4

Yüzbaşı
13 Aralık 2009
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
3 üye
Görüntülenme
Toplam: 20 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Rom felan yükledim şebeke yok imei yok ana bant sürümü önceden vardı şimdi bilinmiyor diyor

Cid m27
S on
Bootloader açık
Hboot 1.61 biley

Ne yapmam lazım nasıl bir yol iZleyecem
İstediğim ürünün adını bilmediğim için böyle başlık açmak zorunda kaldım

Bisiklet fren halatı formunda bir halatı gerilim uyguladığımız da tutacak ve bırakacak kibirik kutusu büyüklüğünde bir makine lazım 12 volt ile çalışacak yani pense düşünün aradan tel geçirecem geilim uyguladım mı teli tutacak böyle bir makine var mı varsa adı nedir
Araç renault spring 95 bigas marka beyin ve ona uygun lpg göstergesi vardı hiç çalışmıyordu gösterge beyinde eski olduğu için değiltirmek istedim atiker Mustafa kemal paşa bulvarı adana da lpg beyni , göstergesi ve depoya takılan anlog göstergeyi 150 tl ye değiştirdim usta orada mıknatıs ile anlog göstergeyi full yaptı kabinde lpg göstergesi çalıştı 4 yeşil led yandınben depoyu bitirdim 20 tl yakıt aldım ama kırmızı yanıyor hala

Eski sökülen bozulmadan önce daha hassasdı atiker iyi diye yaptırdık olmadı ince ayarı var mı sizin bildiğiniz yada ustaya şöyle söyle dediğiniz

Yardımlarınızı bekliyorum
İpad kullanıyorum son sürüm yüklü cihazda ki fotoğrafların hepsini seçemiyorum google drive programıda yüklü onunla seçeyim dedim hayır olmuyor 578 fotoğraf var icolud ile yedekleme nasıl yapılıyor bilmiyorum biraz kurcaladım yedekleniyor diyor 2 gün oldu hala kalan fotoğraf 200 küsür yazıyor ben nasıl tüm foroğraflarımı seçip bir bulut depolama servisine yükleyecem çözünürlüğ bozulmadan özellikle hepsini seç olayıtek tuşla olsun

Hangi çağda yaşıyoruz ya hepsini seç yok
Fotoğraf alıntı

Baştan söylüyorum akp li olupda böyle bişey yok yalan felan demeyin

KKK sözleşmeli er başvuru yapanlar var mı ?
1,2,3 sorularının cevaplarını bilmiyorum aslı da azda olsa bişey karalıyorum ama emin olamıyorum o yüzden elinizden geldiğince cevaplar mısınız ? 2 ve 3 sorular 1. Sorunun a ve b şıkları gibi yapıyorduk okulda ona göre cevaplar mısınız ?

Sınıfı geçmem için çok gerekli
Elinde bakır yolları yapılmış lehimlenmiş bir devre kartı var bunun üzerinde bakırı. Erimediği büyük bir alan var ben buraya ismimi yazacam yazdıktan sonra komple devreyi asite atamam bunun bir yoku yok mu. Ben bir yerde görmüştüm adam pamuğa bir şey damlatıp siliyordu ve kalem ile çizilmiş yani sadece bakır eriyordu ben de bu şekil yapmak istiyorum ama o sıvı ve nasıl yapacam
Ön lisans bitiyor bu sene elektronik bölümü kpss var mı acaba bu sene
Hava Kuvvetleri Komutanlığı 2015 yılı sözleşmeli astsubay başvuruları başlamıştır. Başvuru kılavuzunu görmek ve başvuru yapmak için

http://ik.tekok.edu.tr/sozastsb/anasayfa.aspx
Hakkında
Forum İmzası:
Bizim için her yer adana
Forum İkinci El İmzası:
Seyhan adana
Hakkımda:
Bizim için her yer adana
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 3 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.134
İkinci El Bölümü Mesajları: 2
Konularının görüntülenme sayısı: 30.832 (Bu ay: 202)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 300 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.