Şimdi Ara

Samsung Galaxy SII Tüm Sorularınızın Çözümü/Destek/SSS/Oyun-Program

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
4.435
Cevap
78
Favori
366.801
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Samsung >> Samsung Galaxy SII Tüm Sorularınızın Çözümü/Destek/SSS/Oyun-Program
Giriş
    644 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: _DIESEL_

quote:

Orijinalden alıntı: lonebody

quote:

Son çıkan Nordic nisan için indirebileceğim link varsa pm atarmısınız

Pm atildi

Pm alındı yükleme başladı :)

Bu arada telefonum kayıtsız yurt dışından gelmiştir geldikten sonra jb 4.1.2 yükledim sonra telefon kapandı yasal değil diye Imei attırınca jb 4.1.2 gitti yerine jb 2.1 tarzı bişe gelmiş o yüzden yurtdışından kayıtsız getiren arkadaşlar önce imei işini halletsinler sonra jb güncellemesini yapsınlar.

Şu an jb güncelleyeceğim tekrar çaktırdığım imei gitmez umarım ?

Gitmez

Stock 2.3.6 kullanana var mı nasıl performans ve en önemlisi şarj? =)
    |
    |

• Yarbay
    3037 Mesaj
    Dostum jb 4,1,2den sonra sumuk gibi geldi bana ozellikle internet baglantisi inanilmaz yavasladi fakat sarj daha uzun gidiyor jb 4,1,2 de sistem bosta olsa bile 300 mb altina dusmyodu ram su an sistem bosta 200 mb civari ram y
    iyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    quote:

Dostum jb 4,1,2den sonra sumuk gibi geldi bana ozellikle internet baglantisi inanilmaz yavasladi fakat sarj daha uzun gidiyor jb 4,1,2 de sistem bosta olsa bile 300 mb altina dusmyodu ram su an sistem bosta 200 mb civari ram y
    iyor

Launcher'lar ile giderilir görsellik kısmı da benim için uzun şarj + internet performansı önemli ya
    |
    |

Orijinalden alıntı: wox

64 gb lık hafıza kartı alacağım ancak aşağıdakilerden hangisini tercih etmeliyimikisi arasında kaldım.birde bi sitede okudum.galiba samsung ta 64 lük kartlarda sorun çıkıyormuş bu doğrumudur?sizin başınıza geldimi hiç?

http://www.gold.com.tr/U216522/TEAM-64GB-Micro-SDXC-Flash-Kart-TMMSD64GUHS

http://www.gold.com.tr/U209464/Sandisk-64GB-30MB-C10-SDSDQUA-064G-U46A-Ultra-Micro-SD-Kart

http://www.vatanbilgisayar.com/Haf%C4%B1za%20Kart%C4%B1/sandisk-sdsdqua-064g-u46a-64-gb-ult-micro-sd-ultra-c10/productdetails.aspx?I_ID=64264

32 ustu desteklemiyor hocam hagiza oluyor ama kullanilmiyor diye biliyorum

|
    |
    MB: Gigabyte 970A UD3P l CPU: AMD FX X8 8320 3.5Ghz-(4.5Ghz) l GPU: Sapphire R9 280x Tri-X OC 3GB 384Bit (1100Mhz-6400Mhz) l RAM: Gskill 8Gb (2X4Gb) Ripjawsx DDR3 1866Mhz Cl9 1.5V Dual l SSD: OCZ 120GB TRION 100 Serisi l HDD: WD 3.5" 1TBx2 Caviar Blue RAID 0 2TB l
    DVD Sürücü: Asus 3.5" HDD Kutusu l PSU: HIGH POWER 80PLUS 750W 80 Bronze l Kasa: Zalman Z11 Neo Mid Tower Siyah l Soğutucu: Deep Cool Neptwin V2 l Keyboard: Logitech G103 l Mause: A4 TECH F7 V-TRACK l Fan: 9 Adet 12cm, 3 Adet 9.6cm, 2 Adet 8cm l
    Monitör: HP x22 LED 21.5" 2ms l Web Camera: A4 TECH PK635K l Speaker: Logitech X530 5.1 l Kulaklık: SONY MDRV55R AE Kafa Bantlı – Creative Ep630 Kulak İçi l Modem: Yaşayan 4 portlu bir ceset l

• Çavuş
    64 Mesaj
    iyi günler arkadaşlar benim 9100g modeli telefonumun 2 problemi var

1- telefonun ahizesinden ses gelmiyor. kulaklık takınca yada hoparlörü açınca görüşme yapabiliyorum
    2- telefonum çekmiyor. çok nadir çekiyor arama yapabilmek ikin 2-3 dakika uğraşıorum.
    telefonum a birkaç farklı yazılım attım ama olmuyor. ne yapmam gerekli yardım edermisiniz.
    |
    |

• Yarbay
    2270 Mesaj
    0.96 sar değeri olmayaydı ben de burada olabilirdim
    quote:

Imei attırdıktan sonra android sürümünü tekrar 2.3.6 dan nordic nisan 4.1.2 ye yükledim buyrun bir kaç screenshot;

dostum hayırlı olsun

nee nordic ile dnf nordic 4.1.2 arasında tespit edebildiğin bir fark var mı ?

Şarj süresi, internet hızı, ısınma vs. biraz bahsetsen :) beni de gıdıklıyor şeytan ama mart ile nisan arasında pek bi fark yoktur diye avutuyorum kendimi..
    |
    |

• Binbaşı
    1336 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: EliNTeR

i9100 sar degeri 0.34

MB: Gigabyte 970A UD3P l CPU: AMD FX X8 8320 3.5Ghz-(4.5Ghz) l GPU: Sapphire R9 280x Tri-X OC 3GB 384Bit (1100Mhz-6400Mhz) l RAM: Gskill 8Gb (2X4Gb) Ripjawsx DDR3 1866Mhz Cl9 1.5V Dual l SSD: OCZ 120GB TRION 100 Serisi l HDD: WD 3.5" 1TBx2 Caviar Blue RAID 0 2TB l
    DVD Sürücü: Asus 3.5" HDD Kutusu l PSU: HIGH POWER 80PLUS 750W 80 Bronze l Kasa: Zalman Z11 Neo Mid Tower Siyah l Soğutucu: Deep Cool Neptwin V2 l Keyboard: Logitech G103 l Mause: A4 TECH F7 V-TRACK l Fan: 9 Adet 12cm, 3 Adet 9.6cm, 2 Adet 8cm l
    Monitör: HP x22 LED 21.5" 2ms l Web Camera: A4 TECH PK635K l Speaker: Logitech X530 5.1 l Kulaklık: SONY MDRV55R AE Kafa Bantlı – Creative Ep630 Kulak İçi l Modem: Yaşayan 4 portlu bir ceset l
  • Yarbay
    3037 Mesaj
    @lonebody

Şarj olayında radikal bir değişiklik yok var diyenler de psikolojik olarak etkilenenler sanırım.

Isınma olayı ise henüz oyun application vs zorlama imkanım olmadı sadece dün skype ile 1 saat konuştum ısınma olmadı bugün daha detaylı denerim oyunlarda vs fakat nordic mart fena ısınıyordu onu hatırlıyorum :)

İnternet ise nordic mart bana daha hızlı geldi gerek wi-fi gerek data bağlantıdan olsun,gerçi bunda Akk ye tabi tutulduğumuz gerçeği de var yani bir gün hızın 8 mbt diğer gün lanet kotaya yakalanmışsın hızını 0,5 mbte çekmişler :)

Onun dışında ekstra çok birşey yok google music player falan dikkatimi çekti uygulamalar da,demem o ki mart nordic varsa nisan a geçmeye değmez öyle matah birşey değil sanırım bu ısınma şarj olayına sadece jelly bean güncellemesi değil rom güncellemesi de gerekli.

İlerleyen günlerde nisan nordic'in artılarını eksilerini yazarım.
    |
    |

• Çavuş
    44 Mesaj

teşekkür ederim

ben de fırsat bulursam bu gece yükleyeceğim.

Push mail-Anında ilet özelliği ile ilgili bir değişiklik var mı ? ics de ne güzel push mail-aninda ilet vardı, adrese düştüğü anda uyarı geliyordu. Şimdi öyle değil zaman ayarı getirmişler (4.1.2 NEE Nordic'te) push kalsaydı iyiydi.
    |
    |
    Bahsedilenler: _DIESEL_

Orijinalden alıntı: AdamRtm

quote:

i9100 sar degeri 0.34

SAR US - 0.16 W/kg (head) - 0.96 W/kg (body)
    SAR EU - 0.34 W/kg (head)
    quote:

quote:

quote:

i9100 sar degeri 0.34

piyasada en düşük sar değerlerine sahip telefon samsungtur, bukadar takip ettiğine göre diğerlerinide biliyorsundur.

• Yarbay
    2270 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: cumur

quote:

quote:

quote:

i9100 sar degeri 0.34

piyasada en düşük sar değerlerine sahip telefon samsungtur, bukadar takip ettiğine göre diğerlerinide biliyorsundur.

Samsung'un genelde en düşük değerlerde olması -her ne kadar bilimsel veriler olmasa da- beni bağlamaz. Ben ilgilendiğim modele bakarım, onda da sonuçlar ortada.

• Binbaşı
    1336 Mesaj
    quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

i9100 sar degeri 0.34

Samsung'un genelde en düşük değerlerde olması -her ne kadar bilimsel veriler olmasa da- beni bağlamaz. Ben ilgilendiğim modele bakarım, onda da sonuçlar ortada.

dostum sen sar okumayi biliyormusun yada o 0.96 nin ne oldugunu bunlar vicida yansiyan ısıl degerler ve bu degerlere ulasmasi icin telefonun hic cekmeyen yada zar zpr cekebilecegi biryerde olmasi lazim ayrica buda yetmiyor max frekansda yani h+ ile internek kullanip telefonla kulaginda konusman lazim iste ozaman beynin 0.96lik isinir. sen ne saniyorsun bilmiyorum ama bn kulagda telefonla hic h+ kullanamadim

• Yarbay
    2270 Mesaj
    quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

i9100 sar degeri 0.34

dostum sen sar okumayi biliyormusun yada o 0.96 nin ne oldugunu bunlar vicida yansiyan ısıl degerler ve bu degerlere ulasmasi icin telefonun hic cekmeyen yada zar zpr cekebilecegi biryerde olmasi lazim ayrica buda yetmiyor max frekansda yani h+ ile internek kullanip telefonla kulaginda konusman lazim iste ozaman beynin 0.96lik isinir. sen ne saniyorsun bilmiyorum ama bn kulagda telefonla hic h+ kullanamadim

Yahu ben aksini söylemiyorum. Ama dediğin gibi bir üst sınırı 0.96 olan telefon var, bir de örneğin 0.40 olan telefon var. Niye 96yı alayım Sonuçta değeri az olanın, kullanılmadığı zamanki değeri de daha az olacaktır
    |
    |

• Yarbay
    3037 Mesaj
    Arkadaşlar ilginç bir sorunum var mart nordic te wifi dışında mobil ağ ile internete bağlanırken hızım gayet iyiydi sıkıntı yoktu,fakat nisan nordicten sonra mobil ağı etkinleştirince internet hızım yerlerde basit google dahi açılmak için 4-5 saniye bekliyorum,mobil ağ ayarları otomatik olarak ayarlı sıkıntı ne olabilir arkadaşlar,sırf bu sorun yüzünden tekrar mart nordic e dönebilirim çözüm bulamazsam,wifi bağlantılarda sıkıntı yok.
    |
    |
    Arkadaşlar i9100 S2 telefonum var 4.1.2 yüklü her şeyiyle memnunum ama internette gezinirken yazıları ekrana sığdırma özelliği yok veya ben bulamadım internette yazıları büyüttüğüm zaman illa ki okuyabilmek için ekranı sağa veya sola kaydırmak zorunda kalıyorum
    Bir arkadaşımda Motorola Atrix var onun tarayıcısı yazıları ne kadar büyütürsen büyüt kendisi otomatik olarak ekrana sığdırıyor
    Bu sorunu değişik bir tarayıcıyla falan halletmemiz mümkünmü ?
    |
    |
    15 Mesaj
    Merhaba
    Samsung SII I9100G modeli telefonum güncelleme yaptıktan sonra açılışta SII ekranında öylece dondu kaldı. Ne yapmalıyım bu konuda, yardım edebilir misiniz.
    |
    |
    |
    |
son dakika
Mobilya Takımları
haberler
üniversite
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,547
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.