Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU] (3833. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
96.373
Cevap
399
Favori
3.429.769
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
128 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 38313832383338343835
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Cevaplar için teşekkür ederim . Örnek gösterebilir misiniz? Nerede indirim var mesela

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Herkes atıyor bende atıyım 😃

Yaklaşık 2 saat film izledim onunla birlike 3 saat tarayıcı

Facebook 1 saat 53 dk

İnstagram 45 dk

Osm oynadım yaklaşık 20 dk kadar ama burada çıkmamış demekki az harcamış

Spotifydan müzik dinledim birde ekran kapalı-açık toplam yarım saat kadardır

NOT:hatırlayan vardır belki yakın zamanda telefonumda arıza çıktı serviste ekran-batarya-pil değişimi yapıldı.

Edit: telefon 16 saat boyunca netten hiç kopmamıştır yaklaşık %80 wifi %20 mobil veridir ve farketmiş olduğunuz gibi full hd de. Kalan şarjlada en az yarım saat daha gidebileceğine göre 8 saatten fazla yapar 😃

SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ihsanturkk -- 24 Kasım 2017; 18:58:55 >

• quote:

Orijinalden alıntı: EHABERDAR

Yok hiç bir sıkıntı yaşamadım ama yıllardır iPhone kullanıyorum .. bir kaç ay Huawei p9 kullandım .. android cihazlar epey hoşuma gitti .. sonra bir ara gaza gelip tekrar iPhone 6s ile iOS A geri döndüm fakat aradığım mutluluğu bu sefer iOS da bulamadım .. gözüm tekrar android cihazlara kayıyor..

hocam ben hiç iPhone kullanmadım ve tasarımını hiç beğenmem ama geçen bi arkadaşın iPhone s6 plus ı ile bi görüşme yaptım görüşme sesi o kadar net idi çok hoşuma gitti. hatta iPhone u olanlarla konuştuğumda sesleri çok berrak gelir.abimde iPhone dan a7 2016 Ya geçti. 1 hafta kullandı.sordum nasıl diye. iPhone nun çeyreği olmaz kalite olarak dedi. bu sebeplerden dolayı iPhone a sempati beslemeye başladım. bu nedenle sordum. siz kalite konusunda ne düşünüyorsunuz

• ömerelif Ö kullanıcısına yanıt
    Bence öyle bir fark yok. İPhone da kullandım seste bir fark göremedim. Turkcell biraz fark yaratıyor. Geçenlerde general mobile kullanıcısını aradım ses aşırı net idi. Baktım ekranda HD yazıyor volte üzerinden ilk görüşmem olmuştu. WhatsApp kadar kaliteli idi. O anki çekim kalitesi bile sesi değiştirebilir.

• Bana adam akıllı ekranda boşluk bırakmayacak bir ekran koruyucu önerir misiniz

samsung veya iphone farketmiyor o berrak ses volte ile alakalı. iki tarafta aynı operator de olup, volte iki tarafta da aktif olduğunda berrak bir sesle konuşursunuz.

• Birden bire gelen custom rom istek mesajlarını çözemedim. Bu cihaz daha Android 8'i alacak. Android 8 ile 1 sene daha kullanılır ondan sonra bakarsınız romlara. Sırf değişiklik yapacağım diye garantiden olmayın.
  • şu - bu oyun sürümünüzle uyumlu değil - lafı çok sıktı beni. yahu satın aldığım oyunu neden indiremiyorum. dahası apk sını indirice çalışıyor.
  • S6 serisine 8.0 oreo güncellemsi geliceği söyleniyo ne diyosunuz bu duruma bizim s7 ler ne olur sizce

• Hepsiburadanan alınır mı satıcı hepsiburada değil ama resmi garantili. Dikkatetmem gereken bir şey var mı?

• Arkadaşlar yeni cihaz samsung s7 edge çok yavaş şarj oluyor. Yuzde 43 te gorunuyor kalan sure 4,5 saat. Bu nasil oluyor? 19 ay garantisi var cihazin. Sarj aleti de normal gorunuyor,var mi bi fikri olan? Servise versem 1 ay telefonsuz kalicam simdi

• emir66 E kullanıcısına yanıt
    Kablonuzda bi sıkıntı olabilirmi daha yeni cihaz

• Burak** kullanıcısına yanıt
    Ben kesinlikle S7 serisinin P alması gerektiğini düşünüyorum. Politika gereği vermeyebilirler ancak bu cihazın CPU'su SD835'den neredeyse daha kuvvetli tek çekirdek performansında. Saçmasapan 410'lu felan cihazlar Oreo ile felan gelirken bizim cihazların en az 3 yıl destek alması gerekir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dreandes -- 24 Kasım 2017; 23:21:42 >
  • emir66 E kullanıcısına yanıt
    Orijinal aparatları kullanıyorsanız ve şarj esnasında telefonu kurcalamıyorsanız bu durum anormal, servise verin.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    Kısa bir süre kullandığım Huawei ve eşimin bir zamanlar 2. Telefon olarak kullandığı j7 prime ile karşılaştıra bilirim ancak .. ses ve malzeme kalitesi kesinlikle çok çok daha iyi ama pil ömrü berbat .. 24 saati çıkarana madalya takarlar .. bildirim ışığı Yok .. evet market yazılım iOS gerçekten iyi ama android de artık eskisi gibi kötü değil .. tabi birde fiyat performans A bakmak lazım ..

• Arkadaşlar Anycast gibi bağlantı aparatları ile telefonunu tvye bağlayan oldumu.
    Eski Samsung televizyonumda smart özelliği yok bu aparatı alıp tv mi akıllı yapmak istiyorum.
    Youtube izlemek, internette gezmek, film izlemek istiyorum.

• Arkadaşlar işimin yoğunluğundan okuyamadım kusura bakmayın yazanlar olduysa son gelen 400mb lık güncellemeyi yapanlar oldu mu tavsiye eder misiniz ne gibi değişiklikler oldu acaba şimdiden cevap için teşekkürler

• cumur C kullanıcısına yanıt
    Hocam lg g4 un kablosuyla denedim, kabloyu takinca hizli sarj yazdi sure 1 saate dustu. Eski kabloyu taktim yine eskiye dondu. Sanırım kablodan. Lg g4 kablosunu kullanmamin sakıncası olmaz herhalde

• samsung firması s7 çiftine yakında orea beta guncelemesini vereceğini duyurmuş yaklaşık 600 mb mış bu güncellemeyi s8 göndermiş ayrica s6 ya orea verecekmiş.....

• seçmeli odaklı gece çektim, müthiş çekiyor vallahi

• 
Sayfa: önceki 38313832383338343835
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.