Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S9 / S9 PLUS [ANA KONU] (95. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
24.106
Cevap
162
Favori
1.231.557
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9394959697
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Edit: Internet'ten ozelliklerine baktim. Note 3 daha kucukmus. Zannediyorum 5x'in yan kenarlari cok ince bir kavis yaptigi icin daha iyi hissettim. Yoksa kagit ustunde boyutlar kucuk durmuyor.

Bu durumda 5inch ekranli telefonlara bakmaniz lazim.

Edit: kastettigim telefon Mi 5x degil, Mi 5s imis. Kizim uyardi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asksarabi -- 21 Nisan 2018; 11:54:2 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben Note 8 satıp bu telefonu aldım ve hiç pişman değilim. Ama kalem kullananlar için Tabiki Note 8 tercih edilebilir. Ben S ve note serilerinin hepsini kullandım Bence kamerası en iyi telefon S9 plus.

Telefonun problemli olup olmadığını konusuna girip baktığınız zaman zaten anlıyorsunuz.

Bana göre şu anda piyasada olan en iyi telefon Ama bu Kişiye göre değişir.

Bilmiyorum ben mi telefon kullanmasını bilmiyorum Yoksa arkadaşlar mı bilmiyor, anlatılan problemlerin hiçbirini yaşamadım

• asksarabi kullanıcısına yanıt
    Valla hocam dediğiniz hiçbir şeye katılmıyorum telefonu korumak için ya da size inat olsun diye değil

Dedikleriniz sorunları yaşamış olsam inanın bende sizinle aynı fikirde olurum.

Kamerası bence inanılmaz, gece çekimi gündüz çekimi selfie çekimi video su herşeyi 10 numara p20 pro almayı düşünüyordum ama vazgeçtim on kamerası leş mis.

Yani kamerada nasıl bir karşılaştırma yapıyorsunuz ama renk patlaması filan yok yani. Gayet cam gibi çekiyor. Bir de kiyasladiginiz telefon s8 ve daha iyi olduğunu söylüyorsunuz neresi iyi Allah aşkına.

Olur olmaz program açılıyor demişsiniz yok öyle birşey sizde kesin virüs vardır ya da indirdiğiniz bir uygulama sapıtiyor. Android in en büyük sıkıntısı uygulama durduruldu kapatıldı uyarısı da 10000 de 1 yapıyor bana takmıyorum dediğim gibi yapmıyor desem yalan söylerim ama yapıyor da diyemiyorum Cook nadiren.

Ekran görüntüsünu anlamadım gayet alıyorum el hareketimle istediğim yere gönderiyorum kolayca.

Yani genel olarak nasıl bu kadar kotileyebiliyorisniz anlamıyorum mutlaka sinir olmusunizdir sizi de anlıyorum ama ben herzaman bu telefonu düşünen arkadaşlara önerebilirim ben hiçbir sorun yaşamadım.

Amacım polemik yaratmak değil sizin görüşünüzdir. Ama bunlar da benim görüşüm

• ysertac kullanıcısına yanıt
    Sizi anlıyorum. Benim kisisel deneyimim kotu olmus. Yoksa ben Samsung'un urunlerini severim. Ev ahalisinde Xiaomi Mi 5s, Huawei Mate 9 ve Pixel 2 XL var. Gorunen o ki artik hemen her firma cok iyi telefon yapiyor. Ben Samsung'tan gidiyorum. Simdilik Note8, belki sonra S8 kullanmaya devam. S9 mini rivayeti gerceklesirse, onu da denemeyi dusunuyorum.

• En kolay şekilde nasıl ekran görüntüsü alacağız ya. iphone da iki tuşa basıp çat diye alıyorduk bunda almak için elimizi komple ekranın üzerinden geçirmemiz gerekiyor iyi güzel de dokunmatik devreye giriyor sayfa aşağı kayıyor yukarı kayıyor falan yokmu basit bir yolu?
  • Cok ozur diliyorum, kizim uyardi. Telefonu mi 5s'mis. O nedenle kucuk hissetmisim.

• quote:

Orijinalden alıntı: sabriorhan

Google klavyeyi denediniz mi? Ben Samsung klavyeyi bir türlü sevemedim,S9 Plus kullanıyorum şuan daha önce Note 8 vardı onda da Google klavye kullanıyordum,bir deneyin isterseniz
    Bende ilk zamanlar s9plus in kendi klavyesi kullanıyordum ama SwiftKey efsane gerçekten.

• AVSEQ01.DAT kullanıcısına yanıt
    Güç ve ses kısma tuşlarına birkaç saniye basılı tutun.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Vay arkadaş ya. Hocam ne kadar teşekkür etsem az kafayı yiyordum ekran yukarı aşağı kaymadan ekran görüntüsü alacağım diye.
  • AVSEQ01.DAT kullanıcısına yanıt
    Rica ederim

• Geçen hafta eşime s9+ aldık. Ben en son s3 zamanı android kullanıyordum. Telefona gerçekten bayıldım. Özelleştirmeler, ayarlar harika olmuş. Çok detay var. iPhone çok basit geliyor artık. Tabi bu herkese hitap etmeyebilir. Kimi ayar falan uğraşmak istemez. Zaten iPhone kullananların %80'i telefonun melodisini bile değişmiyor.
    Donanım olarak zaten günümüz amiral gemisi telefonlarının sıkıntısı kalmadı. IPhone'da bu kadar özellik ve ayar olsa o övündükleri stabiliteden eser kalmaz sanırım.
    Biraz bütçeyi ayarlayınca bende alacağım sanırım :) Bunu işte iMac, evde macbook, ipad ve iPhone kullanan biri olarak söylüyorum.
  • Merhaba telefon üç gün önce elime geçti az önce kulaklığın şu kısmının hırpalanmış olduğunu fark ettim ne yapayım sizce?

Buna ek olarak kulaklık kalitesini çok beğenmedim açıkçası 20-25 dolarlık kulaklıklar kutudan çıkan stok kulaklıktan daha iyidir diye düşünüyorum

Buna ek olarak test etmem gereken bir şey var mı sizce?

Ayrıca telefon ekranı kutudan çıkınca fhd olarak geliyor ayarlardan qhd yapmayı unutmayın

-şahsi görüşüm-

• Telefonun arkasındaki parmak izi sensörüne sürekli elim gittiği için ve o sensör ile bildirim çubuğu aşağıya iniyor. Ayarlara baktım ama kapatmanın bir yolunu bulamadım. Nasıl kapatırım bu özelliği. Çünkü sürekli istem dışı telefonu tutarken bildirim çubuğunu indiriyorum.

• geçen hafta telefonumu ekranın sol alt köşesininin içinde toz gibi bir şey yüzünden servise vermiştim. bir haftada onay verip, yeni telefon verdiler. samsung bu konuda + aldı benden. baya bekletirler diye düşünüyordum açıkcası.

ysertac kardeşim, senin tavsiye etmiş olduğun ekran koruyucu jelatin hangisiydi, sana zahmet link atabilir misin? teşekkür ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: |DL|

Telefonun arkasındaki parmak izi sensörüne sürekli elim gittiği için ve o sensör ile bildirim çubuğu aşağıya iniyor. Ayarlara baktım ama kapatmanın bir yolunu bulamadım. Nasıl kapatırım bu özelliği. Çünkü sürekli istem dışı telefonu tutarken bildirim çubuğunu indiriyorum.
    Hocam ana ekranda bir yere basılı tutun ana ekran ayarları var orada var bildirim paneli hızlı aç kısmını kapatın

• ysertac kullanıcısına yanıt

Hocam dediğiniz menüde ayarlar bu şekilde. Söylediğiniz özellik de kapalı olmasına rağmen yinede sensör bildirim panelini açıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi |DL| -- 21 Nisan 2018; 20:17:47 >
  • Arkadaşlar selamlar öncelikle ..

Önceki mesajları okudum epey ama zamanım olmadığından yetistiremedim hepsini. Supersaftv var youtube da illaki kıyas istiyorsanız açıp izleyin. Ayfon fanları bu konudan uzak dursun bence zira her kulvarda her alanda tokatlamış s9+ net bir şekilde.

Benim size sorum olacak dostlar S9+ bütçeme göre değil s9 mu almalıyım yoksa note 8 mi karar veremiyorum siz ne dersiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: yudevil

Arkadaşlar selamlar öncelikle ..

Önceki mesajları okudum epey ama zamanım olmadığından yetistiremedim hepsini. Supersaftv var youtube da illaki kıyas istiyorsanız açıp izleyin. Ayfon fanları bu konudan uzak dursun bence zira her kulvarda her alanda tokatlamış s9+ net bir şekilde.

Benim size sorum olacak dostlar S9+ bütçeme göre değil s9 mu almalıyım yoksa note 8 mi karar veremiyorum siz ne dersiniz?
    Note 8 ile s9+ ayni boyda note8 olabilir

• |DL| kullanıcısına yanıt
    Gelişmiş Özellikler Parmak sensörü hareketleri ni kapatırsanız olacaktır
  • ProLoade P kullanıcısına yanıt
    Çok sağolun hocam. Dediğiniz gibi yaptım oldu.

• 
Sayfa: önceki 9394959697
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.