Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: boraa28 Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 8 Misafir (1 Mobil) - 8 Masaüstü1 Mobil
94.338
Cevap
534
Favori
3.160.900
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Samsung >> SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU]
Giriş
    37 Mesaj
    Telefonu tek elle kullanmaktan korkanlar :)
    Güzel bir ürüne benziyor
    https://www.youtube.com/watch?v=PAJCQ4PMAMc
    |
    |

Bazen bende s7 edge ısınma yapıyor bunun sebebi nedir acaba kapak kullandığım için olabilir mi ısınma ?
    |
    |
    cestvrai kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Zaten şu anda hepsiburada da s7 edge 3026tl ye Samsung Türkiye garantili satılıyor. S7 de 2609TL yine Samsung Türkiye garantili olarak bulunabiliyor. Açıkcası daha fazla düşmesini ben kısa zaman da beklemiyorum...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    mmusty51 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Bende perşembe günü s6 edge plustan s7 edge siyah renge geçiş yaptım...saat olarak ilk çıktığında gear s2 almıştım emin olun hemen hemen hergün kullanıyorum,gerçekten çok sevdiğim bir ürün.s6 Plus boyut itibariyle çok büyüktü s7 edge bence mükemmel.Çok şükür bi donma yada yazılımsal bir problem ile karşılaşmadım...Kamera sensörü samsung,bana kalsa Sony sensör isterdim ama nasip

|
    |

son derece guzel resimler
    |
    |
    44 plaka kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Forumda Galaxy S7'nin SnapDagon'lu versiyonu daha iyi olduğu yönünden bir algı var. Arkadaşlar donanım olarak bir tık daha iyi olabilir ama batarya performansı olarak Exynos'lu model çok daha iyi.

İsteyenler aşağıdaki linkten karşılaştırmasına bakabilir.

http://www.teknovudu.com/galaxy-s7-edge-snapdragon-vs-exynos-pil-ve-donanim/
    |
    |
  • Binbaşı
    1862 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ogzsrt

Hangi tip kablosuz şarj cihazı kullanıyorsunuz?

Ekteki ürün S7/S7 edge ile uyumlu mu sizce?

http://www.hepsiburada.com/samsung-wireless-charger-kablosuz-sarj-cihazi-beyaz-ep-pg920iwegww-p-TELSARJSMS6WIREB
    quote:

Orijinalden alıntı: ogzsrt

Hangi tip kablosuz şarj cihazı kullanıyorsunuz?

Ekteki ürün S7/S7 edge ile uyumlu mu sizce?

http://www.hepsiburada.com/samsung-wireless-charger-kablosuz-sarj-cihazi-beyaz-ep-pg920iwegww-p-TELSARJSMS6WIREB

Bütün kablosuz şarj cihazları S7 ve S7 edge ile uyumlu. Aslında o teknoloji samsuna ait değil, dolayısıyla bir standart var, ve bütün QI cihazlar hemen bütün telefonlarla uyumlu. Cihazın amper değerine göre şarj süresi değişiyor tek fark o.

Linkteki alet Samsungun S6 serisi ile çıkardığı cihaz. Bana bunun siyahından gönderdiler, S7 ile kullanıyorum, bir sıkıntısı yok. Ama telefonun kendi şarj adaptörü kadar hızlı şarj etmiyor. Eden versiyonu da var, hatta telefonu dikey koyabiliyorsun, ama daha pahalı...
    |
    |

• Kurmay Yarbay
    7906 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: cestvrai

quote:

Orijinalden alıntı: cestvrai

Teşekkür ederim...

|
    |
    |
    |
    İşlemci-İntel Core i7 2600K Soket 1155 3.4 (B3 rev.) GHz günlük [email protected] ghz ///İşlemci soğutucu-THERMALRIGHT Silver Arrow 8 ///Anakart-Asus P8P67pro///Ram-GSKILL 8GB (2*4GB) Ripjaws DDR3 1600Mhz///Ekran kartı-Zotac Nvidia GTX 580 1536MB 384Bit///SSD Ocz vertex2 120 gb///Hdd-WD CB 500 gb 32Mb Sata6///Kasa-Cooler master haf 932 ///Power suply-Thermaltake Toughpower 1000 Watt Gümüş PFC-14 Cm Fanlı PSU///Monitör-24"Viewsonic V3D241wm-LED///microsoft sidewinder x8 fare///Logitech G110 oyuncu klavye
  • Binbaşı
    1569 Mesaj

Tesekkurler hocam. Zaten bana tek sim yetiyor. Simdi karar vermek kaldi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    engurlu kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

panasonic 12-35mm 2.8 + panasonic 20mm1.7 + olympus 45mm 1.8 + panasonic 45 150mm
  • Yüzbaşı
    365 Mesaj
    merhaba arkadaşlar.. S4 kullanııyorken, galeri bölümündeki bazı foto veya belgeleri " ögeleri sakla" diye yok ediyordum.. sonra "gizli ögeleri göster" dedigimde de geri geliyordu.. s6 ve s7 de bu özelligi bulamadım arkadaslar, nasıl oluyor bu yeni nesil cihazlarda ????????

|
    |

Orijinalden alıntı: fuatkaynak

Bende perşembe günü s6 edge plustan s7 edge siyah renge geçiş yaptım...saat olarak ilk çıktığında gear s2 almıştım emin olun hemen hemen hergün kullanıyorum,gerçekten çok sevdiğim bir ürün.s6 Plus boyut itibariyle çok büyüktü s7 edge bence mükemmel.Çok şükür bi donma yada yazılımsal bir problem ile karşılaşmadım...Kamera sensörü samsung,bana kalsa Sony sensör isterdim ama nasip
    quote:

Orijinalden alıntı: fuatkaynak

Samsung sensör daha başarılı hocam benim s7 edgede de Samsung sensör var

• Yarbay
    4507 Mesaj

Youtubeda 2'sinin karşılaştırılması ile ilgi videolar var. Qualcomm'un gpu olarak biraz daha iyi olmasi disinda cpuda exynos tokatliyor. Daha 7420'yi gecememis cpu da qualcomm.

Sabahtan aksama kadar oyun oynamiyorsaniz, cok daha performansli model exynoslu oluyor.

Geekbench haric digerleri reklam uygulamalari. Kim fazla para verirse ona calisiyorlar, testin duzenegi parayi verenin avantajli oldugu kisima gore şekil aliyor.

Isinma konusunu cpu olarak hic soylemedim bile.

|
    |
    OmarFar kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Beyler 10 yıldır, telefon alamıyorum her çıkacak telefonu takip ediyorum, sızıntılarını vs. herşeyini ama çıktıktan sonra almıyorum. Şimdi de note 6, htc m10 ve iphone7'yi bekliyorum ama biliyorum ki onlarıda almayacağım. Paramda var nakit ama telefon alamıyıyorum bir türlü.

Şuan kullandığım telefon iphone 3g onuda ailem verdi, kendilerine yeni telefon aldıkları için bunu ben kullanıyorum.

Şunu da yazayım, çocukken o dönemin en iyi telefonları bende vardı, hepsini ya çaldırdım yada cebimden düşürüp unutmuştum o gün bu gündür kendime telefon almıyorum soğudum. Onun yerine bilgisayar topluyorum, onu güncelliyorum.

Edit: Bu telefon'un bence en büyük eksiği usb type-c olmaması ve stereo hoparlör olmaması, Note 6 da umarım bu eksiklikleri giderirler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 12 Angry Men -- 21 Mart 2016; 18:47:25 >
    |
    |

The Storm is Coming
  • Teğmen
    197 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: dimsag

Bende benim gozdemi sorun var diyordum evet ikinci resimde var digerlerinde yok
    quote:

Orijinalden alıntı: dimsag

Bende benim gozdemi sorun var diyordum evet ikinci resimde var digerlerinde yok

Beklemeyin yollayın servise :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    |
    |
    İşlemci-İntel Core i7 2600K Soket 1155 3.4 (B3 rev.) GHz günlük [email protected] ghz ///İşlemci soğutucu-THERMALRIGHT Silver Arrow 8 ///Anakart-Asus P8P67pro///Ram-GSKILL 8GB (2*4GB) Ripjaws DDR3 1600Mhz///Ekran kartı-Zotac Nvidia GTX 580 1536MB 384Bit///SSD Ocz vertex2 120 gb///Hdd-WD CB 500 gb 32Mb Sata6///Kasa-Cooler master haf 932 ///Power suply-Thermaltake Toughpower 1000 Watt Gümüş PFC-14 Cm Fanlı PSU///Monitör-24"Viewsonic V3D241wm-LED///microsoft sidewinder x8 fare///Logitech G110 oyuncu klavye
  • Yarbay
    5676 Mesaj

Kablosuz hızlı şarzını kullanıyorum. Bimeks'ten almıştım. Yalnız dikkat edin yüksek kalitede çakması çok.

|
    |
    ogzsrt kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Orjinal Laptop Yedek Parça
Bey Azura
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,969
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.