Şimdi Ara

Samsung Galaxy SII Tüm Sorularınızın Çözümü/Destek/SSS/Oyun-Program (205. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.433
Cevap
72
Favori
374.961
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 203204205206207
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Cok kapsamli bir calisma olmus tesekkurler. Benim de bir sorum olacak. S2 telime nordic 4.1.2 yukledim. Hsdpa ozelligini devre disi birakmak istiyorum. 4.0.4 ile yapiyordum. Ama jelly bean de olmuyor. Yalnizca 3g hizinda kullanmak istiyorum H ve H+ iptal etmek istiyorum. Yardimci olursaniz sevinirim. Tesekkurler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lonebody -- 10 Nisan 2013; 8:45:43 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lonebody

Ustadlar merhaba.

Cok kapsamli bir calisma olmus tesekkurler. Benim de bir sorum olacak. S2 telime nordic 4.1.2 yukledim. Hsdpa ozelligini devre disi birakmak istiyorum. 4.0.4 ile yapiyordum. Ama jelly bean de olmuyor. Yalnizca 3g hizinda kullanmak istiyorum H ve H+ iptal etmek istiyorum. Yardimci olursaniz sevinirim. Tesekkurler

ayarlar>diğer aglar>mobil aglar>şebeke modu,,,, sadece WCDMA seçerseniz 3g oluyor
  • Merhaba;

Cihazımda 4.1.2 yüklü ve sistem yavaşlamasından dolayı format atmak istiyorum ancak ses açma+power+menü butonuyla recovery menüden wipe factory reset yapsam da telefonu açtığımda eski programların dosyaları hala duruyor. Bir türlü tamamen sıfırlayamadım. Yardımcı olur musunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: rraistlinn

quote:

Ustadlar merhaba.

ayarlar>diğer aglar>mobil aglar>şebeke modu,,,, sadece WCDMA seçerseniz 3g oluyor

maalesef dostum.. olmadı

ama vakit ayırdığın için teşekkür ederim.

resmini de ekledim.

yok mu başka bu konuda yardımcı olabilecek kimse ?

• quote:

Orijinalden alıntı: XPerience

Merhaba;

Cihazımda 4.1.2 yüklü ve sistem yavaşlamasından dolayı format atmak istiyorum ancak ses açma+power+menü butonuyla recovery menüden wipe factory reset yapsam da telefonu açtığımda eski programların dosyaları hala duruyor. Bir türlü tamamen sıfırlayamadım. Yardımcı olur musunuz?

ayarlar-kayıt yerinden-usb biçimlendir yapman lazım
  • selam arkadaşlar benim galaxy s 2 otomatik güncellemeyi buldu indirdim güncelleştirme yüklensinmi dedi daha 1 saat 2 saat 6 saat 1 gün 7 gün diyordu bende sonra güncelleştireyim verilerimi yedekleyeyim diye hiçbiri dedim şimdi güncelleştirmek ne yapmam lazım indirdiği güncellemeyi nereye attı güncelleştirmeyi nasıl başlatabilirim yardımcı olurmusunuz
  • az önce denedim ve güncelleme alamadım. ilk başta gelen uyarı ise şöyle oldu;

cihazınız kies aracılığıyla yazılım yükseltmesini desteklemiyor

Çok sinir bozucu bir durum. Samsung u aradım hemen ve 4.2.1 güncellenesş geldiğini ancak sadece servislerde yüklenebileceğini söylediler. Yurt dışı diğer ülkelere ait kies ler ile yapılan güncellemelerin ise cihazı yine garanti dışı bırakacağını belirttiler.

bende samsung ile ilgili ulaşabildiğim her yere konu ile ilgili mail attım. neden hala kies ile güncelleme alamadığımız öğrenmek için.
    Çünkü siteden kies iindirdiğimde kurulum ardında yazılım güncellemesi buldu ve kendini güncelledi.
    şuan daha önce serviste yüklenmiş olan 4.0.4 versiyon android var.
  • Arkadaşlar telefon sim kartını görmüyor neden olabilir acaba ?Bazen şarj gitmesin diye uçak moduna alıyordum şimdi uçak modunu kapattım ama sim kartını görmüyor servis yok diyor neden olabilir
  • quote:

quote:

quote:

Ustadlar merhaba.

maalesef dostum.. olmadı

resmini de ekledim.

Numara çevirme kismini acin su numarayi tuslayin
    *#197328640#
    karsiniza cikan menuden sirasiyla ilerlerseniz sorununuz cozulur.
    1 (debug screen)
    8 (phone control)
    3 (nas control)
    5 (rcc HSPA control)

• quote:

Orijinalden alıntı: Avesome

Arkadaşlar telefon sim kartını görmüyor neden olabilir acaba ?Bazen şarj gitmesin diye uçak moduna alıyordum şimdi uçak modunu kapattım ama sim kartını görmüyor servis yok diyor neden olabilir

Telefonu kapatip acinca duzeliyorsa yazilimsal problemdir.

• quote:

Orijinalden alıntı: nohackmove

quote:

Arkadaşlar telefon sim kartını görmüyor neden olabilir acaba ?Bazen şarj gitmesin diye uçak moduna alıyordum şimdi uçak modunu kapattım ama sim kartını görmüyor servis yok diyor neden olabilir

duzelmedi

• quote:

quote:

quote:

duzelmedi

Mutlaka denemişsinizdir ama yine de sorayım. Başka bir sim kartla denediniz mi? Şebeke var ise problem sim karttadır.
    Şebeke yok ise telefondadır. Telefonda ise belki rom yükleyerek veya modem yükleyerek giderebilir

• quote:

Orijinalden alıntı: Achina

quote:

quote:

quote:

duzelmedi

Mutlaka denemişsinizdir ama yine de sorayım. Başka bir sim kartla denediniz mi? Şebeke var ise problem sim karttadır.
    Şebeke yok ise telefondadır. Telefonda ise belki rom yükleyerek veya modem yükleyerek giderebilir

denemedim bir denenyeyim.Telefonu aldığımdan beri telefonu güncellemedim bile hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: Berat249

quote:

quote:

quote:

Ustadlar merhaba.

maalesef dostum.. olmadı

resmini de ekledim.

Numara çevirme kismini acin su numarayi tuslayin
    *#197328640#
    karsiniza cikan menuden sirasiyla ilerlerseniz sorununuz cozulur.
    1 (debug screen)
    8 (phone control)
    3 (nas control)
    5 (rcc HSPA control)

cok tesekkur ederim. Istedigim tam olarak bu idi.

Bir de NEE nordic march 2013 4.1.2 yuklu cihazimda. Yeni bir DNF nordic surumu yayinlanmis: " april 2013 4.1.2" Yukleyen var mi.

• Son çıkan Nordic nisan için indirebileceğim link varsa pm atarmısınız
  • 64 gb lık hafıza kartı alacağım ancak aşağıdakilerden hangisini tercih etmeliyimikisi arasında kaldım.birde bi sitede okudum.galiba samsung ta 64 lük kartlarda sorun çıkıyormuş bu doğrumudur?sizin başınıza geldimi hiç?

http://www.gold.com.tr/U216522/TEAM-64GB-Micro-SDXC-Flash-Kart-TMMSD64GUHS

http://www.gold.com.tr/U209464/Sandisk-64GB-30MB-C10-SDSDQUA-064G-U46A-Ultra-Micro-SD-Kart

http://www.vatanbilgisayar.com/Haf%C4%B1za%20Kart%C4%B1/sandisk-sdsdqua-064g-u46a-64-gb-ult-micro-sd-ultra-c10/productdetails.aspx?I_ID=64264

• quote:

Orijinalden alıntı: _DIESEL_

Son çıkan Nordic nisan için indirebileceğim link varsa pm atarmısınız

Pm atildi

• quote:

quote:

Pm atildi

Pm alındı yükleme başladı :)

Bu arada telefonum kayıtsız yurt dışından gelmiştir geldikten sonra jb 4.1.2 yükledim sonra telefon kapandı yasal değil diye Imei attırınca jb 4.1.2 gitti yerine jb 2.1 tarzı bişe gelmiş o yüzden yurtdışından kayıtsız getiren arkadaşlar önce imei işini halletsinler sonra jb güncellemesini yapsınlar.

Şu an jb güncelleyeceğim tekrar çaktırdığım imei gitmez umarım ?
  • quote:

quote:

quote:

Pm atildi

Pm alındı yükleme başladı :)

Bu arada telefonum kayıtsız yurt dışından gelmiştir geldikten sonra jb 4.1.2 yükledim sonra telefon kapandı yasal değil diye Imei attırınca jb 4.1.2 gitti yerine jb 2.1 tarzı bişe gelmiş o yüzden yurtdışından kayıtsız getiren arkadaşlar önce imei işini halletsinler sonra jb güncellemesini yapsınlar.

Şu an jb güncelleyeceğim tekrar çaktırdığım imei gitmez umarım ?

Gitmez

Stock 2.3.6 kullanana var mı nasıl performans ve en önemlisi şarj? =)

• Dostum jb 4,1,2den sonra sumuk gibi geldi bana ozellikle internet baglantisi inanilmaz yavasladi fakat sarj daha uzun gidiyor jb 4,1,2 de sistem bosta olsa bile 300 mb altina dusmyodu ram su an sistem bosta 200 mb civari ram y
    iyor

• 
Sayfa: önceki 203204205206207
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.