Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S9 / S9 PLUS [ANA KONU] (145. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
24.105
Cevap
162
Favori
1.231.578
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 143144145146147
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: yudevil

Üstad hayırlı uğurlu olsun. Sizi HTC m7 forumundan hatırlar gibiyim yanlışım varsa düzeltin :) 3850 ye bedava almışsınız yalnız mor tavsiyem mor yok mu bu paraya ?

Alıntıları Göster
    Aslında aklımda yoktu fakat indirimin gazabına gelerek alıverdim. Mor piyasada fazla yok, bir de satarken sıkıntı olabilir. Daha çok bayan rengi olarak algılanıyor.

Htc forumundan doğru hatırlıyorsunuz:) üzerinden çok sular aktı tabi:)

Ekran koruyucu konusunda fikriniz var mı?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: eagleoneye

s9 plus mı note 8 mi
    Kalem dışında hiçbir artısı yok. Eksisi çok

• quote:

Orijinalden alıntı: Golden Gate

Aslında aklımda yoktu fakat indirimin gazabına gelerek alıverdim. Mor piyasada fazla yok, bir de satarken sıkıntı olabilir. Daha çok bayan rengi olarak algılanıyor.

Alıntıları Göster
    Sorması ayıp, o fiyata nerden aldınız? Samsung TR cihazı mıdır yani exynos mudur?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: erkutyucel

Sorması ayıp, o fiyata nerden aldınız? Samsung TR cihazı mıdır yani exynos mudur?

Alıntıları Göster
    Hepsiburada dan aldım hocam.

Orjinal garantili exynos lu

• Bende hepsiburada dan samsung galaxy s9 64 gb gri renk telefonu kisiye ozel 500 tl indirimle 3349 tl ye aldim almak isteyen hepsiburada hesaplarini kontrol etsin arkadaslar

• S9 için ekran koruyucu ve silikon kılıf önerisi lazım arkadaşlar
    Ekranın üzerine oturtulan renkli cam şeklinde ki koruyucular pek kullanışlı olmuyor hangi ekran koruyucuları kullanıyorsunuz yardımlaşalım

• ercanwins kullanıcısına yanıt
    Aynen gri renkten bende kaptım Birtane, 50tl world puan ile 3300tl ye geliyor, doların şahlandıgı bugünlerde çok iyi oldu, takipte oldugum modeldi, işin ilginç tarafı dün 4599tl iken Sepete attım, yine 500tl sana özel muhabbeti ile 4099 TL sepette duruyordu noldu da 1 günde 750tl birden indirme gitti hb anlamadım. Samsung Türkiye genel indirime de gitmiş olabilir, tipik yeni üründe şişme fiyatlardan, olması gereken fiyata düşme zamanları gelmiş olabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Golden Gate

Alıntıları Göster
    Hocam ekran koruyucu kullanmıyorum çizilmeye ve kırılmaya karşı epey dirençli zaten, mor rengi zor bulunsa da bilakis çok tutuluyor ve gerçekten harika duruyor. Kılıf olarak da şimdilik bildiğimiz silikon şeffaf kılıf kullanıyorum

• Yarın s9 plus alacaktım ama batarya çok kötü diyorlar sizde dur nasıl böyle kötü ise.m ate 10pro alırım onda 7saat ekran.suresı en.az.alıyorlar

• Ortalama 5.30 saat ile 7 saat arasi ekran suresi

• Bu telefonu ekran koruyucuyla kullanmak bence ayıp olur telefona.Ne kadar kaliteli olursa olsun ekran korucu ekranın kalitesi düşürüyor dokunmatik hassasiyetini azaltıyor.Hele kalitesizse telefonun ekranı oluyor sana samsung galaxy ace.

• +1

• quote:

Orijinalden alıntı: Citizen'in Pengueni

Bu telefonu ekran koruyucuyla kullanmak bence ayıp olur telefona.Ne kadar kaliteli olursa olsun ekran korucu ekranın kalitesi düşürüyor dokunmatik hassasiyetini azaltıyor.Hele kalitesizse telefonun ekranı oluyor sana samsung galaxy ace.
    Aynı fikirdeyim. Kılıf tamam ama ekrana bir şey takmam net.

• Hb baya indirmiş fiyatları. 4300 bandına gelmiş.

Hb sitesinde hb satıcısı 4300 bandı

hb sitesinde samsung resmi satcısı 5199 ( kablosuz şarj + hafıza kartı )

Hangisi daha avantajlı ?
  • brkbskc kullanıcısına yanıt
    En ucuz hangisiyse onu alın, 5k lık paketin içeriği o farka kesinlikle değmez.

• quote:

Orijinalden alıntı: brkbskc

Hb baya indirmiş fiyatları. 4300 bandına gelmiş.

Hb sitesinde hb satıcısı 4300 bandı

hb sitesinde samsung resmi satcısı 5199 ( kablosuz şarj + hafıza kartı )

Hangisi daha avantajlı ?
    Bende sabah hepsiburada satıcısından alıyordum bana özel indirim varmış 3849 tl ye geliyordu aradan 10 dk geçti sepetteki indirim gitti sipariş verirken kayboldu
  • Hepsiburada'dan verilen siparişlerle ilgili gelişme var mı ?
    Umarım iptal etmez HB

• tuarek7 kullanıcısına yanıt
    ben de iptal olur diye düşünüyordum ama 1 saat önce kargoya verdiler, faturayı yolladılar.
    bu sabah 500tl kişiye özel indirimi kaldırmışlar.telefon fiyatında dün 750tl indirime giderken, kişiye özeli kaldırmayı unuttular sanırım.
    Forumu baştan sona okumaya çalışıyorum, konuşmada ses sorunu yaşayanlar olmuş, sonra güncelleme gelmiş. Son durum nedir bu problem giderildi mi arkadaşlar?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wntln -- 23 Mayıs 2018; 10:42:34 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: wntln

ben de iptal olur diye düşünüyordum ama 1 saat önce kargoya verdiler, faturayı yolladılar.
    bu sabah 500tl kişiye özel indirimi kaldırmışlar.telefon fiyatında dün 750tl indirime giderken, kişiye özeli kaldırmayı unuttular sanırım.
    Forumu baştan sona okumaya çalışıyorum, konuşmada ses sorunu yaşayanlar olmuş, sonra güncelleme gelmiş. Son durum nedir bu problem giderildi mi arkadaşlar?
    2.5 aydır kullanıyorum. Daha bir kere bile ses kesilmesi ile alakalı bir problemim olmadı.Hatta bazen gear s3 ile bile konuşma yapıyorum, hiçbir problem yok. Ekran olayı gibi,ortaya biri birşey sallıyor, herkesde varmış gibi algılanıyor. Genele, top performansa baktığın zaman şu an en iyi telefon s9 plus'dır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GT_55 -- 23 Mayıs 2018; 11:26:56 >

• quote:

Orijinalden alıntı: tuarek7

Hepsiburada'dan verilen siparişlerle ilgili gelişme var mı ?
    Umarım iptal etmez HB
    Kargoya verilene kadar ben de korkuyordum fakat kargoya verilmiş. Daha da umrumda olmaz.

Dolar bu kadar artmışken, bu fiyatlara efsane oldu.

• 
Sayfa: önceki 143144145146147
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.