Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S8/S8 PLUS [ANA KONU] (361. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30.133
Cevap
188
Favori
1.586.700
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
38 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 359360361362363
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • S8 kulaklık sesini nasıl yükseltebilirim.

Nasıl 24 bit 384 khz anlamadım ben bu işi.

Bilen varmı acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar telefonun son guncellemesini yaptiktan sonra play store dan indirmeye calistigim bazi uygulamalarda "cihaziniz bu surumle uyumlu degil" hatasi almaya basladim.. internette arastirdigim cozumlerde ise yaramadi .. var mi bununla karsilasan baska bir arkadas ?

• GLOCK-19 kullanıcısına yanıt
    Aynen dostum inan bende böyle bir koruyucu daha kullanmadım ve görmedim bugüne kadar çok güzel.İyi yapmışsın güle güle kullan
  • quote:

Orijinalden alıntı: gael

telefon kapalıyken mobil internette,

açarken wi-fi e geçiyor..sorun modemimde zannettim ama evde de böyle işyerinde de böyle

Ayarlar bağlantılar wifi , gelişmiş ayarlar. Wifiyi uykudayken açık tut : her zaman ı işaretleyin

• Marrusia kullanıcısına yanıt
    Ben gear vr kampanyasını araştırdım. Samsung ısrarla ilana çıkarmadığı bir kampanya yürütüyor. Müşteri hizmetleri temsilcisinin bana telefonda söylediği kampanya şu 19 haziran ve 31 temmuz arasında samsung mağazaları, online samsung shop ile teknosa, vatan, mediamarkt gibi anlaşmalı zincir mağazalarından s8 ve s8 plus alana gear vr 2017 hediye. Hediye ürün mağazada telefonla verilecek online alışverişte ise telefonla birlikte kargolanacak. Ben hepsiburadadan aldım dedim bana hepsiburada kampanyaya dahil değil dedi. Teknosayı aradım böyle bir kampanyadan haberimiz yok dedi. Samsungun resmi sitesinde sadecd s8 ve s8 plus sipariş ver dediniğinizde çıkan ekranda gear vr hediyesi var diyor. Onun dışında hiçbir bilgi yok. Müşteri hizmetleri temsilcisine neden yayınlamıyorsunuz diye sorduğumda anlıyorum sizi diyerek susuyor. Bence dediğim tarih aralığında s8 alanlar samsungu telefon yağmuruna tutsunlar çünkü benim fikrim samsung Türkiye garantili olan her cihaza bu kampanya uygulanmalı ancak uygulamak istemiyorlar.

• makta06 M kullanıcısına yanıt
    Bunun dışında bilgi yok internette.

SAMSUNG GALAXY S8/S8 PLUS [ANA KONU]

SAMSUNG GALAXY S8/S8 PLUS [ANA KONU]

• Solnishko kullanıcısına yanıt
    işaretli gene olmuyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba bir kaç sorum olacak sizlere.
    -Bu telefonun kronik bir sorunu falan var mıdır ? Sarı ekran pembe kamera vs vs. Ya da başka bişey. 4 bine yakın para vericez sonuçta kusursuz olsun istiyor insan :)
    -Pili ne kadar dayanıyor. Bir günü yoğun kullanımla rahatlıkla çıkarıyor mu?
    -Sıfır S8 plus için (samsung garantili) en uygun fiyatlı olarak nerden alabilirim?
    - Son olarak kamerası s7den kötü diyenlere var. Bu doğru mudur ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YoğunBelKası -- 24 Haziran 2017; 12:54:55 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: YoğunBelKası

Arkadaşlar merhaba bir kaç sorum olacak sizlere.
    -Bu telefonun kronik bir sorunu falan var mıdır ? Sarı ekran pembe kamera vs vs. Ya da başka bişey. 4 bine yakın para vericez sonuçta kusursuz olsun istiyor insan :)
    -Sıfır S8 plus için (samsung garantili) en uygun fiyatlı olarak nerden alabilirim?

3 gündür bi sorun göremedim hocam pil için çok yoğun kullandım dün 8 saatte %45 te idi

hepsiburadada ucuzda ben netten almanızı önermem yine vatan web e özel kampanya yapıyor bazen 3.5 a veriyor
  • Plus'ı dün gece 3900den veriyordu vatan webten. 3500 e kadar iniyor mu ?
    Neden webten almamı önermiyorsunuz hocam ?
  • pardon hocam plus değil düz olan ben düz olanı aldım bence plus aşırı büyük gelebilir tek elle kullanım için

şahsen güvenmiyorum hepsiburada vebenzeri sitelere yine sen bilirsin tabi

s7nin kamerasını görmedim ama dün iphone 7 ile karşılaştırdım kamerayı s8daha iyi
  • ultrailker kullanıcısına yanıt
    Bu fiyata bulamazsın
  • aliss A kullanıcısına yanıt
    Hb ye ben de güvenmiyorum ama başka güvenilir siteler mevcut. Mağaza fiyatlarından 500lira kadar daha uygun o yüzden cezbediyor.
    Plus olmayan s8'in pili bir saat kadar az gidiyor sanırım o yüzden plus almak istemiştim.

• quote:

Hb ye ben de güvenmiyorum ama başka güvenilir siteler mevcut. Mağaza fiyatlarından 500lira kadar daha uygun o yüzden cezbediyor.
    Plus olmayan s8'in pili bir saat kadar az gidiyor sanırım o yüzden plus almak istemiştim.

bir teknoloji sitesinde plusun 8 saat düz olanın 8 saat 22 dakika pil ömründen bahsediolardı tabi kişiye kullanıma göre değişir hocam

bence avmden falan al hocam testlerinide yap kaskonuda yaptır kafan rahat olsun :)
  • Arkadaslar yurtdisi kayitli 2700tl ye var avrupa modeliymis sizce alinir mi? Guncelleme falan aliyormu bunlar?

Yada ne gibi sikintilari olur?

• S7 ile s8 arka kamera sensör boyları aynı mı

• En sonunda iPhone 6S Plus cihazımı satıp S8+ alarak aranızdayım. Cihazda şu an pembe ekran veya pembe kenar durumuna rastlamadım ilerde nolur bilmem.

Cİhazın arayüzü ve kasası gerçekten çok şık olmuş.
  • realistic34 R kullanıcısına yanıt
    Spotify dan deniyorsan. Rezalet spotify. Ben poweramp ile dinliyorum müzikleri son ses kullanamıyorum coğu zaman.
  • aliss A kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam sağolun cevaplarınız için

• quote:

Arkadaşlar merhaba bir kaç sorum olacak sizlere.

Başka cevaplayacak arkadaşlardan da cevap bekliyorum. Şimdiden sağolun.

• 
Sayfa: önceki 359360361362363
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.