Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S8/S8 PLUS [ANA KONU] (646. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30.133
Cevap
188
Favori
1.586.711
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
38 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 644645646647648
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Sorun yaşamadım şebekede ekran beyaz oluyor on kamerada foto çekerken

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arada toz falan kalmadı ekran koruyucunun varlığı kullanımda hissedilmiyor.. ben memnunum..

• quote:

Orijinalden alıntı: karakabus_

hocam benim arkadaşta iphone 7 plus RED vardı. telefonda hiç bir şekilde problem olmamasına rağmen sırf can sıkıntısından istanbul'a servise gönderdi. not kağıdına da olmayan problemleri yazdı. sonuç telefon değişti. sıfır telefon verdiler. herhalde servistekiler hiç telefona bakmadılar, baksalardı problem olmadığını görürlerdi. muhtemelen servis çok yoğun olduğu için, hiç bakmadan değişim kararı verdiler. (arkadaşım tarafından yapılan bu davranışı onaylamıyorum. yanlış.)

arkadaşlar bende iphone 7 32 gb var. en son android olarak nexus 5 kullandım. 3-4 yıldır apple kullanmaktayım. iphone 7 ile 2 gün idare ediyorum hiç şarja takmadan. s8'in pil performansı nasıl normal kullanıcı olarak? eğer kafama yatarsa tekrar android'e geçmeyi planlıyorum. S8 özelliklerine diyecek bir lafım yok iphone kullanıcısı olarak. telefonun kenarları kavisli olduğu için tutarken veya kullanırken bir problem, zorluk yaratıyor mu? benim için iki husus çok önemli. pil performansı ve teknik kullanım kolaylığı. telefonu kullanırken birşey olacak düşecek kırılacak diye bir his uyandırıyor mu acaba yoksa sonradan alışıyor mu insan?

Tutma hissi el yapısına göre değişir kimse bir şey diyemez o konuda. Zaten bu telefonda kılıf şart her tarafı cam telefonun.

• S8+ pil kullanımına gerçekten hayranım. Telefon gün boyu elimden düşmedi dersem yeridir. Ara ara 4g de kullandım geri kalan sürede sürekli wifi bağlı idi. Facebook, instagram, whatsapp gibi uygulamalarda kullanım, ve sonuç;

SAMSUNG GALAXY S8/S8 PLUS [ANA KONU]

SAMSUNG GALAXY S8/S8 PLUS [ANA KONU]

• S8 Plus kullanan arkadaşlar bugün Doğubank ta dolaşırken telefonla alakası olmayan bi dükkanda Samsung un Alcantara ve Silikon kılıflarından gördüm toplamda 4-5 tane idi kutuda veya ambalajda değil oradaki eleman kılıfların orjinal olduğunu söyledi ben inceledim gayet kaiteli idi dediği gibi orjinal herhalde S8 için olsa alacaktım bir tane ama hepsi S8 Plus için,tanesini 50 TL den vereceklermiş yolu düşen bir baksın haber vereyim dedim..
  • Güzel degerler yakalamışsın.

• Arkadaşlar s8 plus dün hafif bir yere düşmeyle sağ alt ön ekran biraz tuzla buz oldu tlfnu vodafonedan aldım garantiye nereye götürcem birde ne kadar masraf çıkar bilenler bi el atarsa sevinirim

• Aekadaşlar tekrardan merhaba, batarya %90 a kadar hızlı düsüyor ama daha sonra cok daha yavaş düşmeye basliyor. Sizde de öyle oliyor mu?

Bu arada bende 5 - 6 saat arasi ekran süresi aliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Asetonnn -- 13 Ekim 2017; 17:54:17 >
  • Ekran degisimi icin 750 tl diyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Asetonnn -- 13 Ekim 2017; 17:53:28 >
  • 00onur 0 kullanıcısına yanıt
    Ön kamerada flaşı kapatmalısın ondan dolayı beyaz ekran veriyor ....

• Arkadaşlar merhaba, bir sorum olucaktı. Galaxy s8 almayı düşünüyorum ancak çok kararsız kaldım, lg v30 da çok şık ancak lg ye güvenilir mi bilemiyorum. Çerçevesiz telefon kullanmak cazip geliyo. İlk defa android kullanıcam, şu an iphone 5s kullanıyorum ama emekli etmek lazım galiba artık telefonu:) şarjı iyi gitsin ve akıcı olsun istiyorum. Bir de internet üzerinden alıcam, hepsiburada ya da gold computer a baktım. fiyat olarak iyi gibiii ama güvenilir mi bilemiyorum. Yardımcı olursanız çok sevinirim şimdiden teşekkürler.

• cimbom93 C kullanıcısına yanıt
    Titresim disinda herseyiyle memnunum. Donma, ısınma sıfır. Ekran efsane. V30 da guzel olur. Ama servis ağı ve aksesuar genisligi samsung gibi olmaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: vlknmnkse

Arkadaşlar s8 plus dün hafif bir yere düşmeyle sağ alt ön ekran biraz tuzla buz oldu tlfnu vodafonedan aldım garantiye nereye götürcem birde ne kadar masraf çıkar bilenler bi el atarsa sevinirim

750 TL
  • panter1988 kullanıcısına yanıt
    ön kamerada flaş mı var hocam? özelliklerde yazmıyor da.
  • Samsung dan hediye olarak Kablosuz fast charge kiti geldi. Sormak istediğim bunda micro usb girişi var. S8 in kutu içeriğine baktım Micro usb dönüştürücü yok. Micro usb den type 3 e var fakat type 3 den micro usb ye yok.
  • Asetonnn kullanıcısına yanıt
    Tamam hocam teşekkürler.
  • Beyler, rootsuz kullanabileceğimiz chet engine tarzı program var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: MarvelX

Samsung dan hediye olarak Kablosuz fast charge kiti geldi. Sormak istediğim bunda micro usb girişi var. S8 in kutu içeriğine baktım Micro usb dönüştürücü yok. Micro usb den type 3 e var fakat type 3 den micro usb ye yok.

Muhtemelen eski sürüm charger gönderdiler. Yeni kablosuz şarjlarda type c girişi, type c kablo ve hızlı şarj adaptörü mevcut.

• quote:

Orijinalden alıntı: karakabus_

ön kamerada flaş mı var hocam? özelliklerde yazmıyor da.

Iris tarayıcı aktif olduğunda gördüğünüz kırmızı ışık kızılötesi flaş hocam.

• Gear uygulamasında bir sorun yaşadım bugün stil almak istedim kart hata verdi tekrar denedim yine hata verdi 2 kez 3.76 tllik para çekmiş samsung onay için biliyorum ama geri gelmedi stili alamadım buna benzer bir sıkıntı yaşayan oldumu

• 
Sayfa: önceki 644645646647648
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.