Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU] (3409. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
96.373
Cevap
399
Favori
3.429.746
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
128 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34073408340934103411
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Dostum çok teşekkür ederim. Verdiğin programı deneyeceğim. Allah belanı versin Samsung diyorum. En dandik telefon bile rahatlıkla wifi ağına bağlanırken 3.600 TL. ye satılan amiral gemisi sorun yaşatıyor.

Not: Yukarıda birkaç arkadaş wifi koptuğu halde bildirimlerin geldiğinden bahsetmiş. Telefon bir kenarda beklerken gelmiyor. Telefonu elinize alıp tuşa bastığınızda wifi bağlanıyor ve o ana kadar gelen bildirimler geliyor. Yani telefonu elinize almasanız haberiniz bile olmaz. Çünkü ses çalmıyor yada bildirim led ışığı yanmıyor. Wifi kopuyor kısacasıyla.

Cevap veren tüm arkadaşlara teşekkürler.

İyi günler dilerim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi autotech1 -- 31 Mayıs 2017; 20:36:35 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ya kafayı yiyeceğim. Telefonu amazon.de'den aldım. Konuşma esnasında ses donuyor kalıyor. dıııııııııı diye. Konuşmayı sonaldıra basıyorum sonlanmıyor. 4-5 dakika sonra kendi kendine sonlanıyor. Böyle olunca da şebeke önce kayboluyor sonra geliyor. bunu arada bir yapıyor. Sorun ne olabilir sizce ? Bazen de ses gidyor tamamen ama arama devam ediyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: autotech1

Dostum çok teşekkür ederim. Verdiğin programı deneyeceğim. Allah belanı versin Samsung diyorum. En dandik telefon bile rahatlıkla wifi ağına bağlanırken 3.600 TL. ye satılan amiral gemisi sorun yaşatıyor.

Not: Yukarıda birkaç arkadaş wifi koptuğu halde bildirimlerin geldiğinden bahsetmiş. Telefon bir kenarda beklerken gelmiyor. Telefonu elinize alıp tuşa bastığınızda wifi bağlanıyor ve o ana kadar gelen bildirimler geliyor. Yani telefonu elinize almasanız haberiniz bile olmaz. Çünkü ses çalmıyor yada bildirim led ışığı yanmıyor. Wifi kopuyor kısacasıyla.

Cevap veren tüm arkadaşlara teşekkürler.

İyi günler dilerim...

Dostum Samsung'a sövmeden önce şunu deneyin lütfen.

Ayarlar > cihaz bakımı > pil > pil kullanımı > sağ üst köşedeki 3 nokta > pil kullanımını optimize et

Çıkan uygulamalar içinden bildirim alamadıklarınızı kapatın veya hepsini kapatın ve bu durumu yarım gün tekrar gözlemleyin. Buna rağmen bildirim alamama durumu devam edecek mi?

Benim de aynı durum oluyor. Telefonu elime alıp ekranı uyandırınca ekranda xxxxx ağına bağlandı yazıyor ama aslında Wi-Fi bağlantısı hiç kesilmiyor. Yukarıda yazdıklarımı yaptıktan sonra telefonu bir yere koyun ve en az yarım saat ellemeyin. Aradan bir süre geçtikten sonra başka bir telefondan ya da pc, tabletten kendinize mail atın veya bildirim alamadığınız uygulamaya test mesajı atın bakalım olacak mı?

• autotech1 kullanıcısına yanıt
    Şu ana kadar kullandığım tüm samsunglar wifi da sorun çıkartmadı. Geçenlerde bi modemi sabit kanala ayarlamıştım o zaman yine bağlandı bildirimleri veriyordu. iptal ettim düzeldi. Sorunun sadece telefondan kaynaklandığı düşünmek eksiklik. Diğer bileşenlerinizi de kontrol etmeniz gerekiyor.

Önce modemden başlayın gerekirse sıfırlayın ve farklı wifi şifrelemesi kanal ayarları kullanın. Başka modemde de deneyebilirsiniz. Kolay gelsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dadas2558

Kardeşim teşekkür ederim bir sorum daha olacak bu ürün düşmelerde nasıl koruyor mu

Karbon fiber düşmeye karsi korumaz sadece cizilmiyor o işe yariyor

• Arkadaşlar ekranda dikey bir pembe çizgi oluştu ne yapmak lazım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • celebic kullanıcısına yanıt
    SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU]

Ne demek istediğinizi tam olarak anlayamadım. Tamamı deaktif olan böyle bir liste çıkıyor.

• malahit M kullanıcısına yanıt
    *#0*# dene renkler arasi gecis biraz azaltir . Telefon siyah veya gold mu?

• SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU]

Tüm uygulamaları seçince de bu çıkıyor. İlk resimdekiler hariç hepsi aktif.

Dostum program gerçekten ise yarıyor programdaki bütün tiklari kaldır sadece enable açık olsun 3 tane modemde denedim kopma olmadı yazılımsal bi sıkıntı anlaşılan belki ilerki güncellemelerle düzelir o zamana kadar bu program işimizi gorur

Ben gece yatarken telefon yanimda ve acik olur..

Gelen watsup bildirimleriyle uyanirim...

Ilkgunlerde bende acaba dedim.

Forumdan bir arkadasin anlattigi gibi ayarlayinca sorun yok.son sayfada var o anlatım.

• cimbommm C kullanıcısına yanıt
    Birkaç gün deneyip sonucu yazarım. Şu an program kurulu deniyorum.

Evde eski Samsung S4 var. 2013 yılından bu yana herhangi bir wifi ağından 1 kez bile kopmadı. Bu yüzden küfür ediyorum Samsung'a.

İyi günler dilerim...

S7 kullanıyorum bir kere bile wi-fi kopma sorunu yaşamadım. Küfür edeceğinize cihazınızı servise verin.

• Geçen hafta yazmıştım telefon restart atıp duruyordu sonunda kapandı ve açılmadı. Servise verdim 1 hafta da anakartı değiştirip verdiler. Bugün aldım telefonu umarım uzun süre bozulmaz.

• arkadaşlar telefona bildirim geldiğinde ekran açılmıyor, bunun ayarı nerede bulamadım, bi yardımcı olurmusunuz ?
  • selam arkadaslar benim youtube app 2 gundur hic oynamadan garip sekle giriyor duzeltemiyorum o usteki yazilar ekranin altina indi eski sekline sokamadim sildim yeniden kurdum duzeldi sonra yine o garip sekle girdi cozum u bilen varsa aliriz

haci senin mesele wifi ayarlarinda yatiyor telefonu bitaktigin an wifi kopuyor bu pil tuketimini azaltmak icin ayarlardan degistitebilirsin en ustekini secersen kapanmamasi lazim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sazankiller -- 31 Mayıs 2017; 22:59:59 >
  • Sadece sms ve snapchat uygulamasında açılıyor. Aod kullanıyorsanız zaten ekranda gelen bildirimi görebiliyorsunuz

• Yok dostum orasida fayda etmiyor benim cihazda öyle

• Youtube'un yeni arayüzü budur hocam dün gece gelmiş bana da güncelleme artık böyle..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 34073408340934103411
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.