik olarak yapiyor yukleniyor sonra flashing. done yazisi cikiyor ve samsung ekrani cikiyor ve sonra yine flashing... sonsuz donguye giriyor. sonuc olarak yukleyemiyorum ne yapmaliyim?

kendi sorumu cevaplayayım madem :) italya yazılımını zipten cıkarmamısım problem bu sadece ..

ama ram konusu sıkıntı, arka planda calışan uygulamalar sonrasında aktif olarak bişey yapmıyorken bile 100 mb falan kalıyor.. umarım iyi bir çözüm üreten çıkar.
  • quote:

quote:

butun yukleme islemlerini yaptiktan sonra mobil odin ile ilk dosyayi seciyorum ama italya yazilimi sececk biyer bulamiyorum ki zaten otomatik olarak yapiyor yukleniyor sonra flashing. done yazisi cikiyor ve samsung ekrani cikiyor ve sonra yine flashing... sonsuz donguye giriyor. sonuc olarak yukleyemiyorum ne yapmaliyim?

kendi sorumu cevaplayayım madem :) italya yazılımını zipten cıkarmamısım problem bu sadece ..

ama ram konusu sıkıntı, arka planda calışan uygulamalar sonrasında aktif olarak bişey yapmıyorken bile 100 mb falan kalıyor.. umarım iyi bir çözüm üreten çıkar.

peki arka planda bir uygulama açınca otomatik çalışmayan uygulamaları kapatıyormu acaba ? şu an kullandığım s5360 cihazımda 240 mb'ı geçmiyor ram 240 mb iken bir uygulama açsam hemen gereksiz birşeyler kapatıyor ramde yer açıyor bundada öyle bir şey varmı ?
  • nexus 7 ve bu tabletin wifi modeline bakıyorum tablete 500 tlden veremeyeceğim için...3g özelliği bana göre gereksiz (şahsi fikrim) kullandığım telefon android zaten wifi hotspot özelliği var çok acil bir durumda wifi bağlantısı oluşturup tabletten sorunsuz bağlanabilirim değilmi 1 ay kadar sonra alacağım İnşallah firmalar çok kampanya yapmaya başladı sanırım stoklar yavaştan bitiyor çünkü tab3 geliyor samsung 4.2.2 verecek sanırım bu cihaza sonrası gitmez zaten...tablette basit oyunlar (subway surfaces temple run gibi oyunlar oynarım fps futbol gibi oyunları zaten pc de oynarım hem marka olarak samsung markasına güveniyorum ben alana kadar kampanyalar ile 399 tl ye kadar iner diye düşünüyorum sizce bu tableti alırsam hata yaparmıyım çok bi amacım yok dediğim gibi basit oyun face internet youtube film izlemek vs sadece...şimdiden teşekkürler

he birde unutmuşum bu üründe usb girişi özel sanırım standart girişlerden değil netten baktım iphone4 girişi gibi duruyor 2 günden kablosu olursa kopar bozulursa cihaza şarj vs nasıl yapacağım kabloyu kolay temin edebilirmiyim acaba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bsliali -- 4 Mayıs 2013; 19:29:18 >
  • Şuan ben cihazi ayni sizin bahsettiginiz özellikleri kullanıyorum bunun yani sira benimki 3g ' li hemde aktif telefon olarakta kullanıyorum.suana kadar hiç pişman olmadim bu yüzden sizde pişman olmazsiniz eminim hocam almanizi tavsiye ederim :)

bu arada kabloyu heryerden temin edebilirsiniz hatta isterseniz ebaydan şimdiden siparis verin 1.5 dolar gibi bir fiyat 1 aya elinizde olur :)

ama bahsettiginiz o gereksiz seyleri kapatma gibi birseyi yok siz kendiniz kapaticaksiniz

@bsliali

Merhaba hocam internet üzerinden 800 lira hafta sonlari hem internette hemde magazalarda bu ürünler 699 liraya iniyor bilginize her hafta yapilan bir kampanya.bahsettiginiz sekilde kullanırsaniz eger hiç bir sorun olmaz merak etmeyin cok memnun kalirsiniz.ayiriyetten bir uygulama acikken diger uygulamaya gecmek 2 sn nizi aliyor

@saha310

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi X-Slim -- 4 Mayıs 2013; 19:52:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: X-Slim

Şuan ben cihazi ayni sizin bahsettiginiz özellikleri kullanıyorum bunun yani sira benimki 3g ' li hemde aktif telefon olarakta kullanıyorum.suana kadar hiç pişman olmadim bu yüzden sizde pişman olmazsiniz eminim hocam almanizi tavsiye ederim :)

bu arada kabloyu heryerden temin edebilirsiniz hatta isterseniz ebaydan şimdiden siparis verin 1.5 dolar gibi bir fiyat 1 aya elinizde olur :)

ama bahsettiginiz o gereksiz seyleri kapatma gibi birseyi yok siz kendiniz kapaticaksiniz

@bsliali

Merhaba hocam internet üzerinden 800 lira hafta sonlari hem internette hemde magazalarda bu ürünler 699 liraya iniyor bilginize her hafta yapilan bir kampanya.bahsettiginiz sekilde kullanırsaniz eger hiç bir sorun olmaz merak etmeyin cok memnun kalirsiniz.ayiriyetten bir uygulama acikken diger uygulamaya gecmek 2 sn nizi aliyor

@saha310

ya zaten internet paketi alıpta sürekli giremem internete wifi olursa anca eğer çok çok lazım olursa telefonda internet paketi alıyorum oradan wifi hotspot yaparım bağlanırım diye düşündüm kullanmayacağım özellik için 200 tl fazla vermek içim el vermiyor... markaya güveniyorum garanti sıkıntısı olmaz resmi ürün alacağım teknosa vatan gibi yerlerden şarjıda iyi gittimmi bana yeterde artar bile
  • Arkadaşlar Bir kitap okurken "akılı bekleme gözlerinizi algılayamadı" diyor .. ve ekranı karartıyor. Bu ayarı nasıl hassaslaştırırız veya bir kalibrasyonu var mı?

• neyse sorun çözüldü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi David Crosby -- 5 Mayıs 2013; 12:21:49 >
  • Arkadaşlar 3G li modeli bugün teknosa'dan satın aldım, 8 saat sarj et dediler. etmesek de bir şeey farkediyor mu? ayrıca android sürümü 4.0.1 olarak geldi 4.1 e yükselmiyor, güncelleme yok diyor. bu model yazılım güncellemesi almıyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: saha310

Arkadaşlar 3G li modeli bugün teknosa'dan satın aldım, 8 saat sarj et dediler. etmesek de bir şeey farkediyor mu? ayrıca android sürümü 4.0.1 olarak geldi 4.1 e yükselmiyor, güncelleme yok diyor. bu model yazılım güncellemesi almıyor mu?

Araştırmayana okumayana güncelleme yok.....
  • 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.