Şimdi Ara

Samsung GALAXY SIII Mini video inceleme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
111
Cevap
1
Favori
5.646
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu videomuzda Samsung'un Android telefonlar arasında oldukça populer olan GALAXY ailesinin yeni üyesi SIII Mini 'yi inceliyoruz.

• Tam alsam almasam derken can evimden vurdu beni inceleme için teşekkürler :)

• 5 para etmez bir android daha

• önlerden yer alalım buralar değerlenir .d

• Alınmaz boşa para ürünü kötülediğim den değil

• Desire x , xperia P gibi rakipleri varken malzeme kalitesi alt sıralarda olan bir cihaz. Performansına lafım yok fakat tasarımı bence çok kötü. Malzeme kalitesi de öyle.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Keşke s3 ün adını kirletmeseydiniz. S3 e bile doğru düzgün güncelleme alamıyorken bu telefonu kimseye önermem.

• galaxy adıyla milleti keklemeye calışılan bi ürün :)

• Sizi bilmem ama alt seviye telefon incelemeleri beni heyecanlandırmıyor.

• Arkadaslar genel itibariyle camur at izi kalsin mantigiyla telefonu eline almamis alacaklara da mani olan bir tavra burunmussunuz ben cihazi dun Saturn magazasinda gordum gerek gorunus gerekse performans cok iyi telefon cok akici en ufak takilma yok samsung artik stabilite sorununu asti yeni gelecek galaxy s4 un de cok stabil olacagini dusunuyorum ve tum dunyada ilk iki ayda 70-100milyon arasi satis rakamina ulasabilir heyecanla bekliyorum

• Biraz daha bekleseydiniz keşke incelemek için.

Herneyse... F/P birbirine uymuyor. Bundan başka Xperia Sola düşünülebilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

5 para etmez bir android daha

Olsun 5 para etmez iphone 5 e bir sahin dogan parasi verecegine ekranina widget dahi konulamayan duvar kagidinin dort koseli simgelerin arkasindan kurtulamadigi iphonecuklarin en guzel alternatifi android telefonlari kulan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Telefon cok iyi ve cok guzel benim deneme firsatim oldu ve cok memnun kaldim arayuz cok hizli zaten arayuzde bir yavaslik yok olursa 1080p video ve yeni cikacak ust duzek gereksinim isteyen oyunlarda olur suan marketteki tum uygulamalar cok hizli ve akici calisiyor cihazda. Ben 720p .mkv formatli ve .srt altyazili film izledim s3minide gayet basarili orta sinifin en guclusu diyebilirim orta sinif bir telefon arayanlarada oneririm. Bu benim deneyimimdi guzel inceleme olmus tesekkurler inceleme icin.

• Tasarım olaarak kimse bana iyi demesin. İnternette durduğu gibi durmuyor maalesef. Demodan baktığınız zaman marketlerde hayal kırıklığına uğrarsınız.
  • Arkadaslar genel itibariyle camur at izi kalsin mantigiyla telefonu eline almamis alacaklara da mani olan bir tavra burunmussunuz ben cihazi dun Saturn magazasinda gordum gerek gorunus gerekse performans cok iyi telefon cok akici en ufak takilma yok samsung artik stabilite sorununu asti yeni gelecek galaxy s4 un de cok stabil olacagini dusunuyorum ve tum dunyada ilk iki ayda 70-100milyon arasi satis rakamina ulasabilir heyecanla bekliyorum

• telefonun en kötü yanı uygulama ve oyunları sd karta taşıma özelliği yok ...hatta böyle bir seçenekte yok (o kısım pasifi değil bildğiniz o seçenek yok) ve bu yüzden app to sd vb.. aklınıza gelecek tüm sd kartta taşıma programları bu telefon işe yaramıyor..8gb versiyonda( size bu kadar alan vermez kullanmak için max 5-6gb verir) 2gb nfs ve gta yüklerseniz telefon dahili bellek ile gilgli sıkıntı yaşama riski var ben illa alacak varsa 16gb versiyonu varsa türkiyede onu alsın derim bide flash desteği yok eğer illa flash istiyorsanız
    çözüm 4,0 için olan flash kurun tarayıcı olarak da firefox kurun ayarlarda plugini açın flash destekli tarayıcız olur diğer tarayıcılarda bu sistem işe yaramaz dolpin, opera, chrome ve stock tarayıcı da denemiştir

• galaxy s adını verip satış yapmaya çalışan samsung

• Zamanında "1000 tl altında olsun alınır - 900 tl nin altında gelise rakipsiz olur - 900 - 800 tlye alınacak en iyi telefon" diyenler, şimdi ne oldu da çamur atıyorsunuz ?

• ayıp be!! bu telle aynı işlemciye sahip daha kaliteli kasası daha iyi ekranı daha iyi müzik kalitesi olan xperia p ye 11 dk inceleme bu xperia p den daha kötü telefona 35 dk inceleme !!! bu kadarmı belli ediosunuz safınızı. şu andan itibaren tarafsızlığınıza inancım kalmadı...

• Samsung galaxy 3 mini için 2 kisi ile cıkıp inceleme videosu sundugunuza göre samsung galaxy 4 çıkınca herhalde 5 kisi inceleme yaparsiniz. :D
    Samsung galaxy 3 mininin Samsung galaxy 3 ile alakasi yok baska bir isimle piyasaya sunulmasi gerekirdi. Samsung galaxy 3 adiyla saniyla satilmak istenen bir akilli telefon iste.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.