Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU] (2608. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
96.373
Cevap
399
Favori
3.429.755
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
128 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 26062607260826092610
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler bu kadar bekliyoruz en azından kendi Nougatımızı kendimiz yapalım diye bunu buraya bırakıyorum. 😇

http://www.nefisyemektarifleri.com/evde-nougat-yapimi/

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kapalı şarj ediyorsan , sabah telefonu aç 10-20dk daha şarj oluyor. Sonra yeşile dönüyor ve bu şekilde daha yavaş düşüyor şarjı
  • Harbyteam kullanıcısına yanıt
    Hocam o çoktur var s6 da bile vardı, mx player gibi yapmış Samsung

• ozqur35 kullanıcısına yanıt
    wowww müthiş bu soğukta iyi geldi bu espri

• quote:

Orijinalden alıntı: alper_42

quote:

Orijinalden alıntı: maestro_34

quote:

Orijinalden alıntı: dr20mouse

Açılıp kapatılıyor. Hızlı şarjı açınca normal şarja göre daha çok ısınıyor telefon. Fazla ısı pilin ömrünü etkiler. Zorunlu ihtiyaç olmadıkça kullanmayın.

Nereden açılıp kapatılıyor? hemen normal şarj olarak ayarlayayım.

Ayarlar / Cihaz Bakımı / Pil / Sağ üstteki üç noktadan Gelişmiş ayarları açtığınızda göreceksiniz.

Bu S7 Edge için mi? Düz S7'de böyle bir bölüm yok. (cihaz bakımı)

• quote:

Orijinalden alıntı: berkalma

Nasıl anlayabilirim acaba rootlanıp rootlanmadığını

Telefonu dogubank tarzi yerlerdenmi aldın ? Rootlandiysa eğer cpu-Z programini indirip sistem kismindan bakabilirsin. Yada package disabler tarzi uygulamalar kullanip bazi sistem ayarlarını kapatirsanda güncellemede hata verebilir

• Hepsiburada kablosuz samsung sarjlarda kampanya yapmış. Fiyat bana uygun geldi. Acaba aranızda kullanan var mıdır? Zararı var mı bu şeyin. Etrafa radyasyon yayıyor mu?

• maestro_34 kullanıcısına yanıt
    Bu bölüm sadece 7.0 sürümünde var.

• http://mobil.hurriyet.com.tr/galaxy-s7-edgelerde-pembe-cizgi-kabusu-40345638

Haberi paylaşan oldu mu daha önce bilmiyorum da, pembe çizgi konusu basına yansımış. Hatta bir öneride de bulunmuşlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: ozqur35

Beyler bu kadar bekliyoruz en azından kendi Nougatımızı kendimiz yapalım diye bunu buraya bırakıyorum. 😇

http://www.nefisyemektarifleri.com/evde-nougat-yapimi/

12 dakikadır gülüyorum
  • silver0021 S kullanıcısına yanıt
    Yok hocam teknosadan aldım ama reboot sorunundan servise vermiştim ondan sonra oldu

• quote:

Orijinalden alıntı: berkalma

Yok hocam teknosadan aldım ama reboot sorunundan servise vermiştim ondan sonra oldu

Çoğu kişi yaşadı o sorunu 3 hafta önce, başka bir modeme bağlayıp indirin güncellemeyi.

• casper1981 C kullanıcısına yanıt
    Valla bilmiyordum..ilk video oynatmadaki yönlendirmelerle farkına vardim. Sagolasin ;)

• RX 480 kullanıcısına yanıt
    Nougat beklerken biz

SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU]

• Arkadaşlar s7 edge sanki batarya şişmiş galiba arka kapaktan sağ tarafdan esneme yapacak kadar çıkıntı olmuş telefonu falan düşünmedim son zamanlarda büyük ihtimal batarya şişmiş kaldırmış orayı.

Sorum şu garantiye yollasam düzeltmeler mi ? Yoksa kullanıcı hatası mi derler ?

• Arkadaşlar hepsiburadadan beyaz s7 edge almayı düşünüyorum paralel ithalat malum. Sormak istediğim volte için tam olarak ne yapmam lazım aldıktan sonra? Tr rom kurmam olayı çözmüyormuş anladığım kadarıyla.
  • kilinc K kullanıcısına yanıt
    Hocam orjinalse neden zararı olsun? Zararı olacak şeyi neden samsung üretsin? Bu adamlar bunu düşünmüyor mu sanyorsunuz. İlla ki pilin ömrüne etkisi olur ama 5 şarjda da telefon elinizde kalmaz

• dr20mouse kullanıcısına yanıt
    Ben daha çok radyasyon seviyesi ve telefonun isinmasina takıldım. Surekli masada bilgisayarın yanında durması acaba bilgisayar ekranından daha fazla zarar veriyor mudur? Sonuçta bir şekilde dalga ile şarj ediyor. Bu konuda araştıran anlayan oldu mu?

• silver0021 S kullanıcısına yanıt
    Hocam ülke İsviçre yaziyor

• Bekle bekle sıkıldım, aşağıdaki linkten Arap Emirlikleri Rom'unu indirip kurdum.

Nougat için beklemek istemeyenler değerlendirebilir bence.. Beklemeye gerek yok. Garantiyi ya da CSC'yi (TUR) bozmadı.
    SmartSwitch ile yedek alıp geri yükledim dosyaları, uygulamaları filan..

Güzel gözüküyor :)

https://drive.google.com/file/d/0B3f4JH6oy4WmZnJ1THl6ZkpHUEU/view

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hayals -- 25 Ocak 2017; 23:40:27 >
  • 
Sayfa: önceki 26062607260826092610
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.