Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU] (4459. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
96.373
Cevap
399
Favori
3.429.740
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
128 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 44574458445944604461
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam haklısınız sorun whafsappta

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Samsung Pay Türkiye'de kullanıma sunulması hakkında Change.org'a kampanya açmayı düşünüyorum fikirleriniz nelerdir ortak bir metinde tüm Samsung kullanıcıları birleşip Samsung Türkiye'ye sesimizi duyuralım istiyorum başarılı oluruz olmayız denemek denememekten iyidir.Yoksa Samsung Pay'ın Türkiye'ye geleceği yok.

2015 yılında Galaxy S6 tanıtılırken Samsung'un ödeme servisi olan Samsung Pay tanıtıldı.Bu hizmetin Türkiye'de hizmete alınma tarihini Samsung Türkiye cephesi 2017 Ocak ayları olacağını lanse ettiler.Fakat verilen söz tutulmadı.Ekim 2017 tarihinde Note8 tanıtımının akabininde Samsung Pay ile ilgili bir twitter kullanıcısının o zaman ki Samsung Türkiye Kıdemli yöneticisi Tansu Yeğen'e Samsung Pay Türkiye'de ne zaman kullanıma açılacak sorusuna 2018 bahar aylarına yetiştirilmeye çalışılıyor dendi.Bahar ayları bitti 2019'a geldik tekrardan verilen söz tutulmadı.Samsung Türkiye'de ciddi bir pazar payına sahip(%40+) fakat SVoice(Türkiye'ye sunulamadan piyasadan silindi)Bixby,Samsung Pay gibi servisleri kullanıma açmıyor sürekli tüketicilere yalanlar söyleyerek oyalıyor.Samsung Türkiye'nin bu konuda açıklama yapmasını Samsung Pay hizmetinin en azından Galaxy S10 lansmanında Türkiye'de kullanıma açılmasını istiyoruz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Zeen kullanıcısına yanıt
    Sizce s6sı olan s6yı satıp s7 almalı mı?

• ankebut34_57 kullanıcısına yanıt
    Neden

• quote:

Orijinalden alıntı: RX 480

son güncelleme pil süresini azalttı baya. yüklemeyen arkadaşlar için tavsiye etmem .
    Son güncelleme benimde pil kullanım süremi azalttı, onun dışında bugün fark ettiğim bir sorunla karşılaştım.Telefonum kendi kendini başlatıyor hiç bir şey demeden 12 saat içerisinde 4 defa yaptı
  • quote:

Orijinalden alıntı: ÖZELKUVVET

Sizce s6sı olan s6yı satıp s7 almalı mı?
    Alinirsa temiz s7 bulmak icin alinir.

S6 muhtemelen eskimistir ekranda zamanla yanicak leke kalicak.

Benim s7 garanti dolmasina 1 ay kala ekranda leke oldu.

Ama aradaki fark cok yoktu 2 sene once simdi acilmistir.

Benim gorusum gecin

• Zeen kullanıcısına yanıt
    Ne kasması? Oyunda gayet high ayarlarda 30fps verebiliyor.Oyunun şu anda zaten max frame rate i 30dur.Daha 60 ı vermediler.Mali t880 mp12 var bu grafik işlemci pubg için üst düzey işlemcilerden bir tanesidir.Drop olaylarını diyorsanız olabilir sonuçta bi adreno değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi frydoom -- 10 Aralık 2018; 21:44:50 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • frydoom F kullanıcısına yanıt
    Valla hocam s7 serisindeki 8890 işlemci samsungun ilk ozelleştirdigi islecisi ve bu işlemci maximum 2.6 ghz kadar cıkabiliyor gpu ise mali t880 in 650mhz de çalısan 12 cekirdekli güçlü bir gpu su var pubg gibi bir oyunun kasması mumkun degil ben sahsen oynadigim oyunlar da ve pubg yi de deneyimlemis biri olarak kasma kesinlikle gormedim ve bu donanımlada uzun sure oyunlarda sorun yasatmaz pubg oyunu internet baglantisi gerektiren bir oyun internet hizi ve sinyali kaliteli degilse oyunda takilmalar droplar yaşanabilir bu yuzden s7 serisini kötülemesinler bu donanimla en az 3 yıl daha performasını korur bu cihaz.

• arkadaşlar size iyi oyunlar ben telefonu 2 sene kullanıp eskitmiş biri olarak yorum yaptım.

ınternet hızımda gayet yeterli. bu kadar körü körüne bağlanmayın :) s7 de pubg oynamak çok keyifli bir şey değil heralde başka telefonlara erişim şansınız olmuyor o yüzden :)

kaç tane arkadaşımla oynarken bıle telefon degıselım dedım ulan böyle oynanırmı attan eşşege bindik diye dalga gectiler hep.

seneye zaten hiç biriniz bu konuda olmazsınız :) amoled ekranınız yanınca

• Burak** kullanıcısına yanıt
    Valla anlamadım kasmaktan kastının ne olduğunu.Su an piyasadaki en iyi grafik işlemci olan adreno 630 ile de aynı deneyim yaşanır bunlada aynı deneyim yaşanır.Oyunda henüz tam manasıyla grafikler oturmadı.Çıktığından beri hdr desteği falan bekliyoruz.Orada belki farkedilir ama burda zaten grafikler yerlerde.

• valla bende s7 edge var 128lik yaklassık 1bucuk senedir kullanıyorum ekran yanığından verdim geçen servise on ekran arkası pili herşeyi değiştirmişler garantiden. Pugb full ayarlarda oynanıyor 1920x1080 de donma kasma yok fifa 19 oynuyorum . pes oynuyorum top eleven oynuyorum. donma kasma yok bence sizin telefonda sorun olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rifatcan77

valla bende s7 edge var 128lik yaklassık 1bucuk senedir kullanıyorum ekran yanığından verdim geçen servise on ekran arkası pili herşeyi değiştirmişler garantiden. Pugb full ayarlarda oynanıyor 1920x1080 de donma kasma yok fifa 19 oynuyorum . pes oynuyorum top eleven oynuyorum. donma kasma yok bence sizin telefonda sorun olabilir.
    "Pugb full ayarlarda oynanıyor 1920x1080 de donma kasma yok "

Hocam siz oyundan baya baya anlamıyorsunuz.Full ayarlardayı geçin en düşük grafiklerde bile adamların olduğu yerlerde kasıyor.Yanlış bilgi vermeyin.Pubg için biri gider sizin bu mesajınız yüzünden s7 alır ah alırsınız.

• quote:

Orijinalden alıntı: Lemans

"Pugb full ayarlarda oynanıyor 1920x1080 de donma kasma yok "

Hocam siz oyundan baya baya anlamıyorsunuz.Full ayarlardayı geçin en düşük grafiklerde bile adamların olduğu yerlerde kasıyor.Yanlış bilgi vermeyin.Pubg için biri gider sizin bu mesajınız yüzünden s7 alır ah alırsınız.

Alıntıları Göster
    Bende de s7 edge var bende de kasmiyor. Sorun sizde olabilir.

• claswan kullanıcısına yanıt
    Eminim kasmıyordur hocam :))) Kainatın en iyi telefonu çünkü sizde bu var.

• Aylardir pupg oynuyorum s7 edge ile telefonum 2 senelik ne kasma var nede ekran yanigi. otomatik parlaklikta ve mavi isik filtresi belirli zaman araliginda devreye girecek sekilde kullaniyorum.

• Son güncelleme ile şarj konusunda performans düşüklüğü oldu ayrıca telefon kendini gün içinde 5 defa yeniden başlattı sebebi ne olabilir kendi kendine yapıyor uyarı vs. vermiyor
    Başka bu problemi yaşayan oldu mu ?(s7 edge)
  • mesaj falan geliyor ama simgenin üstünde göstermiyor 1 2 falan diye ses de gelmiyor bildirime dair ?

Güncellemeden sonra mı oldu ne zaman oldu bu olay bilmiyorum da sinir bozucu.

mesaj gelip gelmediğini veya birinin arayıp aramadığını anlamak için uygulamayı açmam gerekiyor.
  • Lemans kullanıcısına yanıt
    O oyunda her telefon şuan aynı sıkıntıyı çekiyor.Başka bir telefon o oyunu 60 fps oynayabiliyor mu?Daha doğrusu 60 fps güncellemesi geldi mi?60 fps güncellemesi şuanlık sadece pcde tencent emulatorde falan var.

• frydoom F kullanıcısına yanıt
    Grafik düşükte ise 60fps oynatıyor.Yeni çıkan telefonların hemen hemen hepsi oynatıyor.Amiral gemilerinden bahsediyorum.

Ben S7 de 45fps de oynuyorum en düşük grafikte.Config dosyasını değiştirip 60 fpsde oynamak da mümkün ama 60fps S7 yi çok ısındırıyor haliyle ısındıkça fps düşüyor kasım kasım kasılmaya başlıyor.

Pubg yi zaten profesyonel anlamda oynayan playerlar en düşük grafik ve 60 fps de oynar telefonda.

S7 oyuncuların olduğu alanda başlıyor sapıtmaya fps direk düşüyor.

• Limonlu Kahve kullanıcısına yanıt
    Hocam olmadı full-wipe yapın.
  • 
Sayfa: önceki 44574458445944604461
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.