Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S8/S8 PLUS [ANA KONU]

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
29.297
Cevap
250
Favori
1.446.195
Tıklama
Giriş
    72 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: kozkir

Whatsapp bildirimlerinde edge aydınlatması çalışır hale gelmiş.

Az önce farkettim, iki kere baktım başımı çevirip, uzaylı görmüş gibi baktım telefona.
    Bu ayarı nasıl aktif yapıyoruz ?

Bir ayar yapmadım, son güncellemeden sonra kendi kendine çalışır hale gelmiş.
    |
    |
    TurkkoEren kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: kozkir

Bir ayar yapmadım, son güncellemeden sonra kendi kendine çalışır hale gelmiş.
    Teşekkürler . Siz dedikten sonra bir şeyler kurcalayarak bende de oldu
    |
    |
    Aod ve edge için bu programı tavsiye ederim sadece mesaj geldiğinde aod ekranı aktif oluyor onun dışında ekran kapalı durumda. bildirim için istediğiniz programları seçebiliyorsunuz ekranı uyandırma (iphone gibi) ve hangi saatler arası çalışmasını istediğinizi belirleyebilirsiniz vs bir çok seçenek var. ben ücretsiz versiyonunu kullanıyorum benim için yeterli bildirim geldiğinde aod ekranı aktif hale geliyor.
    https://play.google.com/store/apps/details?id=com.jamworks.alwaysondisplay&hl=tr

ayrıca artık pilim az gidiyo gibi sorular yerine telefonu kişiselleştirecek paylaşımlar yapalım.

good lock modüllerini yükledim telefonu kullanmak daha pratik hale geldi sağdaki edge ekranını geri tuşu olarak atadım kullanım kolaylığı sağladı twitter ve instagram uygulaması için özellikle.

mesela geçen gün telefonun ayarlarını karıştırırken fark ettim ana ekranda herhangi bi yerde ekranı aşağıya çekince bildirim paneli aşağıya doğru iniyor. bildirimlere bakmak için elinizi yukarıya kadar götürmenize gerek yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jskat -- 27 Eylül 2019; 19:26:21 >

• Binbaşı
    1007 Mesaj
    Ekran koruyucu tavsiyeniz nedir?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    https://www.youtube.com/watch?v=tPq5r_sG7lk&t=1369s
    |
    |
    Beyler arka kamera degisim ucreti ne kadar dır sizce bi sorunum var değiştirmek istiyorum 300 den fazlamidir. Varmı değiştiren

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

200 vardır diye düşünüyorum
    Ama 300'ü geçmez herhalde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi receep 32 -- 28 Eylül 2019; 14:36:5 >
    |
    |
    55525534 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    709 Mesaj

Üstad good lock modüllerini nasıl kurduğunuz ? Play Store da göremedim

|
    |
    jskat kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Konunun ilk sayfasında bulabilirsiniz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    R-sqL kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    791 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Jose Mari

Uv glass olanları kesinlikle tavsiye ediyorum aldığımdan beri kullanıyorum hem hassasiyet azalmıyor hrmde görüntü kalitesini bozmuyor

|
    |

Uv glass olanları kesinlikle tavsiye ediyorum aldığımdan beri kullanıyorum hem hassasiyet azalmıyor hrmde görüntü kalitesini bozmuyor

Orijinalden alıntı: xhakan23

Alıntıları Göster
    Link atabilirmisiniz? Birde uygulanisi farkli sanirim, Izmir de uygulayacak birini bulmak lazim.

Link atabilirmisiniz? Birde uygulanisi farkli sanirim, Izmir de uygulayacak birini bulmak lazim.

Alıntıları Göster
    Samsung s8 uv glass yazın n11de dolu satıcı var.Uygulanisi işe videoları izleyerek kolaylıkla yapabilirsiniz önemli olan 2 nokta uyguladığınız masa düz olsun ve telefonun ahizesini ve tuzlarını olası akmaya karşı sıvıdan korumak için bant ile kapatın.Videolarda zaten görüsüsünüz.

|
    |

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yüzbaşı
    670 Mesaj

Gece cekiminde görüntü sanki daha pis , iyi temizlenmiyor gibime geldi benimde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 55525534 -- 30 Eylül 2019; 10:15:58 >
    |
    |
    TheProNightly kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Uv glass alanlar arkadaşlar herhangi bir nedenden çıkarmaya çalışınca ekranı parçalama noktasına geldiklerini söyliyorlardı. Telefon düştü diyelim glass çatladı değiştirecekseniz sorun teşkil edebilir..
    |
    |

Orijinalden alıntı: weneorn

Uv glass alanlar arkadaşlar herhangi bir nedenden çıkarmaya çalışınca ekranı parçalama noktasına geldiklerini söyliyorlardı. Telefon düştü diyelim glass çatladı değiştirecekseniz sorun teşkil edebilir..
    Bu dogrumu?

Bu dogrumu?

Alıntıları Göster
    Yahu 4. Glass ı taktım hepsine dustu çatladı ekranda en ufak bisey kalmıyor. Japonla yapıştıranlar var galiba 502 kullanmamaya dikkat edin...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 55525534 -- 30 Eylül 2019; 20:45:34 >
canlı radyo dinle
kolayoto.com
192.168.1.1
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,681
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.