Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU] (473. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
96.373
Cevap
399
Favori
3.429.775
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
128 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 471472473474475
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Arkadaşlar siyahta parmak izi rahatsız etmiyor diyorlardı :))) Note 5 in şu lacivert-siyahında ben de çok sorun yaşamıştım. Ama silverde açık renk olduğundan mıdır nedir çok rahatsız edici değil.
    Gear s2 almadım. Bana çok çocukça bir saat gibi geldi. Huawei watch aldım Hocam. Bakalım bir haftaya elimizde olur inşaaalah.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Rakurtt R kullanıcısına yanıt
    S7 ve edge'si hızlı bir start verdi Hocam ;) İnşaaalah böyle gider.

• quote:

Orijinalden alıntı: DODANLI

Arkadaşlar siyahta parmak izi rahatsız etmiyor diyorlardı :))) Note 5 in şu lacivert-siyahında ben de çok sorun yaşamıştım. Ama silverde açık renk olduğundan mıdır nedir çok rahatsız edici değil.
    Gear s2 almadım. Bana çok çocukça bir saat gibi geldi. Huawei watch aldım Hocam. Bakalım bir haftaya elimizde olur inşaaalah.

Hocam siyahtaki parmak izleri biraz rahatsız ediyor beni malesef.

Huawei Watch çok güzel bir ürün. Güle güle kullanın hocam inşallah...
  • ..scream.. kullanıcısına yanıt
    Doğrudur parmak izleri telefonun güzelliğini bozuyor. Saat için dileklerinize de teşekkür ederim.

• Mediamarkttan 3068 tl ye aldım şuan en uygun fiyat orada

• DODANLI kullanıcısına yanıt
    "Edge'me" :))
    Güle güle kullanın "edgenizi" yeni kuma muamelesi görüyo edgeniz:)
    Uzun süredir akıllı saat arayışındayım ben de ama karar veremedim...öncelikle kullanırmıyım yoksa gereksiz bi fazlalık mı olur emin değilim

• S7 için ultra hybrid kılıf sipariş vermiş bulunmaktayım. Bu kılıf telefonu çok kabalaştırıyor mu daha önce kullananlar bilgi verebilir mi?

• Rakurtt R kullanıcısına yanıt
    Yok Hocam ne kuması. Edge'm çok yorulmasın diye hizmetçi tuttum diyelim. :))

Daha önce akıllı saat olarak gear s kullanmıştım. Hoşuma gitmişti. Kullanışlığı da cabası. Huawei watch'ı da baya inceledim. Gear s e göre daha bi klasik saat gibi duruyor. Fakat maalesef çok pahalı. Fiyatını baz alırsak hala lüks hocam. Bakmayın bi delilik ettik ;)

• Ara sıra foruma giren tweet facebook instagram ile takılan bana şarj 2 günü rahat çıkardı teşekkürler s7 edge.

• Merhaba beyler,geçen sene s6 kullanmıştım.Telefon aşırı ısınma yapıyordu ve sırf bu yüzden telefonu değiştirmiştim.S7'de durum nedir?
  • Hic isinma yok s7de emin olabilirsiniz

• az önce tekrar baktım s7 ye fakat kamarasını açtım azııck zoom yaptım yarısı kadar yada daha az ama kumlanma oluyor . olmamış zoom yapmadan çok başarılı gerçekten telefon ama bana yetmeyecek gibi görünüyor g4 ten sonra samsung neden böyle yapmışki
  • Arkadaşlar wifi sürekli taramayı nereden kapatıyoruz?

• ..scream.. kullanıcısına yanıt
    Gear s2 gerckten en iyi saatlerden biri hocam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cestvrai -- 21 Mart 2016; 16:09:33 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: umut_1981

Arkadaşlar wifi sürekli taramayı nereden kapatıyoruz?

Kendiliğinden kapalı hocam. Aktif değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cestvrai

Gear s2 gerckten en iyi saatlerden biri hocam.

Aynen hocam. Özellikle çerçeveden saati kontrol etmek çok iyi düşünülmüş bir özellik... Ne zaman aklıma gelse alayım diyorum sonra unutup gidiyorum :) Belki yakın zamanda alabilirim.
  • Exynos'lu model snapdragonluyu cpu bazinda cok fena tokatlamis gecen videoda gordum. Acaba snapdragonlu daha performansli o gelsin diyenler online mi

• http://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_s7_edge-review-1409p6.php

Yukarda verilen 8 benchmark testinin 6'sında 820 üstün?
  • quote:

Orijinalden alıntı: dervis2007

Arkadaslar bilen yokmu cift sim kartli s7 yi sd kart konmuyormu?

Konuluyor... Yalniz 2 yerine 1 sim kart kullanabilirsin o zaman.. Sd kart takarsan yuvaya yatik olarak koyuyorsun sim kart takarsan ise dik koyuyorsun..Farkli bir yuva yapmislar.. Fakat 2.sim den feragat etmen lazım..

• 
Sayfa: önceki 471472473474475
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.