Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU] (3516. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
96.373
Cevap
399
Favori
3.429.741
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
128 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 35143515351635173518
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Değişiklikleri versinler en azından. Bixby'i geçtim bir simge paketini bile vermeyecek kadar cağın gerisinde bir zihniyet ne yazıkki.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cumur

ne zaman

Üç vakte kadar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaslar 357 mb update gelmis. nedir bu sizce? cihazim snapdragon t mobile cihazi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-60C9D430E -- 30 Haziran 2017; 20:24:6 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • celebic kullanıcısına yanıt
    Nasil yani programmi gotuuryor her sarjda bataryayi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • sabata21 S kullanıcısına yanıt
    Yükledikten sonra telefonu baştan başlatırsanız touchwizde sol tarafa gelir aktif değilse ayarlardan aktifleştirin

• Konunuzu bölüyorum ama birkaç güne bende 5 yıllık note 2 mi s7 edge ile değiştirmeyi düşünüyorum ama aklımda birkaç soru var;
    1- s7 edge beni 5 yıl civarı kasma donma yapmadan götürür mü ?
    2- 3000 tl civarı vermişken 3500 civarına çıkıp s8 almaya değer mi ?
    3- ROM ve root işleriyle çok sıkı haşır neşir olmuştum baya. bu telefona yeterince rom desteği var mıdır ?
    Cevaplarını esirgemeyen arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim. İyi forumlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: W.Klitschko

Nasil yani programmi gotuuryor her sarjda bataryayi

Yok hocam, her şarj edildiğinde bataryada normal bir kayıp oluyor. Amaç bu kaybı en aza indirmek. Uygulama bu kaybı ölçüyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: d41mon

Konunuzu bölüyorum ama birkaç güne bende 5 yıllık note 2 mi s7 edge ile değiştirmeyi düşünüyorum ama aklımda birkaç soru var;
    3- ROM ve root işleriyle çok sıkı haşır neşir olmuştum baya. bu telefona yeterince rom desteği var mıdır ?

1 Bes yil goturmez

2 S7 edge şu an Samsung garantili Gold Computer de 2525 TL

O yuzden S8 ile ciddi fiyat farki var.

3 Rom ve rot destegi fazlasiyla var. Xda forumu google da aratip inceleyiniz.

• DnyL kullanıcısına yanıt
    Gold battı. Ordan ürün almak riskli. Adam akıllı yerlerde 2800 lira edge. 3400'e s8 var n11 dist garantili. Sıkıntı olursa zaten arada n11 sitesi var onay vermeden iade edilir. Aradaki 600liraya da kesinlikle değer diye düşünüyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: YoğunBelKası

Gold battı. Ordan ürün almak riskli. Adam akıllı yerlerde 2800 lira edge. 3400'e s8 var n11 dist garantili. Sıkıntı olursa zaten arada n11 sitesi var onay vermeden iade edilir. Aradaki 600liraya da kesinlikle değer diye düşünüyorum.

Hocam Gold batti mi bilmiyorum ama samsung garantili s7 edge dedigim fiyattan orda satiliyor. Ne gibi bir sıkinti olabilir ki resmi ürunde ?

600 TL den fazla fark var piyasada iki cihaz arasinda..

Deger degmez mevzusu kisilerin cihazlardan ne bekledigiyle alakali degisir..göreceli bir durum..

• quote:

Orijinalden alıntı: d41mon

Konunuzu bölüyorum ama birkaç güne bende 5 yıllık note 2 mi s7 edge ile değiştirmeyi düşünüyorum ama aklımda birkaç soru var;

Hocam ben de 4 yıldan fazla bir süre Note 2 kullandım. Değişmeye çok niyetlendim ama Note 2'ye karşı farklı bir tutkum olduğunu fark ettim. Kolay değil 4 yıldan fazla günde nerdeyse 18 saat elinizde olan bir cihaz. İçimi hissetmiş ki merdivenlerden aşağı düştü, pert oldu.

Note 2'yi 5 sene kullandıysanız bu telefonu da kullanırsınız ancak batarya değişmediği için ileride batarya sıkıntısı mutlaka oluşacak. Batarya degisebilseydi dediğiniz süre kadar kullanabilirdiniz çünkü arada ciddi malzeme kalite farkı var.

S7 Edge dururken S8'e o kadar fark vermeye gerek yok bence çünkü bu telefona geçince ciddi hız ve ekran kalite farkı göreceksiniz.

Stok rom oldukça sorunsuz ama canınız sıkılırsa değişik romlar bulabilirsiniz.

Note 2'yi satmayın, bir kenarda kalsın. Efsane bir telefondu çünkü. 150-200.-TL için satılmayı hak etmiyor.

• YoğunBelKası kullanıcısına yanıt
    Golda kayyum atandı satılan ürünlerde sıkıntı yok devlet kontrolünde.

• dr20mouse kullanıcısına yanıt
    Son durumu bilmiyorum ben. Eğer öyleyse sıkıntı yok

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cevapları için 4 üyeye de teşekkür ederim.Yorumlarınız doğrultusunda son bir kez düşünüp nihai kararı vereceğim.
  • DnyL kullanıcısına yanıt
    gold internet üzerinden satış ise ürünü hatalı fiyat olmuş diye gondermeyebiliyorlar. gecenlerde burda biride anlatmıştı

• Arkadaşlar, günaydınlar, s7 edge yi bildiğin s8 yapan çok güzel romlar var, xda sitesinde, fakat telefonum samsung türkiye garantili, bu romları kurunca garanti gider mi dersiniz, telefon arıza yapsa vs. Tekrar orjinal stock roma dönüp servise versek durum ne olur, s8'in yeni arayüzü çok başarılı, simgeler menü düzenli animasyonlar vb. Apk mirrordan yeni touchwiz kur demeyin arada çok fark var, bir arkadaşım s7 edge ye kurmuş s8 romunu, göz tarama hariç herşey bire-bir aynı gibi, menü geçişleri olsun simgeler olsun, animasyonlar birebir s8 olmuş, bixby ve bixby vision da sorunsuz çalışıyor, yani telefon bildiğin s8 olmuş, ne dersiniz knox sayacı arttırmadan kurmanın bir yöntemi yokmu bu romları.

• Merhaba arkadaslar bi kac icinde yeni telefon almayi dusunuyorum ve bu telefon s7 veya s7 edge olacak sizce almaya degermi. Herhangi bi kronik sorunu var mi. Alirken nelere dikkat etmeliyim. Yada kullanipta bu cihazi almada bunu dediginiz bi cihaz var mi.butce olarak en fazla s7 edge alabilirim kendimi cok cok zorlayip s8 i onermeyin bosuna yani

• quote:

Orijinalden alıntı: celebic

quote:

Orijinalden alıntı: Paint It Black

hocam spigen ultra hybrid telefonu çok kalınlaştıracakmış gibi gözüküyor. sizin görüşleriniz ne. aradığım şey ince bir kılıf ama biraz da olsa koruma sağlayabilmesi. Spigen Liquid Crystal düşünüyorum

Diğer kılıfı elime almadım ancak telefonu düşmelere karşı daha iyi koruyacağını düşündüğüm için bunu seçtim. İki kılıf arasındaki koruma farkını inceleyin derim.

İmkan olsa da her ikisini elinize alıp inceleseniz. Ben slim armordan buna geçtiğim için hiç kaba gelmiyor. Slim armor koruma olarak mükemmel ama telefon ölüyormuş resmen. Yeni kılıfla yeni telefon almış gibi oldum. Şu an imkan yok, olsa bu kılıfla fotosunu çekip yüklerdim.

Arkadaslar elimde iki tane spigen kilif vardi bugun rinke kilif aldim biraz pahali ama deneyin inanin bana hepsi hikaye imis ben boyle kılıf gormedim s7 edge icin daha iyisi uretilemez telefonu hic bozmadi ekran koruyucuyu kaldirmadi sarj ve kulaklik girisleri icin ozel kesim tipalar mevcut ama en guzeli bu kilif telefonu dahada guzellestirdi siddetle oneriyorum iki spigene verdigim paraya uzuldum keske once bunu alsaymisim.

• d41mon kullanıcısına yanıt
    Bence bir samsung magazasina gidip s8i inceleyin. Eminimki görüp kullaninca s7 edgeden vazgeceksiniz. O kadar para vermisken 2 yıllık ve son büyük guncellemesini alacak telefon yerine biraz daha koyup son çıkan amiral gemisini alın. Bu arada bende s7 ve s7 edge kullaniyorum ve en kisa zamanda s8e gecmeyi düşünüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: ScHeNKii_ScP

Evet hocam kalitesi belli oluyor zaten.

Bu arada dün %25 te şarja taktım. Orjinal kablonun 2. Saat 19 dk. dediği yerde bu kabloyla 1 saat 15 dk. da sarj etti. Açıkçası orjinal kablonun bu kadar kalitesiz çıkması şaşırttı beni.

Arkadaşım bende resimler açılmadı ve kabloyu göremedim.

Rica etsem Marka/Model detaylarını yazar mısınız tekrar..
  • 
Sayfa: önceki 35143515351635173518
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.