Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU] (480. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
96.373
Cevap
399
Favori
3.429.769
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
128 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 478479480481482
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam edge ekranlarda sorun olduğunu yazan biri olarak size şunu diyebilirim...satılan binlerce cihaz içinden mutlaka yazılım ve donanım sorunu olan cihazlar çıkacaktır...
    Edge ekranlarda ise aslında bi sorun olmadığını söyleyebilirim...çünkü daha önce kullandığımız telefonların hacimlerine göre şekil almaya alışan avuçlarımızın bu telefona henüz uyum sağlamadığını ve bu yüzden dokunmatik ekranın farklı bölgelerine temas ettiğimiz için amaçlamadığımız işlemleri veya alfabe karakterlerini bi arıza veya sorun sandığımızı düşünüyorum...sanırım telefonun dili olsaydı şunu derdi"arkadaş sen bana dokunuyosun bende yapıyorum...istemeden dokunduğunu nerden biliyim" derdi...
    Telefon sıkıntısız ve mükemmel...takmayın kafanıza

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar benim telefona guncelleme geldi 74 mb lik. Bildigim kadariyla gelen guncelleme 34 mb lik biseydi.baska gelen var mi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi recep054gs -- 22 Mart 2016; 0:07:30 >
  • Düne göre bugün kenar ekranlardaki sıkıntıyı daha az yaşadım...çünkü elim telefonun hacmine daha çok alıştı vesselam

• quote:

Orijinalden alıntı: travegostar

quote:

Orijinalden alıntı: classmanxx

Arkadaşlar telefonu ilk aldığınızda ne güzel yorumlar yapıyordunuz herkes çok memnundu ama şu an okuyorum ara sıra kapanması,pembe ekran sorunu falan güzel yorumlarınız sayesinde sipariş verdim telefon yarın gelecek kısmetse ama şu an okuduğum bazı yorumlar beni endişelendiriyor 3000 küsür verdiğimiz telefon reset atıp duracakmı yani çok moralim bozuldu.

hayat doğum vede ölüm gibiya senib hesaba göre bende yarın kargo ile iade ediyorum sana kargo ile yeni geliyor işde hayat gibi bu işler hayırlısı olsun şimdi paketledim yarın kargoya verip ani bir karar ile iphone 7 beklemeye geçiyorum beklentimi karşılamadı cihaz samsung iyi hoş kamera muazzam tasarım on numero ama o android nalet olsun dedirtti 3 günde ne bir marketten youtubeden video indirme programı bulabildim ne bir digitürk play indirdim açılıp kapanıyor sorun varmış dendi avea hattıma tanımlı mobil tivibu 8 gb internet yüklü tv paketimi play store denilen zıkımda uygulaması olmadığından kullanamadım avea teknik birimi aradım itiraf etti sorun var şu an ios dışında izlenemiyor adam akıllı bir oyun bulamamak hep reklam kaynıyor donma sorunu !!! özeliklie büyük bir sıkıntı daha niceleri şansın bol olsu

Video indirmeyi beceremiyorsan androidin sucu ne. Kur tubemate i kur mozillayi ordan video indirme eklentisini.sen yapamiyorsan androide laf atma

• Cok sukur benimkinde acilip kapanma yok oyle.belkidd deidiginiz gibi kullanilan uygulamalardan. Benim indirdiklerim face mozilla tubemate tenis hgs level u kulaklik icin o oadar

• recep054gs kullanıcısına yanıt
    Daha önce 5.7 inç ekran kullananlar bu telefona hem kenar inceliği hem de 5.5 inç olmasından kaynaklı el,avuç ve parmak hakimiyeti noktasında zorlanıyordur...bu telefonun sorunu değil bizim eski alışkanlığımızdan kaynaklı.

• quote:

Orijinalden alıntı: recep054gs

Arkadaslar benim telefona guncelleme geldi 74 mb lik. Bildigim kadariyla gelen guncelleme 34 mb lik biseydi.baska gelen var mi ?

Türkiye cihazımı

• quote:

Arkadaslar benim telefona guncelleme geldi 74 mb lik. Bildigim kadariyla gelen guncelleme 34 mb lik biseydi.baska gelen var mi ?

Henüz bana gelmedi güncelleme hocam. Eminim çoğu arkadaşıma da gelmemiştir. Ne yazıyordu güncelleme detaylarında?

• newfel kullanıcısına yanıt
    Hocam hayırlı olsun, iyi günlerde kullanın inşallah :) almışsınız cihazı :) Nasıl beğendiniz mi?

• quote:

Cok sukur benimkinde acilip kapanma yok oyle.belkidd deidiginiz gibi kullanilan uygulamalardan. Benim indirdiklerim face mozilla tubemate tenis hgs level u kulaklik icin o oadar

Level U kulaklık aldınız mı hocam?

• WoLKovY kullanıcısına yanıt
    zaten vermezlerse THH'ye gideceğim. elimde 4 tane değişim arıza kağdı var. her gelen eskisinden kötü çıktı. g5'te de batırdılar ki hala TR tanıtımını yapamadılar. ben de s7 alma niyetindeyim eğer iade edilirse. yarın bi lg merkezi arayıpsoracağım para iade talebim görünüyor mu diye.
  • quote:

Orijinalden alıntı: braveheart655

Dostlar, Avrupa'dan S7 edge almayı düşünüyorum da acaba TR'de herhangi bir garantisi oluyor mu Apple gibi? Ya da en azından parasıyla tamir ettirme imkanı olur mu gerektiğinde?

Evet hocam 1 yil garantisi gecmekte

• ..scream.. kullanıcısına yanıt
    Sağol teşekkür ederim bugün Teknosa dan aldım, cihazın arkasında hiç yazı yok sizinkide öylemi sadece imei ve seri numarası olan kağıt etiket var. S2, S3, S4, Note 4 kullandım ama hiçbirine alışamamıştım bu cihaz içime sindi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi newfel -- 22 Mart 2016; 0:18:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: newfel

quote:

Türkiye cihazımı

Yok italyadan aldim hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: newfel

Sağol teşekkür ederim bugün Teknosa dan aldım, cihazın arkasında hiç yazı yok sizinkide öylemi sadece imei ve seri numarası olan kağıt etiket var.

Benim cihazdada dediginiz gibi sadece o etiket vardi

• silversmith S kullanıcısına yanıt
    hocam bence sony almayın. çünkükamera o kadar da iyi değil. s7 de su geçirmiyor ama sony gibi kalın değil. o kadar çok çerçevede boşlukları yok. üstelik z serisi sonlandırıldı
  • newfel kullanıcısına yanıt
    Evet benimki de öyle..

• ..scream.. kullanıcısına yanıt
    Evet hocam level u aldim.iyiki almisim diyorum.saat 2 den beri evden disaridayim boynumda oyle varligini hissetmiyorsunuz bile tum gun ordaydi.konusmalarimi ondan yaptim hep.metrobuste muzik dinledim. Bi ara gilm izledim. Simdi baktim sarjina %80 seviyesinde.adamlar cidden yapmis ya. Ses kalitesi falan cok guzel.kimse kulakliktan konustugumu bile anlamiyor :) ve guzel yani kulaginizdayken muzik dinliyosunuz mesela mesaj geliyo whatsap yada normal mesaj var diyo. Navigasyonda kulaginizds direk yolu tarif ediyor. Bu kadar beklemiyordum. 150 tl ye aldim hb den

• 3 saat önce, siyah bir S7 Edge alarak ben de aranıza katıldım. :)

• Hocam bunu tecrübeye dayanarak mı söylüyor sunuz?

• 
Sayfa: önceki 478479480481482
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.