Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU] (3518. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
96.373
Cevap
399
Favori
3.429.740
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
128 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 35163517351835193520
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: selamyineyenidenben

quote:

Orijinalden alıntı: celebic

Sana haksızlık yapıldığını düşünüyorsan böyle yaparak haklı olsan bile haksız duruma düşüyorsun. Mücadeleni başka şekilde yap.

Açlik grevi yapacam

Tavsiye etmem. Baksana 2 kişi açlık grevi yapıyor ama takan yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • selamyineyenidenben S kullanıcısına yanıt
    Bence sen kendini ifade edemiyorsun, sorun burada.

• yokyok513 Y kullanıcısına yanıt
    Evet garanti dışı kalıyor.

• 1 2 gece fotosu ekliyim tripod olsa iyi olacakti

SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU]

SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU]

• Arkadaşlar merhaba. S7 Edge telefonum var şarj %81 e geldiği zaman takılı kalıyor yada geç doluyor sebebi nedir bunun. 2 gündür böyle
  • nighthunter9 N kullanıcısına yanıt
    Hoocam kılıfı nerden ve hangi modelini aldığını yazabilirmisin?
  • beyler s7 edge yarım saatönce masanın üstünde dururken elime aldım ateş gibi olmuş bildirim ısığı yanıyor ama görüntü yok..ses kısma ve power tuşu ile reset attım görüntü yok bildirim ıiığından acıldığını anladım.. patlıyacak korkusu ile balkona koydum şimdi tekrardan kontrol ettim hala ateş gibi telefonu kapatamıyorum bataryayı sökemiyorum..
  • Arkadaslar kilit ekraninda bildirim icerigi gizle ozelligi var ne kadar guzel ama bildirim panelinde icerik gizleme yok ya tamamen kapaniyo yada ne olsa bildirim panelinde gozukuyo ozellikle whatsap bu konuda problem oluyo bana bu konuyu asanlar yardim lutfen

• Cümleten hayırlı günler
    Kablosuz şarj standı kullanan arkadaslardan bilgi isteyecegim cevaplarlarsa sevinirim.
    Malum , havalar sıcak , şahsen telefonum kapalı halde dahi cayır cayır yanıyor.. Son birkaç gündür telefonu kablosuz sarja taktıgımda yüzde 80 maksimum 82 nin üzerine çıkmıyor. İki gece önce cam açıkken sarj etmıştım sorun yaşamadım. Sorum şu ; aynı durumu yaşayan arkadaslar var mı ? Sıcaklardan kaynaklı bir durum olabilir mi yoksa şarj aletini servise gönderecegim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dejavu0707

Arkadaşlar merhaba. S7 Edge telefonum var şarj %81 e geldiği zaman takılı kalıyor yada geç doluyor sebebi nedir bunun. 2 gündür böyle

kablosuz şarj standı mı kullanıyorsun hocam ?
  • selammmmmmmmmm S kullanıcısına yanıt
    Amaç ne arkadaşım ?
  • IdontKnoWw I kullanıcısına yanıt
    Öyle bir durumda buzluğa atın telefonu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aydinkaragoz

Arkadaşlar merhabalar, 4 aylık bir s7 edge sahibiyim. Yaşadığım bir sorun var tam sorun mu bilmiyorum ama ; bazı telefon görüşmelerinde, telefonun kulaklık hoplarlöründen çıtırtı şeklinde sesler geliyor, fakat ses seviyesini, bir kademe düşürdüğüm de olmuyor, sizler de de bu sorun var mı? Normal mi? Teşekkürler.

Aynı durum ben de de var. Genelde kapalı ortamlarda belli ediyor kendisini. Dısarıdayken ekstra sesi etkinleştirdigimde dahi alamıyorum cızırtıyı. Çok takılmayın derim forumda da aynı dertten muzdarip arkadaslar görmüştüm
  • quote:

Orijinalden alıntı: ezimuse

Öyle bir durumda buzluğa atın telefonu.

Benim telefon ısınınca ekranda ekrandaki resme göre pembe veya yeşil gölgelenme oluyor. Dün telefon elimde epeyce bir ısındı. Haliyle gölgeler çıkmaya başladı. O anda telefonu musluğun altına 1 dakika kadar tuttum. Anında gölgeler kayboldu ve telefon buz gibi oldu. Kışın gölgelenme olmuyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: onurQ7

quote:

Arkadaşlar merhabalar, 4 aylık bir s7 edge sahibiyim. Yaşadığım bir sorun var tam sorun mu bilmiyorum ama ; bazı telefon görüşmelerinde, telefonun kulaklık hoplarlöründen çıtırtı şeklinde sesler geliyor, fakat ses seviyesini, bir kademe düşürdüğüm de olmuyor, sizler de de bu sorun var mı? Normal mi? Teşekkürler.

Aynı durum ben de de var. Genelde kapalı ortamlarda belli ediyor kendisini. Dısarıdayken ekstra sesi etkinleştirdigimde dahi alamıyorum cızırtıyı. Çok takılmayın derim forumda da aynı dertten muzdarip arkadaslar görmüştüm

Aynı sorundan bahseden Ali Aslan diye bir arkadaş vardı. Konuşurken arka plandan çıt çıt diye ses geliyor diyordu.

• quote:

Orijinalden alıntı: celebic

quote:

quote:

Aynı sorundan bahseden Ali Aslan diye bir arkadaş vardı. Konuşurken arka plandan çıt çıt diye ses geliyor diyordu.

3-5 kişiden duyulan bir sorun degil bu. Samsung nasıl böyle bir hata yapar anlamak güç dogrusu

• celebic kullanıcısına yanıt
    iPhone varken çok ısınırdır bende de buzluğa atıp bir dakika bekleyince 10 derece olurdu sıcaklık şimdi s7e de dışarıda bi ısınma oluyor biraz yoğun güneş altında hafif bir gölgelenme hissediyorum gibi ancak sanki kavisli yapıdan dolayı da ışık kırılması oluyor gibi bilemedim. Birde güneş altında parlaklık max olunca titreme farkediyorum ekranda. Gölge yere geçince biraz azaltıyor düzeliyor.
  • quote:

Amaç ne arkadaşım ?

Daha önce fark etmediniz mi bu arkadaşı? Sürekli değişik konulara girip uzun uzadıya mesaj atıp forumu şişiriyor.

Anladığım kadarıyla forumda süresiz ban yemiş. Bunun için aklı sıra intikam alıyor. Fakat intikamını yanlış kişilerden yani bizlerden alıyor.

Değişik nicklerle giriş yapıyor. Buna yapılacak tek şey IP numarasını tespit edip gerekli önlemi almak.

• quote:

Orijinalden alıntı: ezimuse

iPhone varken çok ısınırdır bende de buzluğa atıp bir dakika bekleyince 10 derece olurdu sıcaklık şimdi s7e de dışarıda bi ısınma oluyor biraz yoğun güneş altında hafif bir gölgelenme hissediyorum gibi ancak sanki kavisli yapıdan dolayı da ışık kırılması oluyor gibi bilemedim. Birde güneş altında parlaklık max olunca titreme farkediyorum ekranda. Gölge yere geçince biraz azaltıyor düzeliyor.

Dün telefonu musluğun altına sokunca bir şey fark ettim. Musluktan akan su ekrana dokunmuşum gibi tepki vermesini sağlıyor. Musluğun altına soktuğumda ekran açıktı ve akan su widgete basıp uygulamayı çalıştırdı. Tahmin etmezdim böyle olacağını.

• selammmmmmmmmm S kullanıcısına yanıt
    Bak dostum bu soytarılığı yapmaya harcadığın enerjiyi bir gazete açıp 2-3 köşe yazısı okumaya ayırsan kendine bir hayrın dokunurdu. Yaş kaç? 16-17 var mı?

• 
Sayfa: önceki 35163517351835193520
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.