Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S9 / S9 PLUS [ANA KONU] (920. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
24.105
Cevap
162
Favori
1.231.577
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 918919920921922
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yuppi haberin dogru dostum , almanya ya fxu7dtaa koduyla android q dagitimina baslanmis isallah bizi de cok bekletmezler . Guvenlik guncellemesi hesabiyla isallah bize de bir kac sira sonra gelir . Gece gece surpriz oldu bu :))) Abuk subuk haberlerle milletin kafasını bulandırdılar , buradan shift delete başta olmak üzere piyasa yapmak için böyle şeyleri kullanıp araştırmadan incelemeden beklemeden kullanıcıya sunan sitelerin hepsi gözümde saygınlıklarını yitirmiştir . dediğim gibi bir iki gün bekleyin yaa . ne olacak . google da üst sıralarda yeralmak için yapıyorlar bunları , kalitesiz editörlerle . 2 günde dumur oldular haberleriyle .

HAYIRLI ISLER ARKADASLARRR . ANDROID Q DAGITIMINA BASLANMIS ILK ULKE ALMANYA . BIR IKI GUNE GECIKTIRMEZLERSE GELIR ISALLAH .. TAKIPTE KALIN :))) 31 İ DEDİYSELER BENCE FAZLA GECİKTİRMEZLER . BANA DA BÜYÜK SÜRPRİZ OLDU SÖZÜNÜN ERİYMİŞ HERİFLER .

Haberin kaynagi samfrew isteyenler alman romunu indirip yukleyebilirler sanirim :))

Almanya romunu indirip kuranlar gördükleri değişiklikleri buradan belirtsinler artık 1 günde burası yorumlarla dolar . Kamerasıydı hızıydı performansıydı , gerçi 4.6 gb ı sınırlı hızla indirmek biraz zaman alır ama deneyimlerini paylaşsınlar .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi estimates29 -- 28 Ocak 2020; 21:41:42 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• estimates29 E kullanıcısına yanıt
    hocam merak ediyorum neden bu kadar istiyosunuz 10u

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • beklenti başka şey değil . sen galiba eski bir kullanıcı değilsin . her güncelleme öncesi insan büyük umutlarla beklentiye giriyor hele de uzun süre zarfında güncelleme yapılırsa . bilmiyorum benim taktığım akıcı menüler bir kaç tane yenilik kolaylık ve tabii kamerasında güncellemeler , şu güne kadar olan kamera yazılım sürümlerinin çokluğuna bakarsan anlarsın . en aşşağı 10 15 tane yazılım yayınladılar android 10 versiyonları en sonlarda olmak üzere , insan daha iyi çeksin istiyor . telefonu yeni aldığımda 8 deydim . 9 a geçmiycem diyordum çok fazla birşey değişmedi fakat kamera o günden bu güne çok yol katetti , şu günün kamera performansı akıcı ve randımanlı ise bunu aylarca süren yaz boz testlerine borçlusunuz .

konu sadece benimle alakalı değil herkes beklentiye giriyor yenilik inovasyon geliştirme gibi konularda . yoksa tükürmüşüm android 10 una . uzun süreli kullanıcılar bunu bilir .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi estimates29 -- 28 Ocak 2020; 21:52:13 >

telefon ilk çıktığından beri kullanıyorum sorun yok orda fakat beta sürümü yükleyenlerin hepsi kameranın daha kötü çektiğini bataryanın daha çabuk bittiğini menü geçişleri daha seri olduğunu söylediler

• Arkadaşlar telefonum almanyadan alınma almanya romlu. Gelen güncellemeyi şimdi yükledim. Yüklemeden önce gece moduyla resim çektim. Güncellemeyi yaptıktan sonra aynı noktadan tekrar gece modlu çekim yaptım. Resimler nerdeyse aynı. Hatta android 10 daha detaylı çekti diye bilirim.

• G965FXXS7CTA2 yükleyen arkadaşlar, batarya performansınız nasıl? Bir önceki haline göre değişme var mı?
  • yarbayım desene aynı biz :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: sabata21

Arkadaşlar telefonum almanyadan alınma almanya romlu. Gelen güncellemeyi şimdi yükledim. Yüklemeden önce gece moduyla resim çektim. Güncellemeyi yaptıktan sonra aynı noktadan tekrar gece modlu çekim yaptım. Resimler nerdeyse aynı. Hatta android 10 daha detaylı çekti diye bilirim.
    güzel haber o zaman
  • android 10 android 9 a göre daha performanslı olacaktır
  • *#0228# yap alttaki butona bas sarjina bak tekrar bas tekrar bak sabit olana kadar boyle yap sonravkullan kapansin sarja takma yarimsaat sonra tak eger %1 den basliyorsa tamamdir ama %5 %2 den baslarsa pil olü

• SAMSUNG GALAXY S9 / S9 PLUS [ANA KONU]

android 8 puanları ve ısı değerleri yukarıdaki gibi. bu test sırasında ısınma durumu bile android 9 ve 10 a göre çok daha düşük. cpu ux ve mem puanları daha iyi. Anlamlı bir farkla daha iyi hemde.

android 8 gpu dışında 10 numara 5 yıldız

işlemci puanı note 10 plustan sadece 7 bin geride

android 9 a geçtiğinde 21 bin puan geride

android 10 a geçince 19 bin puan geride işlemci puanı

mem ve ux puanlarıda android 8 in ara yüzü daha ağır olmasına rağmen daha iyi. 4 ile 5 bin civarında daha yüksek ikiside. ui 2 çok daha hafif olmasına rağmen ram ve ux de geride kalıyor android 9 ve 10.

android 10 9a göre yarım tık iyi olacaktır. 9 final kullanmaktansa 10 kullanmanızı tavsiye ederim. 9 ile 10 arasında bi fark göremediğim için 9.5 diyorum ben bu android 10 ' a.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi brkbskc -- 29 Ocak 2020; 13:31:46 >

• ara yüzde gece modu
    kamerada gece modu

en ayrıt edici iki büyük özellik bunları aramayan varsa android 8 hala candır.

• brkbskc kullanıcısına yanıt
    Android 10 gelsin telefonu sifirlamak icin bahane olcak zaten

• SAMSUNG GALAXY S9 / S9 PLUS [ANA KONU]

Pil menusu guzel olmus.

Bildirim panelinde (focus modu ) var o ne ki bilemedim

• Arkadaslar s9 plus a turkiye guncellemesi gelmis diyorlar dogru mu
    SAMSUNG GALAXY S9 / S9 PLUS [ANA KONU]

Şuan için gelen birşey yok.

• desi116 kullanıcısına yanıt
    Koskoca yarbay iş mi yapacak. Emir verdik, dönüş bekliyoruz
  • quote:

Orijinalden alıntı: estimates29

Arkadaslar s9 plus a turkiye guncellemesi gelmis diyorlar dogru mu
    Kendiniz mi baktınız bir yerde mi gördünüz?
    Ben baktim ole bisey yazmiyor sadece almanya almis

• unlovedman kullanıcısına yanıt
    Do not disturb (DND) modunun gelişmiş hali. Ayarlarda yeni gördüğünüz özellikleri ss alıp yükleyebilir misiniz?

• 
Sayfa: önceki 918919920921922
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.