Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S9 / S9 PLUS [ANA KONU] (885. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
24.105
Cevap
162
Favori
1.231.573
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 883884885886887
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: tens

Harika bi süre hocam. Güle güle kullanın. Biz garanti bozulmasın diye 4.30 max ekran süresine devam.
    Alıntılar karıştı sanırım
  • arkadaslar pcmark uygulamasini deneyen var mi? ben az once indirdim. batarya testi yapmak istemistim. testi yapmak saatlar alabilir diye yazi citi. sarj 80% olmali ve 20% oluncaya kadar test yapmaya devam edicekmis. denemedim. deneyip sonuclarina bakan var mi?
  • Aynen hocam karışmış

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • uurkayaogl U kullanıcısına yanıt
    nasıl yüklediğinizi detaylı bir şekilde yazar mısınız?
  • nejer kullanıcısına yanıt
    cihaz garanti dışı kalıyor knox sayacı artıyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • cihazında camera yazılımı 9.5.0 olanlarhttps://www.apkmirror.com/apk/samsung-electronics-co-ltd/samsung-camera/samsung-camera-9-5-01-5-release/ linkinden yazılımı güncelleyebilirler . ara sıra güncellemeleri bu linkten takip edenler olsun diğer versiyonlar yüklenmiyor .

benim son tecrübelerimce sadece flaş ikonu resmini sarı yapmışlar başka bk yok .
  • arkadaslar guncellemelerden once istedigim temalari silebilyordum. ama artik olmuyor.
    dun DEFAULT temadan sıkıldım ve galaxy stroe'dan yenisini indirdim ve kurdum. daha sonra onu begenmedim. silmek istedigimde ise silinmiyor. 5-6 tema indirdim. hic birini silmek mumkun degil. eskiden boyle degildi. ve default tema yok olmus. ne yapabilirim?
    custom rom yükleyen bunu zaten kabul ediyor demektir.
    siz yine de nasıl yüklediğinizi detaylı bir şekilde yazar mısınız?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nejer -- 11 Aralık 2019; 11:19:35 >
    Bu süre iyi bir süre değil ki ? Romla alakası anlayamadım. 8 Saatte 6 saat ekran süresi almak . Bilemedim. Bence iyi değil yani Romsuz 9.0 sürümüyle 5,5 saat ekran ve 15 saat bekleme aldığım zamanlar oldu. Belkide ben ca hilim anlamıyorumdur
    S9 PLUS İÇİNDİR
    1.Bilgisayara Odin son sürüm indirin sonrasında s9 plus uyumlu twrp indirmelisiniz.
    2.Odin settings kısmında auto reboot seçeneğini kaldırmalısınız
    3.Ap kısmına twrpyi yüklemelisiniz
    4.https://m.turbobit.net/bogbrc5h4d0i/G965_PIE_Root_for_OEM_issue_devices_V5.zip.html?short_domain=turbo.to SD KARTA atmalısınız telefon hafızasına birazdan format atacağız.Pcde işimiz şimdilik bu kadar.
    5.Ayarlar yazılım bilgisi yapım numarasına 7 kere dokunarak geliştirici seçenekleri açılır .
    6.Geliştirici seçeneklerine girip oem kilidini açmanız gerekmektedir.
    7.Oem kilidi tikini açarken internete bağlı olmalısınız samsung account şifre istiyor.
    8.Sizden telefonu sıfırlamanızı isticek tümünü sil dedikten sonra hızlı olmalısınız samsung yazısı gelir gelmez ses kısma güç tuşu ve bixby tuşlarına aynı anda basarak dowland moduna gelene kadar bekleyin geldikten sonra ses açma tuşuna basın ve bekleyin.
    9.Telefonu pcye bağlayın Com:.. bir yazı görceksiniz bağlantı sağlandığına dair
    10.Odinden işlemi başlatıcaksınız bu kısa sürüyor 5 6 saniye kadar.
    11.Pass yazısı veya reset yazısı geldiğinde telefondan ses açma bixby ve güç tuşuna basılı tutarak trwp menüsü gelene kadar.
    12.Teamwin’de çıkan ekranda “Keep Read Only” basın.
    13.Wipe yaparak telefona format atın bunun geri dönüşünü yoktur!! (Herhangi bir uyarı gibi bişey verirse yes yazıp tamamlayın)
    14.Reboot diyerek RECOVERYi yeniden başlatın sistemi yeniden başlatamazsınız çünkü sistem şuan yok telefon açılmaz.
    15.Yeniden başlattıktan sonra “Keep Read Only” basın.
    16. Install diyerek verdiğim linkteki dosyayı detaylı şekilde kurmak için site linkini bırakıyorum.
    DAHA DETAYLISI ORDA YAZMAKTADIR.
    https://galaxydestek.com/samsung-galaxy-s9-ve-s9-root-yapma-android-9-0-pie-4132/

• Uza -00- kullanıcısına yanıt
    normalde 3.5 saati geçemezdim ustam

• la bu android 8 e bi haller oldu he telefon geç tepkiler vermeye başladı birde inanılmaz ram tüketiyor anlam veremedim ekstra birşeyde yüklemedim şu android 10 belli olsunda ona göre format atayım telefona
  • Ben artık şöyle düşünüyorum. Samsung pay, galaxy theme, samsung note vs uygulamalarla müdahale ediyorlar. Çünkü dediğin gibi git gide salaklaşmaya başladı. ( Android 8 almanya sürümü olsa bile)

Ek olarak az önce batarya görüntüsü aldım. Paylaşayım görülsün
    SAMSUNG GALAXY S9 / S9 PLUS [ANA KONU]

• quote:

Orijinalden alıntı: Beyaz_Peynir

Ben artık şöyle düşünüyorum. Samsung pay, galaxy theme, samsung note vs uygulamalarla müdahale ediyorlar. Çünkü dediğin gibi git gide salaklaşmaya başladı. ( Android 8 almanya sürümü olsa bile)

Ek olarak az önce batarya görüntüsü aldım. Paylaşayım görülsün
    aynen aynen almanya sürümü bende ki zaten.

batarya sürem fena değil de tek bir uygulama yüklemedim ama son zamanlarda garip tepkiler ve fazla ram kullanımı var. 3 tane uygulama acıyorum 2 gb ram kalıyor eskiden böyle olmazdı.

herneyse artık android 10 u bekliyorum herhalde mecbur kalıcaz 10 a geçmeye.

Keşke 8 gb ram olsaydı bizim cihazda bu gidişle s13 ü beklemek zor olabilir.

Bizim işlemci gerçekten çok iyi onu diyim pubg de bile tek sorun yasatmıyor. s10 u olanlar pubg de cok zorlandı ama bızde tek tık demedı. Bu işlemciye kıyamıyorum o yuzden yeni bir telefona geçmek istemiyorum s11 güzel gelecek belki ama yinede elimde ki telefon değiştirilmeyi haketmiyor.

• brkbskc kullanıcısına yanıt
    Hocam eğer kesin olarak Android ona geçecekseniz önce Android 9 AGİ için birkaç gün kullanın sonra ona geçersiniz

çok teşekkürler.
    emeğine sağlık.
  • var mı beta 2 yükleyen nedir durumlar kısa bir özet alabilir miyiz
    yardımcı olduysam ne mutlu bana

• 15 günde 1 geliyor betalar.

3. beta aralık 25 gibi gelecek demek ki.

Ocak 10 15 gibi bi avrupa ülkesine stabil gelecektir gibi duruyor
  • receep 32 R kullanıcısına yanıt
    Ne demek istediğini ve neden 10 dan önce 9u kullanmalıyız tam anlayamadım.
  • 
Sayfa: önceki 883884885886887
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.