Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S8/S8 PLUS [ANA KONU] (1473. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30.133
Cevap
188
Favori
1.586.722
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
38 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14711472147314741475
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    nasip olursa s8 alacagım 2cı el bır yerden 1 hafta ıcınde elıme ulasır..en sonku uzerınde orjınal yazılım versıyonu nedır
    veya root atınca hangı room tavsıye edersınız versıyon antroıd kac oluyor

suan S7 edgede room blackdıamond N8 pie V10 kullanıyorum mennunum S8 LERDE room hangılerı var tavsıye edebılecegınız..
  • Bugün Samsung bayisine gittim ve almayı düşündüğüm M51 modelinin bayilere gelmeyeceğini söyledi. Böyle saçma iş mi olur ? Telefonu gözle görmeden dokunmadan mı satın almasını bekliyorlar insanların..

Neyse, M51 almaktan vazgeçtim ancak S8'i günde 3 kez şarj ediyorum neredeyse. Sıfır batarya takarsam sizce biraz düzelir mi yoksa bu kısa pil ömrü tamamen yeni güncellemelerden mi kaynaklanıyor ? Özellikle pil değişimi yapanların yorumlarını bekliyorum
  • istanbulçocuğu İ kullanıcısına yanıt
    Şu kadar şarj ediyorum demek doğru olmaz. Ben tek şarjda 4 saat ekran süresi alıyorum oyun yok. YouTube ve Chrome genelde kullanımım. Temmuz 2019 sürümündeyim. Ancak pil bitmiş benim. Her ne kadar 4 saat süre alsamda %15e gelince birden bitiyor 3 5 dk içinde
  • istanbulçocuğu İ kullanıcısına yanıt
    Geçen sene pili değiştirdim. Dışarda güvendiğim bir yerde . Ekran surem 5 saat civarı. Oyun az genelde twiter ınstagram chrome. 2 günde bazen günlük şarj ediyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: istanbulçocuğu

Bugün Samsung bayisine gittim ve almayı düşündüğüm M51 modelinin bayilere gelmeyeceğini söyledi. Böyle saçma iş mi olur ? Telefonu gözle görmeden dokunmadan mı satın almasını bekliyorlar insanların..

Neyse, M51 almaktan vazgeçtim ancak S8'i günde 3 kez şarj ediyorum neredeyse. Sıfır batarya takarsam sizce biraz düzelir mi yoksa bu kısa pil ömrü tamamen yeni güncellemelerden mi kaynaklanıyor ? Özellikle pil değişimi yapanların yorumlarını bekliyorum
    Geçenlerde ekran değişiminin yanında bataryada değiştirdiler canavar oldu.
  • bende bataryayı günde 3defa şarj etmeye başladım
    bunu orjinal nerede değiştirirler
    tahtakale sirkeci var mı o taraflarda yoksa Samsung servis veya mağazada mı yapıyorlar
  • Samsung 300 civarina yapiyordu
  • selam samsung S8 64GB aldım yurtdısı tr pasaport kayıtlı
    8imegi sorguladım yolcu beraberı kaydedılen cihaz yazıyor model bılgılerı dogru.)telefon ekranı kırık oldugu için ekran parcalı gosterıyor yarısı degısım olacak.kafam takıldı bu telefon dili turkcemıdır
    kutusunda ve telefon arkasındakı etıketınde SM-G950U1 yazıyor..
    ingilizce ise tr yazılım atılıyormu ?
    bılgı veren olursa..
    saygılar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi frantic2 -- 2 Ekim 2020; 0:32:22 >
  • ersoyesra E kullanıcısına yanıt
    Pil değişimi mi 300tl ?
  • frantic2 kullanıcısına yanıt
    Yazılım atmaya gerek yok. Türkçe seçersiniz direk
  • quote:

Orijinalden alıntı: saasc

Yazılım atmaya gerek yok. Türkçe seçersiniz direk
    Bu cihazın yazdıgım modelin orjınal TUR yazılım varmıdır....cunku nette arastırdım bıraz turkce yok bısıler yazmıslar..
    sammoblden baktıgımda buy cıhaz amerıkan surum yazılım var sadece o surumde turkce dıl secenegı varmıdır. bılgı sı olan varsa..
    veya SM-G950U1 cıhazxı rootlayıp TUR yazılımı atsam uyarmı ???
    orjınal yazlımda tamemen turkce olmazsa cunk gerı verırım ekranı yaptırmadan..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi frantic2 -- 2 Ekim 2020; 9:41:19 >
  • frantic2 kullanıcısına yanıt
    Dediğim gibi Türkçe seçilebilir
  • quote:

ana kurulum menusunde turkce yok
    telefon amerıkadan alınmıs SM-G950U1 modeli...imesi turkıye pasaport kayıtlı..
    telefoncuya goturdum ekran degısımı ıcın yarım saglam ekran kurulum ekranında turkce yok dedı..aldıgım kısı ayarlardan ıc menuden turkce yapılıyor dedı. %80 turkcedır dedi.
    tur yazılımı atılmazmı dedım telefoncuya bazen sebeke kaybı yasanıyor dedı hıc oynamadı gerı ver dedı hıc acmadan telefonu gerı geldım..satın aldıgım kısıye olmadı gerı verecem telefon hıc acılmamıs daha sadece ekran degısım olacaktı.
    sanırım s8 kullanıcısı yok herhangı bır bılgı paylasımı yok.
  • quote:

turkce sectıgımde %20 turkce oluyor gerısı hep ıngılızce..

o kadar yabancı dılım yok :((
    gerıye vermek en mantıklısı telefonu
  • quote:

Orijinalden alıntı: MühendisMurat

Geçenlerde ekran değişiminin yanında bataryada değiştirdiler canavar oldu.

Alıntıları Göster

Telefon güncel değil mi ?   Malum..

• saasc S kullanıcısına yanıt

Ekran ve pil

Ekranla beraber pili de degistiriyorlar

• ersoyesra E kullanıcısına yanıt
    Bir yanlışınız olmasın? Sadece ekran değişimi bile 1000+ TL olması lazım. Ama 300tlde pil için aşırı geldi
  • s8 telefonu amerıkadan gelen ana kurulumda androıdtte turkıye yok ıngılızce kuruyorum..kurulduktan sonra gelısmıs ayarlardan dıl secenegınden all dıllerden turkıye secıyorum..%30 bazı seyler turkce oluyor...

full turkce ne yaptımsa yapamadıms....tr yapan varmı ??? komple..

bu telefon costum room yokmu turkce root atsam

• Model kodunu XDA'da arat oradan dil seçeneği olan illaki bulursun

• Arkadaşlar merhabalar

Galaxy S8 kullanıyorum.

Hızlı şarj özelliğini çok güzel kullanırken şu son 2 gündür özellik telefonda açık olmasına rağmen üst bildirimden kablo şarjı olarak yazıyor ve dolum süresi de aşırı fazla gözüküyor (3sa 50dk gibi)

Şarj yeri kısmına su falan kaçmadı.

Kabloya da bir şey olmadı.

Yani durup dururken neden böyle oldu ve çözümü var mı..?

Teşekkürler...
  • 
Sayfa: önceki 14711472147314741475
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.