Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S8/S8 PLUS [ANA KONU] (780. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
30.133
Cevap
188
Favori
1.586.711
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
38 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 778779780781782
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Tesekkur ederim..hic işime gelmedi bu durum malesef :(

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • S8+ cihazımda kullandigim kılıfı kapattığımda ekran kapanıyor kılıfı açtığımda ise ekran kendiliğinden açılıyordu. Bu akşam telefonda yazılım güncellemesi yapınca bu özellik tamamiyle gitti. Artık cihazım kılıfın kapağının açılıp kapanmasına duyarlı degil. Bunu nasıl tekrardan eski haline getirebilirim. Bu kılıfın kapağı kapalıyken de gelen çağrılara yanıt verebiliyordum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi batlı -- 21 Aralık 2017; 8:48:39 >
  • 2018'e girmemize sayılı günler kala kendime bir s8 hediye etmek istiyorum

DeX ile beraber satın alacağım ve şuanda hepsiburada'da 200 tl'ye düşmüş durumda. Yine s8'de en uygun burada ancak siyah renk olarak satıcı bittibitiyor diye bir firma gözüküyor. Bu firmayla ilgili bir sorun yaşayan var mı?

Düzenleme: N11’de de en çok ankaracep adlı firma s8 satışı yapmış ve yorumların çoğu olumlu. Samsung TR garantili satan hangi tedarikçi firmayı önerirsiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Raven -- 21 Aralık 2017; 1:6:10 >
  • Kuzey Irak tan s8 imiz yola çıktı. Maalesef siyah bulamamislar gri rengi siparis verdim.bir arkadaşın tanısı getirecek.

Acilen kılıf, koruyucu tavsiye edecek olan varmi.muhakkak konu içerisinde yazilmistir. Ama sayfalarca görüş var ve pek zamanım yok.tecrübeli arkadaşlardan tavsiye istiyorum .

Ayrıca ilk etapta bilmem gereken bir durum varsa bilgilendirirseniz sevinirim.

• kilif olarak bunu aldim kendime

cok farkli ve kaliteli duruyor
    tavsiye ederim

https://www.amazon.com/gp/product/B06VT4BTNR/ref=oh_aui_detailpage_o08_s01?ie=UTF8&psc=1
  • Face ID baya guvenliymis aranizda benzerlikte yok gibi oyle aman aman

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marrusia -- 21 Aralık 2017; 8:32:12 >
  • iyi günler arkadaslar samsungwa sitesinde Wrapsol Galaxy s8 Full body film var. Bu ürünü kullanan varmı aranizda simdiden teşekkür ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: mericucar

iyi günler arkadaslar samsungwa sitesinde Wrapsol Galaxy s8 Full body film var. Bu ürünü kullanan varmı aranizda simdiden teşekkür ederim.

İlk aldığımdan beri kullanıyorum çok memnunum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • NEWMAN2007 N kullanıcısına yanıt
    Bu veri faydalı oldu gerçekten hocam eline sağlık. Benim gözüme gayet yeterli göründü vallahi. Kısmetse yakın zamanda geçerim sanırım. Yardımcı olan herkesin eline sağlık beyler eyvallah.

• Arkadaşlar, arama kaydını açtığımızda otomatik olarak klavyenin gelmesini engelleme yolu var mı acaba? Sağ üst köşedeki ayarlar sekmesinde bildirim görünce güncelleme geldi sanıp bastım ama o 'her zaman klavyeyi aç' gibi bir seçenekmiş meğerse, bir an dikkatsiz olunca görmedim. Zaten klavyeyi direkt açam butonu varken çok gereksiz oldu ama düzeltemiyorum da, eski hâline getirme yolu var mıdır?
  • quote:

Orijinalden alıntı: YoğunBelKası

Bugün telefonu yıkayım dedim. İyice de kuruttum sonra. 4 saat oldu gitmedi uyarı bir türlü. Şarj da ettirmiyor napıcaz

Bende iyice yıkadım soketi. Kurutma makinesiyle kuruttum. Bunları sabah yaptım ve akşama kadar damla işareti gitmedi. Şarj sıfırlandı telefon kapandı. 10 dakaki sonra açmayı denedim açıldı ve damla işareti o günden beri yok çok şükür. Kafayı yedirtmek üzereydi bana. Kablosuz şarj stand yada pedlerinden evde bulundurmak şart.
  • quote:

Orijinalden alıntı: batlı

S8+ cihazımda kullandigim kılıfı kapattığımda ekran kapanıyor kılıfı açtığımda ise ekran kendiliğinden açılıyordu. Bu akşam telefonda yazılım güncellemesi yapınca bu özellik tamamiyle gitti. Artık cihazım kılıfın kapağının açılıp kapanmasına duyarlı degil. Bunu nasıl tekrardan eski haline getirebilirim. Bu kılıfın kapağı kapalıyken de gelen çağrılara yanıt verebiliyordum.

içinizde bu sorunu yaşıyanız yokmu?
  • mericucar kullanıcısına yanıt
    Tek olumlu yorum yapacağım tam kaplama budur.

• Raven kullanıcısına yanıt
    hocam bende merak ediyorum hepsiburada bir kaç gün önce satıcısı hepsiburada olarak satıyordu 3.299 tlye ama bazıları kutu açık falan geldi demişler forumda tereddüt ettim alan arkadaş varsa bizi bilgilendirir umarım

• Dostlar merhaba s8+ile kaç saat ekran süresi alıyorsunuz acaba

• Arkadaşlar cihaza root yapılıp yapıladığını nasıl anlarız ?
  • arkadaşlar şu 3d touch ın hassaslık ayarı değişmiyor,ayarlarda değişmiş gibi görünüyor ama hassasiyet değişmiyor bu sorunu yaşayan var mı_?
  • franz392 kullanıcısına yanıt
    Yukarda 3 nokta olan yere bas son görüntülenleri ac oraya bas bu kadar

• Guncelmiyiz.com da farkli surum gozukuyor fakat bende eski surum var. Kontrol edebilirmisiniz arkadaslar guncelleme gelmis olabilir,yada yolda sanirim
  • LegendM kullanıcısına yanıt
    amerika ve korede yayınlanmış...yakında gelir...
  • 
Sayfa: önceki 778779780781782
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.