Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S9 / S9 PLUS [ANA KONU] (97. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
24.105
Cevap
162
Favori
1.231.578
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9596979899
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar s7 edge eski cihaz olarak verip s9+ ı 3399 tl ye alabiliyoruz. yanında 128gb hafıza kartı ve kablosuz şarj cihazıda hediye ediyor. Sizce bu fiyata geçmek mantıklı mı

geçmek istememde ki sebep telefonumun garanti süresi bitimine geliyor. Bu tarih gelmeden değiştirmek isterim.
    Telefonumdan haricen memnunum.
  • Hepsiburada tüm telefonlarda yüzde 3 indirim yaparken geçen gün s9 larda yapmadı. N11, gittigidiyorda ucuza bulunurken neden hepsiburada indirim hala yapmıyor bilgisi olan var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yudevil

Hocam s9 ekranı note 5 ekranından büyük şu an zaten 😁 bakalım ya karar asamasindayim s9+ çok pahalı geliyo şu an için yoksa batarya ömrü olarak onu düşünüyordum
    inçlere aldanmayın. Note 5 16:9 S9 18:5 ekran en boy oranına sahip. 16:9 Video izlediğinizde 6.2" ekran bile kabaca 5.5" seviyelerine düşüyor. Tabii olaya nereden baktığınıza bağlı; sosyal medyayı yoğun kullanıyorsanız, 18:5 oranı daha iyi olacaktır.
  • sahsiyet S kullanıcısına yanıt
    Malum siteye bakın. Muadil cihazınızın aşağı yukarı tam değerini öğrenin. Bir de Yanında verilen hediyelerin en uygun fiyatlarını öğrenin. S9+ Samsung Türkiye garantili en uygun ne kadar bunu da öğrenin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SAMET/

Bunun önemi yok toplamda aldığınız ekran süreniz önemli. samsung oldu olası %100 %90 arası hızla düşer tamamen kodlamayla alakalı, iphone %100 neredeyse 1 saat boyunca düşmez onda da %80 %50 arası hızla düşüş yaşıyor.
    şarj bitiminde 3 4 saat gibi ekran süreleri alıyorsanız yolunda gitmeyen şeyler vardır
    Şu anda tam 2 saat olmuş ekran süresi 37 dakika şarj 83

Çok çıkarıyorum ekranı açıp geri koyuyorum ama

• Iphone x forumuna bakayım dedim. Insanlar telefona bir ton para verince s9+ bataryası çok daha kötü diyor. Burada öyle şeyler görmedim hiç yani neyse o. Ama orada iphone x söyle iyi böyle iyi başka bişey değil

• quote:

Orijinalden alıntı: silversmith

Malum siteye bakın. Muadil cihazınızın aşağı yukarı tam değerini öğrenin. Bir de Yanında verilen hediyelerin en uygun fiyatlarını öğrenin. S9+ Samsung Türkiye garantili en uygun ne kadar bunu da öğrenin.
    Hediyeler 420tl
    Cihaz 2. el 1800tl
    En uygun cihaz 4599tl

Hesaba göre 4599 - 1800 = 2799 üzerine 420 tl lik hediye paketi Ödeyecegim Tutar 3219 TL oldu.

Samsungun sitesinde eskiyi götür yeniyi götür kampanyasında 3399 tl çıktı.

Arada uçurum yok görünüyor. Fakat eldeki cihazı satması ugraşması hemen satılacakmı vs gibi durumlarda çıkıyor. O yüzden samsungun kendisinden alınması mantıklı gibi ?

• omerozen9369 O kullanıcısına yanıt
    her 1 saat ekran süresi %20 şarj harcasa 5 saat ekran süresi yapar arka planda senkron data alıp gönderen uygulamalarınız çok sanırım
    Hediye paketine ihtiyacınız varsa, Samsung mağazadan almak daha mantıklı gibi geldi bana da. Bir de hediyeleri kabul etmezseniz daha da fiyattan düşerler mi ki acaba?
    s7 edge ithalatçı ürünler çok düştü değişmek gibi düşünceniz varsa hediyelerle değer fakat s7 edge verip + 3400 para vermek bence gereksiz. s6 olsa düşünmeden geçin derdim
  • SAMET/ kullanıcısına yanıt
    Facebook instagram eposta twitter falan bunlar

• omerozen9369 O kullanıcısına yanıt
    Facebook şarj düşmanı hocam çok normal küçük küçük de olsa sürekli data aktarımı yaptığı için hiç uyumuyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: silversmith

Hediye paketine ihtiyacınız varsa, Samsung mağazadan almak daha mantıklı gibi geldi bana da. Bir de hediyeleri kabul etmezseniz daha da fiyattan düşerler mi ki acaba?
    hocam hediye paketi veya 12 ay 0 faiz kredi ben hediye paketi dedim fiyattan düşme yok fix ücret.
  • quote:

s7 edge ithalatçı ürünler çok düştü değişmek gibi düşünceniz varsa hediyelerle değer fakat s7 edge verip + 3400 para vermek bence gereksiz. s6 olsa düşünmeden geçin derdim
    Hocam dediğiniz gibi fiyat çok düşüyor değer kaybediyor cihaz.Garantide bitiyor şu ara değiştirmek mantıklı gibi geliyor.
    Yerinizde olsam illa plus modeli alınacaksa 4300tl hepsiburada satıcısından 128gb modeli alır hafıza kartıyla hem işim olmaz hemde 845 li cihaz almış olurdum.
    s7 edge en kötü 1500tl satıp 4300 - 1500 = 2800tl s9 plus 128gb 845 li cihaz almış olurdum
  • Uzun süredir blackberry priv kullanıyordum samsung s9 hediye gelince bi bakayım dedim cidden devrim gibi geldi bana ama aklıma takılan bir kaç soru var

1-) jiletin veya kılıf sevem biri değilim çabuk çizilir mi?

2-) edge ekranına kilit ekranda yanlamasına isim vs yazamıyormuyuz ?

3-) eski s4 lerde tv vs kumandası vardı bunda bulamadım mevcut mu?

Birde abiler su geçirmez diyor bi havuza girsem geçirmiyormu?

Bir internet sitesinden 33 tl ye ön arka ve yanlar için jiletin aldım nasıl kaplarım?

Teşekkür ederim herşey için :)

• Ben normal s9 kullanıyorum Ekran süresi 2.5 saat ancak alıyorum malesef
    Bu bana hiç normal gelmiyor sizlerde durum nedir
  • melankoln34 kullanıcısına yanıt
    Bende kılıf sevmem ama full cam cihazlar çok kaygan tavsiyem şıklığı bozmayan bu kılıfı öneririm
    https://www.hepsiburada.com/spigen-samsung-galaxy-s9-kilif-air-skin-0-3-mm-black-592cs22867-p-HBV00000APKLM

kilit ekranına kullanıcı ismi yazma olması lazım veya always on display özelliğinde fotoğraf koyma var istediğiniz metini yazıp fotoğraf gibi ekleyebilirsiniz

smart view kurarsanız kapalı televizyonu açabiliyorsunuz diğer işlevler de var, veya kurulu gelen smart things uygulaması ile tv kontrol edebilirsiniz. tv samsung dışında bir marka ise uyumlu uygulamasını kurmanız lazım

tuzlu su dışında havuzda kısa süreli sulara maruz kalması sorun değil

• Arkadaslar samsung samsung garantili yeni alınmış cihaz için hediye veriyormu cihaz turktelekom dan alinma s7 de vardı fatura gideriyorduk bundada Benzer varmi acaba

• quote:

Bende kılıf sevmem ama full cam cihazlar çok kaygan tavsiyem şıklığı bozmayan bu kılıfı öneririm
    https://www.hepsiburada.com/spigen-samsung-galaxy-s9-kilif-air-skin-0-3-mm-black-592cs22867-p-HBV00000APKLM

kilit ekranına kullanıcı ismi yazma olması lazım veya always on display özelliğinde fotoğraf koyma var istediğiniz metini yazıp fotoğraf gibi ekleyebilirsiniz

smart view kurarsanız kapalı televizyonu açabiliyorsunuz diğer işlevler de var, veya kurulu gelen smart things uygulaması ile tv kontrol edebilirsiniz. tv samsung dışında bir marka ise uyumlu uygulamasını kurmanız lazım

tuzlu su dışında havuzda kısa süreli sulara maruz kalması sorun değil
    Çok teşekkür ederim cevabın için dediğini buldum aynen yardımcı oldu kılıfada bakıcam dediğin gibi cam olduğu için alıcam bi kılıf

• 
Sayfa: önceki 9596979899
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.