Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S9 / S9 PLUS [ANA KONU] (901. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
24.105
Cevap
162
Favori
1.231.576
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 899900901902903
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Garantisi biterse Samsung parasını da versen değiştirmiyor mu?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Red Alert kullanıcısına yanıt
    değiştiriyor 6 ay parça garantisi ile

• Arkadaşlar telefon kendi kendine birden kapanıp açılıyor. Başına böyle bir şey gelen var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Note 9 telefonlarda Android 10 ile gece modu gitmiş deniyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • SkyTech74 kullanıcısına yanıt
    Oooooo desene, cümbüş var.
  • Ortalık karışacak vaziyet alalım şimdiden.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SkyTech74

Note 9 telefonlarda Android 10 ile gece modu gitmiş deniyor.
    Kim diyor gece modu gitmiş diye.Giden sadece telefoto kamera ve ön kamera gece modu.Aynı s9 serisinde olduğu gibi beta 1 ve 2 de olan bu modlar beta 3 ten sonra kaldırılmış.Final sürümünde gelir diye beklediler ama tabiki gelmedi.Olay bu yani.

• Almnaya 12. Ay guncellemesinin aldi ve final

• unlovedman kullanıcısına yanıt
    Bilgilendirme için teşekkürler
  • bence ayın 10 u ile 15 i arasında türkiye ye gelir tabii türkiye yi takıyorlarsa . ben 10 undan önce beklemiyorum . haftaya pazartesi yada çarşamba gelirse sürpriz olur .

işallah beklediğimize değer . note 10 dan sonra ya s9 serisini çok önemsiyorlar en iyi kaliteyi belirlemek için çok uğraşıyorlar daha testler bitmedi , yada eski modeli takmadıklarından ahım şahım birşeyler üreterek ay sonuna yetiştirmeye çalışıyorlar .
  • quote:

Orijinalden alıntı: unlovedman

Almnaya 12. Ay guncellemesinin aldi ve final
    oyle görünüyor artık. en son hep almanyaya gelir zaten. Android 10 da belli ki son betaydı bugun yarın yayınlanır. Android 9 final yaptı gibi duruyor artık. Süpriz olur bir güncelleme daha. sonuçta android 10 için son 1 hafta gibi birşey.
  • Meertcaglayan M kullanıcısına yanıt
    dediğiniz klavyeye basıp işlememesi durumuysa bende de oluyor android 9 gboard yüklü cihaz orjinal

anlık seri yazma da sürekli harf atlamama sebep oluyor milisaniyelik işlememe durumu gibi diyim sana ve çok canımı sıkıyor
  • Ya arkadaşlar ben bu telefonu ilk aldiğimda şu ekran algılama sorunu çok konuşuluyordu tüm testleri yaptım algılanmasında sorun yok test sırasında FAKAT gel gelelim günlük kullanımda örneğin internette geziyorum bildirim geldi indiriyorum bildiririm çubuğunu 10 defa temizle ye bastım silmiyor bildirimi .. mesela reklam çıkıyor ekran köşesinde tam kavis yerinde çarpı işareti var basıyorum basıyorum yok kapanmıyor.. bunları yasayan var mı?

• Arkadaşlar 2. Nesil GearVR 2018 + Controller cihazımı uygun fiyattan satıyorum ilgilenenler ilana bakabilirler.

https://forum.donanimhaber.com/satilik-2-nesil-gearvr-2018-controller-kumanda-260tl--141485599#141485599

• Telefonu şarj ediyorum yüzde 100 oldu ama hâlâ şarj ediyor. Kırmızı ışık yeşile dönmedi bir türlü. Kalibre ettim yeniden başlardım düzelmiyor neden olabilir?
    Telefon 1.5 yıllık

• w_ante_d W kullanıcısına yanıt
    Geçen gün aynısı bende de oldu hani bildirim geldi ondan yeşil değil sandım baktım bildirimde yok ama sonra düzeldi ne yaptım bilmiyorum
  • unlovedman kullanıcısına yanıt
    Pek final yapmış gibi durmuyor, siz nereden bu kanıya vardınız? En son DBT için G965FXXS7CSK4 görünüyor, CSK6 mevcut.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Beyaz_Peynir -- 4 Ocak 2020; 2:12:9 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Beyaz_Peynir

Pek final yapmış gibi durmuyor, siz nereden bu kanıya vardınız? En son DBT için G965FXXS7CSK4 görünüyor, CSK6 mevcut.
    1 haftaya android 10 gelir android 9 neden güncellenmeye devam etsin ki. k veya l harfinde oluyor genellikle finaller.

1 sürüm daha maksimum gelir gelmez 9 a.

Android 10 beta süreçleri bitmiş gibi duruyor bundan sonraki stabil 10 olur
  • Cok basit çünkü aralik guncellemesi almis bir Android 9 ocak guncelemesi almaz baksana bize bile aralik gelmedi halen

• brkbskc kullanıcısına yanıt
    Aralik guncellemesini bize verneden direk 10 vercekler ayin 15 inde falan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi unlovedman -- 4 Ocak 2020; 9:56:42 >
  • 
Sayfa: önceki 899900901902903
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.