Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S8/S8 PLUS [ANA KONU] (647. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30.134
Cevap
188
Favori
1.586.684
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
38 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 645646647648649
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam çok sagolasın, gerçekten ekranı çok iyi. Peki site olarak güvenebilcegim bir site önerin var mı? Gold computer da fiyatı iyi ama bilemiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • cimbom93 C kullanıcısına yanıt
    Hepsiburadadan aldim. Memnunum.

• Asetonnn kullanıcısına yanıt
    Çok sagol hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: Fx_57,5

Benim telefondada amoled yanigi oldu useniyorum servise vermeye.pisman oldum anroide gectigime. Apple olsaydi degisim yapacaklardi simdi tamir gorecek telefon

Öyle bisey yok dostum benim s8 den önceki telefonum iphone 7 idi olü piksel vardı apple a goturdum ekran değisecek dedi. İtiraz filan ettim ama başka yapacak biseyimiz olamaz dediler. Bu arada suanda benimde s8 imin ekranında sıkıntı var ekranın farklı bölgelerinde renk tonu farkı var. Örneğin, full kırmızı renk açtığımda ekranın altı ustune göre daha koyu kırmızı gösteriyor. Götürürsem 1 sene sonra filan götürcem servise suan bende üseniyorum.
  • telefonu elime aldığımda masadan titreme oluyor. bu neden olabilir arkadaşlar bilginiz var mı ?
  • arkadaşlar otomatik parlaklikta sorun yaşayan var mı, benim telefonun kaplamasindan mi yoksa telefondan mı anlamadım

ortam ışığına göre ayarliyamiyor kendini, parlaklık ayarında elle aç kapa yapınca düzeliyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ScriptKidie kullanıcısına yanıt
    Dostum Akıllı Uyarı açık ondan.Yani sana bir mesaj arama vs. birşey geldiğinde sen telefonu eline aldığında titriyor telefon uyarıyor yani seni bildirim var diye.

Ayarlar - Gelişmiş Özellikler - Akıllı Uyarı kapatırsan titremez.
  • regasoft kullanıcısına yanıt
    anladım hocam teşekkür ederim. Ne kadar ıvırı zıvırı var yahu :)
  • MarvelX kullanıcısına yanıt
    kiti hediye olarak nasıl aldınız ?

Kitin modeli ne tam olarak ?
  • Bnm s8 mesajlari 3 gonderiyo 1 gondermiyo bazende tlfon acik oldugu halde kapaliymia gibi gorunuyor ulasilamiyor sebebi hattan mi kaynaklaniyor acaba yoksa telefondami.bu sorun hep boyle

• Arkadaşlar 1 aydan fazladır ekran süresi düşük olduğundan sizin de yardımlarınızla farklı farklı yollar deneyerek bu durumu çözmeye çalıştım. Edindiğim tecrübeleri size aktarmak istiyorum.

1-İş yoğunluğundan dolayı telefonu pek elime almadığım zamanlarda şarj iki gün rahat gidiyor fakat ekran süresi derseniz 3 saati ancak aşıyor diyebilirim.

2-Hafta sonu özellikle telefonu elimden bırakmadan (ara ara bırakarak fazla olmasa da) kullandım, %70 4.5G %30 civarlarında da wi-fi. Gerek oyun oynadım, gerek sanal alemde dolaştım, gerekse video izleyerek 6 buçuk saate yakın ekran süresi aldım. Tabi ki şarj 1 günü bile geçmiyor. (%36 ekran, %7 cihaz boşta).

Buradan anlayacağım kadarıyla cihaz boşta kalarak ara ara telefon (genelde telefon görüşmesi ile) kullanıp kesinlikle ekran süresi yüksek alamıyorum. Bu bana göre normal gibi geliyor. Sizin de düşünceleriniz böyle mi bilmiyorum.
    Diğer yandan telefonu yoğun bir şekilde kullanırsam ekran süresi performansı insanı gerçek mana da doyuruyor.

Yani cihaz uyku modunda boştayken %1 şarj düşmesi ekran süresine yansımadığı gibi, ekran açık kullanırken %1 şarj düşmesi ortalama 5-10 dakika ekran süresi almamı sağlıyor. Bu çok büyük fark demek.
    Umarım sizlere katkım olmuştur arkadaşlar.

Not: Yaptığım bu denemelerin hepsinde telefon ayarları aynı ve ekstra program yüklenmedi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nemkate -- 14 Ekim 2017; 0:1:1 >

• quote:

Orijinalden alıntı: avcitalip

kiti hediye olarak nasıl aldınız ?

Kitin modeli ne tam olarak ?

Telefonu Samsung bayisinden alırken bu şekilde bir kampanya olduğunu söylediler.1 ay önce almıştım telefonu hediyeni yeni teslim ettiler.

SAMSUNG GALAXY S8/S8 PLUS [ANA KONU]

• Aod açık parlaklık yarı güç tasarrufu olmadan 4.5 saat ekran süresi almak mümkün mü

• quote:

Orijinalden alıntı: battalgazi137

https://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/samsung-galaxy-s8-s8-plus-kablosuz-hizli-sarj-aleti-cihazi-ep-pg950bbegww-299958352?pkw=&pmt=&sc_gcsp=gg&ggmktg=PaidSearch*PLA*633377644*35184526287*98487586287*%7btype%7d*299958352*aud-348814403931:pla-77411290767&gclid=CjwKCAjwyIHPBRAIEiwAHPS-GBwZl0sn2YSkoj_4YldzyIoeOYE3cuak3ODH1ZPX8IvEziU_Wt32wBoCjUMQAvD_BwE&gclsrc=aw.ds&mpch=ads&scxid=14489-145818-2357-0
    Bu kablosuz şarj standının fiyatı sizce neden bu kadar düşüktür? Satıcıya sordum cevap vermedi

Paralel ithalat olabilir. Samsung Türkiye garantili olanı 300 lira ama o fiyat verilmez. 120 lira normal. Zira içinden hızlı şarj adaptörü ve kabloda çıkıyor.

Edit : Emc Teknoloji hakkında Google'da pek iç açıcı yorumlar yok.
    https://www.sikayetvar.com/emc-teknoloji-gittigidiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 0537 -- 14 Ekim 2017; 0:52:14 >

• quote:

Orijinalden alıntı: macorono34

quote:

Orijinalden alıntı: Fx_57,5

Benim telefondada amoled yanigi oldu useniyorum servise vermeye.pisman oldum anroide gectigime. Apple olsaydi degisim yapacaklardi simdi tamir gorecek telefon

Öyle bisey yok dostum benim s8 den önceki telefonum iphone 7 idi olü piksel vardı apple a goturdum ekran değisecek dedi. İtiraz filan ettim ama başka yapacak biseyimiz olamaz dediler. Bu arada suanda benimde s8 imin ekranında sıkıntı var ekranın farklı bölgelerinde renk tonu farkı var. Örneğin, full kırmızı renk açtığımda ekranın altı ustune göre daha koyu kırmızı gösteriyor. Götürürsem 1 sene sonra filan götürcem servise suan bende üseniyorum.

Hocam ilgili yasayı incelemenizi öneririm. İlk 6 ay içinde olan hatalar üretim kaynaklı olarak geçiyor ve yasa bize geri iade değişim onarım hakkından birini seçme fırsatı sunuyor. Yani servis tamir diye bastırmaya hakkı yok değişim talep edebilirsiniz
    Buyrun kaynak:
    http://www.hurriyet.com.tr/amp/ayipli-mal-satin-alan-tuketici-dikkat-27983243?utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi byhtk -- 14 Ekim 2017; 14:33:47 >

• ovv 10 dk ya alacaktım iyiki almadım teşekkürler hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: battalgazi137

ovv 10 dk ya alacaktım iyiki almadım teşekkürler hocam
    http://www.hepsiburada.com/samsung-kablosuz-hizli-sarj-standi-siyah-ep-ng930bbegww-samsung-turkiye-garantili-p-TELSARJKSPS7EHSB

En uyguna bu var. Hızlı şarj adaptörü kutudan çıkmıyor ama. Orjinal Samsung aksesuarlarının kutusunda Samsung Türkiye Garantilidir bandrolü olur.

Bundan yani :
    SAMSUNG GALAXY S8/S8 PLUS [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 0537 -- 14 Ekim 2017; 1:23:27 >

• Arkadaşlar telefonun kenarlarında dokunmatikte bazen basarken algılamıyor baş parmakla bildirimleri indiremiyorum telefonun ekranındaki koruyucudan dolayı olabilir mi ?
  • Asetonnn kullanıcısına yanıt
    Peki hocam samsung bayimi değişiyor yoksa standart telefoncu fiyatımı bu eger samsung teknik servis fiyatıysa yarın sabah ilk işim hemen servise vermek olacak

• 
Sayfa: önceki 645646647648649
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.