Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU] (479. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
96.374
Cevap
399
Favori
3.429.513
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
128 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 477478479480481
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 800€ fakat tax free ile 88€ geri ödenmesini bekliyorum
  • ssavtak kullanıcısına yanıt
    Size katiliyorum .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ssavtak

quote:

Orijinalden alıntı: classmanxx

Arkadaşlar telefonu ilk aldığınızda ne güzel yorumlar yapıyordunuz herkes çok memnundu ama şu an okuyorum ara sıra kapanması,pembe ekran sorunu falan güzel yorumlarınız sayesinde sipariş verdim telefon yarın gelecek kısmetse ama şu an okuduğum bazı yorumlar beni endişelendiriyor 3000 küsür verdiğimiz telefon reset atıp duracakmı yani çok moralim bozuldu.

Başına aksilikler gelen arkadaşlara üzülüyorum. Burada anlattığınız sorunların hiçbirini ben yaşamadım. Yağ gibi sorunsuz çalışan emsalsiz bir telefon bence. Daha önce de S5 kullanmıştım 2 seneye yakın ve onda da hiç sorun yaşamadım. O yüzden Android ve Samsunga bu kadar giydirmeler bana tuhaf geliyor doğrusu

umarım sizin kadar şanslı olurum :)

• quote:

Orijinalden alıntı: BoDuR

2025 yılında kişi başına gelir 25 bin$ olacakmış.Ben de o zaman alırım inşallah

Asgari ücret 1300 dolara sabitlense o da yetecek! Nasıl olsa dolar hep değer kazanıyor fazla kasmaya gerek yok! Zam isteyende olmaz!

İmla!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi silversmith -- 21 Mart 2016; 22:12:27 >
  • tamamen katılıyorum. 4 yıldır S2 kullanıyordum açıkçası batarya ve kamera kalitesi dışında çok büyük bir problemim yoktu. Telefon yavaşlamıştı ama 4 yıllık herhangi bir üst düzey makinadan daha fazla değildi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ssavtak

quote:

Orijinalden alıntı: classmanxx

Arkadaşlar telefonu ilk aldığınızda ne güzel yorumlar yapıyordunuz herkes çok memnundu ama şu an okuyorum ara sıra kapanması,pembe ekran sorunu falan güzel yorumlarınız sayesinde sipariş verdim telefon yarın gelecek kısmetse ama şu an okuduğum bazı yorumlar beni endişelendiriyor 3000 küsür verdiğimiz telefon reset atıp duracakmı yani çok moralim bozuldu.

Başına aksilikler gelen arkadaşlara üzülüyorum. Burada anlattığınız sorunların hiçbirini ben yaşamadım. Yağ gibi sorunsuz çalışan emsalsiz bir telefon bence. Daha önce de S5 kullanmıştım 2 seneye yakın ve onda da hiç sorun yaşamadım. O yüzden Android ve Samsunga bu kadar giydirmeler bana tuhaf geliyor doğrusu

Hocam bende herhangi bir sorun yaşamadım şimdiye kadar...

(Sözüm sorun yaşayanlardan dışarı) Android ve Samsung'a sizin tabirinizle giydiren arkadaşların çoğu gizliden gizliye Apple sempatizanı malesef. O nedenle artık alıştım ben. Siz de alışmalısınız...

• Yahu bu telefon için adam akıllı mat kaygan bir ekran filmi yok mu? Bir tane yapıştırdım o kadar dandik ki hava kabarcıklarını yok etmek mümkün değil. Ayrıca parmağı kaydırmak da zor. Spigen yeni sürüm ekran koruyucuları ne zaman sürer acaba piyasaya

• Telefonu kapanan arkadaşlar; kapanma sorunu muhtemelen hepinizde yaygın olarak kullanılan bir veya bir kaç uygulamanın optimizasyon sıkıntısından kaynaklanıyordur. Telefonu kapanmayan arkadaşlarımız hangi uygulamaları kullandıklarını paylaşabilirlerse belki sorun daha kısa sürede ortaya çıkabilir.
  • ultiMance kullanıcısına yanıt
    Hocam ben on arka ebaydan aldim çok memnunum satan site uygulamayida anlatmis video ile . Uyguladim tamaman edge dahil tekbir minik kabarcik dahi olmadan uyguladim . Maket bicagi bile filmi cizmiyor . Yanliz su var pilastik hisi sizi rahatsiz edermi bilmem ben sevdim cihaz elden kaymayi engelliyor . S6 edge ön arka s7 edge önarka 15€ ya aldim. Ürün benle ayni ülkede olmamasina rağmen cuma gunu 23:00 civari aldim pazartesi sabah elimde oldu. Turkiyeye kargo varmi bilmiyorum sormak lazim

http://m.ebay.co.uk/itm/152001890104?_mwBanner=1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Surfacefr -- 21 Mart 2016; 22:31:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: silversmith

Telefonu kapanan arkadaşlar; kapanma sorunu muhtemelen hepinizde yaygın olarak kullanılan bir veya bir kaç uygulamanın optimizasyon sıkıntısından kaynaklanıyordur. Telefonu kapanmayan arkadaşlarımız hangi uygulamaları kullandıklarını paylaşabilirlerse belki sorun daha kısa sürede ortaya çıkabilir.

Hocam bu kapanma sorununa greenify uygulamasıyla belki önüne geçebilir. Uygulamayı kullanmadığımızda greenifyle uyutursak arka planda çalışmamız olur. Telefonum geldiği zaman bunu deneyeceğim bakalım etkisi olur mu. Samsung bu sorunun farkındadır mutlaka. Kısa zamanda bir güncelleme vereceğini düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: apokhan

hocam yeni telefon aldınız mı? ben de video çekerken wfiye bağlıyken çıtı çıtı şeklinde ses geliyordu. ahize cızırtılıydı gene. para iadesi için verdim. bakalım ne olacak.

Hocam telefonu sipariş verdim yarın elime geçiyor büyük ihtimal. Servise verdiğiniz iyi oldu bu 4. servise verişiniz mi oldu? Kesinlikle para iadesinin peşinden gitmenizi tavsiye ediyorum. Ben 3. kez servise verdiğimde para iadesi alabildim. Paramı vermezseniz tüketici haklarına gerekirse mahkemeye vereceğinizi belirtin bağırın çağırın, ben öyle aldım..
  • Hocam bu forumdan yorumları okuyorum. Sorun iyicene yayılmış. Birinin telefonu kapanmış 10 dakika açılmamış sizin 3 dakika az bile. Hard formatla da çözülmediğini söylemişler. Büyük ihtimal uygulamalarla alakalı bir sorun. Yazılım güncellemesi ile iyileştirilebilir daha taze sürüm. (sm 930'lere bakın karışık bir konu)
    http://forum.xda-developers.com/s7-edge/help/getting-random-restarts-reboots-t3327296/page2

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WoLKovY -- 21 Mart 2016; 22:51:18 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: WoLKovY

quote:

Telefonu kapanan arkadaşlar; kapanma sorunu muhtemelen hepinizde yaygın olarak kullanılan bir veya bir kaç uygulamanın optimizasyon sıkıntısından kaynaklanıyordur. Telefonu kapanmayan arkadaşlarımız hangi uygulamaları kullandıklarını paylaşabilirlerse belki sorun daha kısa sürede ortaya çıkabilir.

Hocam bu kapanma sorununa greenify uygulamasıyla belki önüne geçebilir. Uygulamayı kullanmadığımızda greenifyle uyutursak arka planda çalışmamız olur. Telefonum geldiği zaman bunu deneyeceğim bakalım etkisi olur mu. Samsung bu sorunun farkındadır mutlaka. Kısa zamanda bir güncelleme vereceğini düşünüyorum.

Bilmiyorum ama Samsung bu sorunu kısa sürede çözer gibime geliyor. Bu arada telefonunuz şimdiden hayırlı olsun. Umarım sorunsuzca ve keyifle kullanırsınız hepiniz.

• quote:

quote:

quote:

Bilmiyorum ama Samsung bu sorunu kısa sürede çözer gibime geliyor. Bu arada telefonunuz şimdiden hayırlı olsun. Umarım sorunsuzca ve keyifle kullanırsınız hepiniz.

Çok teşekkürler hocam. Yarın büyük ihtimal telefona kavuşuyorum. Umarım ufak tefek yazılımsal hatalardan bir an önce kurtulup telefonun keyfini hep beraber süreriz :))

• quote:

quote:

quote:

quote:

Çok teşekkürler hocam. Yarın büyük ihtimal telefona kavuşuyorum. Umarım ufak tefek yazılımsal hatalardan bir an önce kurtulup telefonun keyfini hep beraber süreriz :))

Merhaba sizde media markt dan almıştınız değilmi yarın benim telde geliyor hangi renk aldınız benim gold :) hayırlı olsun şimdiden.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi classmanxx -- 21 Mart 2016; 23:16:10 >

• Arkadaşlar merhaba. Ben de s7 var. 13 martta aldım. Şu ana kadar 4 kez farklı durumlarda reset attı. Telefon arama ekranında iken yada başka bir uygulama kullanirken v.s. Bir kez de arka plan uygulamaları kapatma ekranında dondu telefon 10 dakika kadar hiç tepki vermedi. Kapatma tuşu işlev görmedi. En son ses kısma açma ve güç tuşuna basılı tuttum kapandı. Simdilik bende yaşanan sıkıntılar bunlar. Ama sanırım yazılımla alakalı bir durum ve güncelleme ile düzelecektir.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Rica ederim. Umarım öyle olur. Ben de Sony Z5p İle S7 Edge arasında mekik dokuyorum bakalım. Mağazalarda ürünleri uzun süre incelemeye çalışıyorum.

• Bu arada mediamarkttan alıp kılıf hediyesi bekleyen varsa , bu akşam aradılar yarından itibaren yollanacakmış siyah ve gold renk varmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Feunard -- 21 Mart 2016; 23:19:03 >
  • Bugün kullandığım Tema :

Tema Adı: iconic_design_ad_balloon

Saat Widget: Minimal Clock

SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ..scream.. -- 21 Mart 2016; 23:31:06 >
  • Dostlar, Avrupa'dan S7 edge almayı düşünüyorum da acaba TR'de herhangi bir garantisi oluyor mu Apple gibi? Ya da en azından parasıyla tamir ettirme imkanı olur mu gerektiğinde?

• 
Sayfa: önceki 477478479480481
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.