Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S9 / S9 PLUS [ANA KONU] (586. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
24.105
Cevap
162
Favori
1.231.577
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 584585586587588
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    size katılıyorum gına geldi şarj konularından foruma girmiyorum artık, okuyorum arada çıkıyorum bide bilgili işi bilen insanları da kaçırdılar bu yüzden

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • venaxs kullanıcısına yanıt
    Adhell3 ü bende kurdum ancak şu apk editör ile yapılan işlemi atladım sanırım ve host eklemeyi de onla yapıyoruz sanırım? Keyi vs aldım ama adshell3 için anlatım olabilir.
    Youtube vanced kurdum çalışıyor da bu tarz işe yarar apklar olabilir.
    Youtube vanced de tek sıkıntım video PIP modundayken çözünürlük değişince saçmalıyor :)

• şarj konusunda sıkıntılar biliniyor. Konu android 9 da yazılımsal.

Ayrıca instagram facebook dedıgınız seyler ıyı ıslemcı kullanıyor hepsı grafık. Hersey gorsel. Gidecek o şarj yapacak birşey yok.

Ara yüz biraz daha hafiflerse belki bi 30 dk uzun gider işte.

Normal 9 u olanlar yazılımsal zaten. 9 pluslar fena degıl.

Telefonlar asli görevlerinden git gide uzaklaştı artık o yüzden alo demeye mesaj yazmaya şarj kalmıyor gün sonunda :)

Burada şarjın uzun gitmesi için hangi programları devre dışı bırakalım onları tartışalım madem. Mesela bende faebook instagram linkedin bixby ile ilgili herşey devre dışı. Akıllı saatim yok o devre dışı. Gözlük yok o devre dışı.

Şarja etki ediyor sanırım bunlar devre dışı birde gece modunda 7 8 saat arası süreler rahat geliyor.

Film izleyenler için de bu en az 3 film yapar zaten. Diziler rahat çıkar.

Oyunu işten dönerken oynayanlar içinde hayli yeterli süre. İşteyken zaten kaç saat telefona bakacaksın ki.

Yani artık şarj konusunda isyan etmenin bir anlamı yok. Başka marka alsan 30 dk fazla gider 30 dk az gider. Süreler böyle artık.

4000 5000 lik pilde koysan bir şekilde gün sonu şarja koyacaksın ertesi gün için.

Belki havanın soğukluğu sıcaklığı bile şarj üzerinde önemli bir etken.

Telefonu nasıl daha stabil hızlı ve daha iyi şarj değerleriyle kullanırızı sağlamak için neler yapalım hangi programları iptal edelim hangi temayı kullanalım gibi önerileri konuşalım artık.

benim 7 senin 5 saat gitmiş erkan süren benım telefonum mu bozuk servise mi göndereyim konularını aşalım bence artık. Herkesin kullanımı farklı. Suçu illa ki işlemciye atamayalım ayrıca şubat ayı güncellemesini bekleyelim bakalım. Herhalde şubat güncellemesi gelir artık. Çok gecikti iyi bir güncelleme ile değerlendirelim.

Piller 1 sene değil de 3 sene sonra performansı düşmeye başlıyor gibi. Düzgün kullanımla alakalı bu. Daha uygun değerlerde şarja takarım %100 olunca çıkarmaya ve yavaş şarja gayret ederim.

s5 telefon bile hala 5.5 saat civarı ekran veriyor. Kaç senelik telefon. Bu iş birazda kullanıcı da bitiyor.

• Bu işlerden iyi anlayan birimiz hangi programlar devre dışı kalmalı listesi yayınlasa iyi olur mesela. Bir süre o liste üzerine konuşalım. Böyle listeler pilden tutun işlemci performansına kadar etki ediyor. Bir taşla kaç kuş vuruyor bu durum. O yüzden rica ediyorum bu işlerden anlayan bir arkadaş liste paylaşsın bizimle.
  • Uza -00- kullanıcısına yanıt
    volte ve vowifi gitti mi peki alaman ı yüklersek
  • Bu sd karttan almayı düşünüyorum. Kullanan arkadaşlar var mı? tavsiye eder mısınız?

https://www.hepsiburada.com/sandisk-ultra-200gb-100mb-s-class-10-microsdxc-hafiza-karti-adaptor-sdsquar-200g-gn6ma-p-HBV0000084R7D?magaza=Hepsiburada

• Youtube vanced apk linki ve kurulumu ile ilgili bilgilendirme yapabilecek olan varsa çok faydalı olur dostlar teşekkürler.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • DEVREDISI
    SAMSUNG GALAXY S9 / S9 PLUS [ANA KONU]

• https://i.hizliresim.com/4j97d0.jpg

Devredisi olanlar

• Arkadaşlar daha önce soruldumu bilmiyorum ama merak ettiğim bir şey var. Bugün telefon geldi ve kurulumunu yaptım, google uygulamaları güncellendi ve şimdi şarjı yüzde 15. Telefonu şarja taktıktan sonra eskiden olduğunu gibi 6-8 saat bekletmeye gerek var mı ? Yoksa dolunca şarjdan çıkarmamız yeterli mi ilk şarjda. Kılavuzu okudum ama hiçbir bilgi yok bu konuda. Ayrıca şunu merak ediyorum, adaptörün hızlı şarjı desteklemesi nedeniyle sürekli bu adaptörle şarj edince batarya ömrünü kısaltır mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Anomalii -- 16 Şubat 2019; 16:6:50 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: GT_55

Bu sd karttan almayı düşünüyorum. Kullanan arkadaşlar var mı? tavsiye eder mısınız?

https://www.hepsiburada.com/sandisk-ultra-200gb-100mb-s-class-10-microsdxc-hafiza-karti-adaptor-sdsquar-200g-gn6ma-p-HBV0000084R7D?magaza=Hepsiburada
    Bu karti ozellikle kullanmisligim yok ancak hafiza kartinda sandisk ten baska urun kullanmam, aldiktan 4 yil sonra bozulan microsd yi uzerindeki seri numarasindan direk degisim yaptilar, (email hesabima gonderdikleri bir barkod ile bozuk karti ups ile direk cek cumhuriyetine ucretsiz gondermistim 1 hafta sonra yenisi gonderildi) cogu hafiza urununde 5 yil bazilarinda 10 yil garanti veriyorlar

• baelish B kullanıcısına yanıt
    https://youtubevanced.com/non-root bu adresten önce MicroG Vanced (New) sonra da White/Black veya White/Dark hangisini istiyorsanız yükleyin
  • Arkadaslar yeni surum one ui 1 de smart view de safaride bir videoyu tv ye aktarmaya çalıştığımda sesde gecikme yaşayan bir tek benmiyim. Guncellemeden once bir sorunum yoktu. Bunun bir çözümü varmıdır. Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: unlovedman

https://i.hizliresim.com/4j97d0.jpg

Devredisi olanlar
    Şarja iyileştirme anlamında etkisi var mı hocam?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mahmutuslu

volte ve vowifi gitti mi peki alaman ı yüklersek
    Türkcell için konuşursak herhangi bir sorun yok.
    Çok teşekkürler hocam baya iyi uygulama

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ctrl-alt-delete kullanıcısına yanıt
    tamamdır teşekkür ederim home csc ile yükledim herşeyim olduğu gibi kaldı volte vowifi gitmedi
    Ben de yükledim kullanıyorum da bu api ne oluyor ne işe yarıyor?api17 api21 filan var ne oluyor acaba?

• Anomalii A kullanıcısına yanıt
    100 olunca cikar zaten 4 sarjda kendine anca gelir

• ctrl-alt-delete kullanıcısına yanıt
    Var tabiki

• 
Sayfa: önceki 584585586587588
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.