Şimdi Ara

Samsung Galaxy S8+ modelinin logosu ortaya çıktı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
1.448
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Swipe Home Buttonu bilirsiniz alttan cekince anasayfa ya donuyor orta tus islemi goruyor belki oyle bir tus olabilir.3 tane altta koysun oyle sol orta sag temiz hatta o altta 3 tane tusu koysunlar mumkunse 3 ude dokunmatik olsun o altta tus olsun.

2 secenek var aptal gibi ekranda tus olursa kasa isterse %99 olsun yine çöp olur benim icin....

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 6.2 inç çok büyük olur ekran-kasa oranı iyi olsa bile...

• model ismine plus ı koymuş, sıra geldi çift kamerayı taklide.
    her zamanki gibi samsung şaşırtmıyor.

• herkes 6.2" ekrana takılmış ama asıl tehlikenin farkında değil

"S8+ modeli ise Note 7 ile aynı yani 3500mAh pille gelecek" patlamazsa iyidir :D

• quote:

Orijinalden alıntı: CoreXXX

quote:

Orijinalden alıntı: NeolindTR

quote:

Standart Galaxy S8'in 5.8 inç, Galaxy S8+ modelinin ise 6.2 inç ekrana sahip olması bekleniyor. Samsung, Galaxy S8'in düz bir varyantını piyasaya sürmeyecek ve tüketicilere yalnızca çift kenarı kavisli tasarıma sahip cihazlar sunacak gibi görünüyor.

6.2 inç mi? bu modeli Hulk için yapıyorlar galiba?

Samsung Galaxy S8+ modelinin logosu ortaya çıktı

kenarları ince olduğu için 5.8 inçlik 5.5 bir telefon kadar. diğeri plus zaten büyük geliyorsa küçüğünü al diye ufağını yapmışlar :) oda 5.9 kadar olur sanırım

küçük isteyene 5.9" şaka mı bu
    bunu kullanabilecek el kimde var?

• 3 Yıla yakın süredir Note 3 N9005 Kullandım. Telefon bazen ufak geliyor bana Ben alırım şahsen bu cihazı Ki Note 3 ü Spigen Slim armor ile kullanıyordum. gerçi şuan param yok ama

• 6.2 inc bana da fazla büyük geldi. Şahsen fiyatı arttırmak için bahane bulmak adına yaptıklarını düşünüyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DODANLI

İkisinin de 5.5" olduğunu düşünürsek iphone plus kullanan arkadaşlar rahatlıkla 6.2" olanı tercih edebilir.

Samsung Galaxy S8+ modelinin logosu ortaya çıktı

bu ne yahu? sanki iphone çevresini pamukla kaplamışlar gibi. şaka bir yana iphone' un kenarındaki çerçeveyi azaltsalar telefonun maliyeti düşecek

• samsung yine BOMBA gibi..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • maliyet zaten düşük milleti kekliyor bizim ülkemizdeki satıcılar siz pahalı olduğunumu düşüniyorsunuz adamlar milyonlarca adet yaptırıyor her parçadan hal böyle oluncada uyguna geliyor bizim ülkemizde iphone 5 bin TL deseler yine alıcı bulur marka fanatiği çok

http://www.ntv.com.tr/galeri/teknoloji/iphone-7nin-maliyeti-belli-oldu,1ThZipD290eep2c_ls6fRw/B-BFwk7t0kOOTvrzGnFPEw

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Eski telefonlari dusunun en basit telefonda bile kac tus vardi bi anda hepsi ortadan kalkti. Ana tus ta kalksa 1 ay icinde herkes alisicak zaten cok onemli bir sey olmamakla birlikte bence coktan beride kalkmasi gerekiyordu mi mix telefonundaki kasa ekran boyutundan sonra bunu yapmak mecburi bir hal aldi gun gelicek yandaki ses acma kapama tuslari dahi hersey komple dokunmatik olucaktir diye dusunuyorum.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.