Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S8/S8 PLUS [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir Kullanıcı, 6 Masaüstü Kullanıcı
28.760
Cevap
261
Favori
1.403.476
Tıklama
Giriş
    1511 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: saasc

MicroG apksini yüklediniz mi?

Yüklediyseniz ayarlar>hesaplar>hesap ekle>google(beyaz renkli olan degil mavi renkli olani secin) hesabınıza giriş yapin

Youtube vanced üzerinden direk giriş yapılamıyor nedenini bende bilmiyorum
    MicroG APK'nın avantajları nedir tam olarak ? Bilmediğim için soruyorum sanırım Google Play Services alternatif olarak çalışıyor bir de kendi mağazası mı var ?

Youtube vanced uygulamasında hesaba giriş yapmanızı sağlıyor başka biseye yaramıyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    alidarkstone kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    1.5 yıl önce yurtdışından aldığım bi s8'im var gayet iyiydi fakat artık cihazda sorunlar çıkmaya başladı
    Mesela batarya %5 veya altındayken tak diye kapanıyor cihaz. Bazen wifide internet çekmiyor mobil veriye geçince düzeliyor(diğer cihazlar wifiden net alıyor yani modemde sorun yok)

Bazen uygulamalar takılıyor bazı uygulamalar sürekli hata verip kapanıyor mesela whatsapp'ı açıyorum beyaz ekran olarak kalıyor falan

Birde son olarak konumu yüksek doğruluk yaptım fakat her konum açtığımda aşağıdan kabul ediyorum demem gerek yoksa konum yüksek doğrulukta çalışmıyor.

Sizce nasıl düzeltebilrim bu cihazı 2 defa format attım işe yaramadı

Recoverden format at + odinden son sürümü yukle
    Yine geçmezse donanımsal dersin en azindan :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi saasc -- 21 Ocak 2019; 14:59:15 >
    |
    |
    Vril kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    48 Mesaj
    Arkadaşlar kaç oldu soruluyor,pie beta yüklersek cihaz garanti dışı kalır mı diye.

Bilen birisi cevap versin yahu :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Recoverden format at + odinden son sürümü yukle
    Yine geçmezse donanımsal dersin en azindan :)
    Recoverdan format 2 defa attım ama pek işe yaramadı. Odinden son sürümü nasıl yüklüycem ? Cihazım almanya cihazı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Teğmen
    168 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Vril

Arkadaşlar lütfen banada yardımcı olur musunuz.
    1.5 yıl önce yurtdışından aldığım bi s8'im var gayet iyiydi fakat artık cihazda sorunlar çıkmaya başladı
    Mesela batarya %5 veya altındayken tak diye kapanıyor cihaz. Bazen wifide internet çekmiyor mobil veriye geçince düzeliyor(diğer cihazlar wifiden net alıyor yani modemde sorun yok)

Bazen uygulamalar takılıyor bazı uygulamalar sürekli hata verip kapanıyor mesela whatsapp'ı açıyorum beyaz ekran olarak kalıyor falan

Birde son olarak konumu yüksek doğruluk yaptım fakat her konum açtığımda aşağıdan kabul ediyorum demem gerek yoksa konum yüksek doğrulukta çalışmıyor.

Sizce nasıl düzeltebilrim bu cihazı 2 defa format attım işe yaramadı
    Kardeşim benim s8 de yaklaşık 1 yıllık. Birkaç kez %5 şarjda kapandi.Bugun %15 şarjdayken tak diye kapandi.Sık olmaya başladı. Bataryanin ömrü bu kadar kisa sürede biter mi?

• Yarbay
    3350 Mesaj
    Telefonun arka kapağını çıkarttım cihazın ekranı resmen büyüdü. 1 yıldır böyle kullaniyordum hiç çıkartmadan. Yanlardan ekranı daraltiyor muş . Daha da takmam

Hyr kalmaz ve güncelleme almaya devam edersin

|
    |
    anaconda79 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2523 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: onur1155

Kardeşim benim s8 de yaklaşık 1 yıllık. Birkaç kez %5 şarjda kapandi.Bugun %15 şarjdayken tak diye kapandi.Sık olmaya başladı. Bataryanin ömrü bu kadar kisa sürede biter mi?

Alıntıları Göster
    malesef bu benide çok üzdü ama böyleymiş sanırım. Ama s8'i olan 2 arkadaşım var onların gayet iyi hatta kız arkadaşımda s7 var onun bile benden iyi durumda bataryası

İnternette satılık orjinal s8 bataryaları var 160-200 tl arasında acaba bunları alıp taksak iyileşme olurmu yoksa yazılımsal mı acaba
    |
    |

• Yarbay
    2986 Mesaj
    quote:

Recoverdan format 2 defa attım ama pek işe yaramadı. Odinden son sürümü nasıl yüklüycem ? Cihazım almanya cihazı

Alıntıları Göster
    Cihaza uygun firmware bulup pc ye indirin odinle kurun. Tek tek adımları istiyorsanız google amcaya sormanız yeterli

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Cihaza uygun firmware bulup pc ye indirin odinle kurun. Tek tek adımları istiyorsanız google amcaya sormanız yeterli

Alıntıları Göster
    peki uygun yazılımı nerden bulabilirim

Orijinalden alıntı: Fx_57,5

s8 artık son büyük güncellemesini alıp inzivaya çekilecek bu saaten sonra s8 alınmaz tabi çok iyi bir fiyata yakalamadıysan.
    Bende araştırma içindeydim hepsi burada da s8 in altın renkli olanı 3100 TL idi. Birde mi 8 var fakat tercihimi Samsung üzerine kullanmak istiyorum ekran kalitesindeki ve görünüşünden dolayı. S9 fiyatından dolayı düşünemiyorum. Pubg uzun sürelerce oynayan biriyimdir ısınma olduğunda performans düşüşü oluyor mu? Bu cihaz kafamı baya kurcalıyor. Tavsiyeleriniz ne yönde olur?

Pubg oynuyorsan süreklı plus modelıne bak hocam batarya kafayı yedirtir haberın olsun 😀

|
    |
    lowelas kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    382 Mesaj

Doğru dersin 3000 batarya yapar onu. Meizu 16th modelide 3000 kapasiteli onun kapasite 3500 ve üzeri olmasa idi direk onu alırdım. Plus modeli içinde parmak izi okuyucu yeri için günlük kullanımda boyundan dolayı baya zormuş. Peki cihazın oyun performansı nasıl ısınınca nasıl daha doğrusu?

|
    |
    Tiesto5000 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

S9 Plus Haziran ayında alınma 3500 TL ye buldum sizin yazınızı görünce vazgeçtim. Amazon da Şuan 4200 gibi görünüyor 3500 TL ye bu fiyata ikinci el önerir misiniz? Çünkü bu fiyatın altına s8 Plus sıfır alınabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lowelas -- 22 Ocak 2019; 3:40:7 >
    |
    |
    Marrusia kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

peki uygun yazılımı nerden bulabilirim

Alıntıları Göster
    Carrefour ve migros da indirime girmiş ordan bulabilirsin...

|
    |

evet ekran kalitesi çok iyi ama 2 kez amoled yanığından ekran değiştirdim.
    heleki bir oyunu çok oynuyorsan (ben clash royale ) o oyundaki ikon veya ekrandaki sabit bir görüntü ekrana yapışabiliyor. benim yaşadığım 2 amoled yanığıda aynı noktadan ve oyundaki aynı ikondan kaynaklı.

şuan bu paralara telefon alacak olsam pocofone f1 alırdım,evet ekranı s8 kadar kaliteli değil ama amoled yanığı sorunu yaşamam en azından.hız olarakta s8 den daha iyi
    |
    |
    lowelas kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

TRABZONSPOR
HızlıCevap
Reklamlar
seo paketleri
son dakika
haberler
Mobilya Takımları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,672
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.