Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S9 / S9 PLUS [ANA KONU] (1073. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
24.105
Cevap
162
Favori
1.231.573
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10711072107310741075
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Güvenlik güncellemesinin 1 GB'a yakın olması düşündürücü

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1 eylül güvenlik güncelleştirmesinden sonra telefon artık hızlı şarj olmuyor, şarj ederken de her zaman yazan hızlı şarj artık yazmıyor, ayrıca artık harici flash bellek ve harici ssd yi görmüyor, varmı aynısı başına gelen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karatekamil -- 16 Eylül 2020; 18:55:17 >
  • bunu yap bundan sonrakini yapma

• karatekamil K kullanıcısına yanıt
    100 mb ama allahin belasi bir guncelleme telefonu formatladim oyle duzeldi her kötü sey mevcut

ISINMA
    USB GORMEME
    ABUK SUBUK EKRAN DOKUNMA
    EKRAN KILIDI ACILMAMA

DAHA UZAR

• CaptainJackHarkness kullanıcısına yanıt
    En az 10'a geçmelisin farkı anlamak için.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • MühendisMurat kullanıcısına yanıt
    Hocam note 10 a geçmek değil derdim. :D birazda s serisinden kurtulup note serisi kullanmak istiyorum. Duruşu çok hoşuma gidiyor note serilerinin. Note 10 un tasarımı note 9 dan çok iyi değil bana göre.

• CaptainJackHarkness kullanıcısına yanıt
    Tasarım ve zevk işleri sana kalmış, benim kastettiğim eğer yükseltme amacıysa hem yazılımsal hem performans olarak farkı yaşamak için 10 hatta direkt 20.
  • dün farketmedim işlerim yoğundu servısten geldı sarj ettım uygulamaları yukledım. Derken gun ısıgında bı baktım ekranın sol edge kısmından duzluge geldıgı kısımı hayal edın o kısım yukarıdan sagıya kadar soldan saga cızgıler seklınde cızık ıcınde resmen sürtülmüş bir yerlere telefon. Tırnakla hıssedılıyor o derecede yogun.

Şok oldum resmen bu servıste ne yapıyor bunlar telefonlara ? Samsungla yazıstım. Servısede maıl attım. Hemen gonderecegım servıse.

Allahtan servıse gondermeden once kanıt olsun dıye vıdeo ve fotolar cekmıstım. Telefonumda kılcal cızık bıle yoktu.
  • Resmen rezalet ya ınanılmaz moralım bozuldu. Suraya bak telefon ac kapa olacak kac kez. Inanılmaz sogudum telefondan
  • brkbskc kullanıcısına yanıt
    keşke servisten çıkmadan kontrol etseydin. çıktıktan sonra, "kullanıcı hatası"na dönüştü maalesef. geçmiş olsun.
    keske bataryayi degistirebilsem bende korkuyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: anilkoc

keşke servisten çıkmadan kontrol etseydin. çıktıktan sonra, "kullanıcı hatası"na dönüştü maalesef. geçmiş olsun.
    kargo ıle geldı elden teslım degıl. Zaten elden teslım alsam bıle anlasılmaz çizikler güç ışığında belli açılarda belli oluyor. Bu baya baya sürtülmüş bir yere tırnakla hissediliyor. 1.5 senede olmayan kılcak çizikleri 1 saatte yapacak halımde yok zaten :) bunu bır kullanıcının yapması cok zor zaten. Tek bır cızık degıl cunku. Resmen bır yerlere surtulmus ekran. Çıkma ekran mı takıldı ne yapıldı anlamıyorum kı. Olacak ıs degıl sıfır ekranda olacak ıs degıl bu. Kı cok zor cızılen ekranlar bunlar.

1.5 senede kılcal bıle cızılmedı

Şehrimde servis olmadığı için kargoyla yolladım kargoyla aldım teslimi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi brkbskc -- 17 Eylül 2020; 9:50:58 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: unlovedman

keske bataryayi degistirebilsem bende korkuyorum
    arka kapak acılıyor bır tek o ıslem basıt korkmayın derım. Batarya sonrası ısınmam azaldı ve daha seri telefon. Bataryanın verımı cok onemlıymıs.
    batarya isiniyirsa zaten batarya ölmüstür

• 2.5 yıllık kullanım sonucu batarya öldü artık ekran zamanı 2-3 saate düştü batarya değiştirtmeyi düşünüyorum var mı değiştirten nasıl oluyor işlem ücret ne kadar

• MühendisMurat kullanıcısına yanıt
    Hocam yok yüksektmek değil amaç :D çok uçuk fiyatlar. Gittiği yere kadar ozaman :D

Hocam geçmiş olsun. Valla bende anlamıyorum ben verdiğimdede arka kapak içten parmaklanmış bir şekilde almıştım. Sonra düzelttirttim. Nasıl düzelttiler onuda bilmiyorum:D

• AKonFire A kullanıcısına yanıt
    Dostum, bu konuda çok dikkatli olun.

Orijinal servis dahi, garanti dışı olduğunda çakma pil takabiliyor başıma geldi, tel belli bir süre sonra cayır cayır yanmaya başladı, şarj su gibi gitmeye falan. Hemde takarken ekranın ön üst kısmını kaldırdılar vs. İşinin ehli bir telci bulup 1.kalite pillerde taktırabilirsin çünkü gerçekten orijin batarya bulmak külfetli iş, sana doğru söylemiyorlar bir kere böyle bir ülke olduk işte.
  • https://www.sammobile.com/news/galaxy-s9-gets-september-security-update-one-ui-2-5-not-included/amp/

11 gelmeyecek One Ui 2.5 gelecek.
    Bekleyenler vardı.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bu cihaz 11 guncellemesini ALACAKKKKK atin kenara bekleyin bu yorumumu arkadas demisti dersiniz

2.5 guncellemeside tahminen bu ay veya gelecek ay gelecek ama ahim sahim bi degisiklik beklemeyin

• 
Sayfa: önceki 10711072107310741075
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.