Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU] (4458. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
96.374
Cevap
399
Favori
3.429.694
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
128 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 44564457445844594460
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar bu teknik servisler cihazı nougata geri yükleyebiliyormu? son güncelleme sonrasında geri dönüşler kapalı durumda şarj kötü gidiyor
  • cıhazımın garantısının bitmesıne 1 ay kala sattım 1350 tl'ye düz s7' idi darbesiz hasarsız.

Yalnız satmaya karar verdiğim an ekranda leke kaldıgını gördüöm satısı hızlandırdım klavyenin izi kalmaya başlamıştı ekranda

Honor Play'e geçtim tavsiye ederim. üzerine 1 lira ekledim 2300 hepsiburadan cuma gunu aldım.

s7 ler güzel ama artık amiral gemilik bir durumu kalmadı malesef :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zeen kullanıcısına yanıt
    Amiral durumu nasıl kalmadı?? aldığınız telefon ne kadar amiral?? IP68,wireless charge,2K ekran vs. özellikler bu sene çıkmış hangi orta düzey telefonda var??

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Benim s7 edge'de ekran sorunu çıkmasa en az 1 yıl daha kullanmayı planlıyordum, pil de değişti tertemiz.
    Cihaz şu anki orta seviye cihazlardan çok daha güzel. Ekranı yaptırmak için en az 1300 tl istiyorlar, bu yüzden cihazı ölü fiyatına satıp değiştireceğim maalesef. Telefon kronik sorunları hariç her yönüyle çok iyi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ankebut34_57

Amiral durumu nasıl kalmadı?? aldığınız telefon ne kadar amiral?? IP68,wireless charge,2K ekran vs. özellikler bu sene çıkmış hangi orta düzey telefonda var??
    Evet Kalmadı.

Mail , whatsapp , sosyal medya için hala güzel ve şık bir telefon kasasıyla ona lafım yok.

İp68 ile genelde işim olmuyo şükür bırak suya normal yere ile 2 senede 1 kere düşürdüm. ondada koruma kırılıf ekran koruyucu oldugu ıcın sorun teskıl etmedi.

Wriless charge kullandım ama ofis ortamında işe yarıyor sadece onun dısında olmazsa olmazım değil

2k ekran var ama hiç bir zaman o ayarlarda kullanmadım. 1 kere bile işime yaramadı benım 2k Ekran.

Ayrıca oynadıgım tek bir oyun var oda pubg o oyunda samsungda acan en düşük ozellıklı telefon s7 s6 desteklemıyordu en son ve kasıyor artık oynarken keyif alamıyordum.

Yani son cıkan oyunları desteklesede kasıyor.

Bokeh efekti. Konuya mesaj atanların % 60 % 70 i bilmediği uygulamayı ındırerek zar zor kullandım ama kamerada artık büyük eksiklik amiral gemilerin olmazsa olmazı oldu . Orjınal s7 de bu olay yok.

Artık malesef orta segment olarak kabul edılmesı gereken telefon

• quote:

Orijinalden alıntı: ankebut34_57

Hocam bu devirde ihtiyaç değil havası satıyor/sattırıyor yeni telefonları. Bu telefonda ne yapamayıp da yeni alacakları telefonlarda yapacaklar çok merak ediyorum. İnsanlar çok zengin herhalde ki çorap gibi telefon değiştiriyorlar.

Bence oyun disinda harika telefon.

Babama veya anneme guzel hediye olur.

Kapasitif tuslu ve 16:9 oran.

Kasmamasi kamerasi harika olmasi.

Malzeme kaliteside oyle.

S7 edge degilde s7 5inc oldugundan kucuk telefonda. Hemde duz ekran.

Android 9 alir mi bilmemde 8 ile 4 5sene rahat gider. Sonrasi uygulamalar desteklemeyebilir

• Diyecek söz bulamıyorum. Siz kullanmadınız kullanamadınız diye bir telefon orta seviye olmaz. Sizin beğenmediniz ve kullanmadığınız bu özelliklerin bazıları amiral gemilerinde bile yok. Her şeyi anladım ama bu cihazın kamerasına da laf ettiğinize göre konu kapanmıştır.

• mura2163 kullanıcısına yanıt
    öyle değil mi??? Bokeh diyorlar,Note 9'da da yok,o da mı üst seviye değil artık?

• quote:

Orijinalden alıntı: eagleoneye

Bence oyun disinda harika telefon.

Babama veya anneme guzel hediye olur.

Kapasitif tuslu ve 16:9 oran.

Kasmamasi kamerasi harika olmasi.

Malzeme kaliteside oyle.

S7 edge degilde s7 5inc oldugundan kucuk telefonda. Hemde duz ekran.

Android 9 alir mi bilmemde 8 ile 4 5sene rahat gider. Sonrasi uygulamalar desteklemeyebilir
    Hocam geçen android 4.0 desteği kesildi. Bu sürüm 2011'de çıkmış. En azından 7 senesi var oreonun

• quote:

Orijinalden alıntı: ÖZELKUVVET

Whatsappta görüntülü ararken ses gitmiyor sesli arama yapınca ses gidiyor ama çözümü nedir?
    Dostum bende whatsapp aramayı çok sık kullanırdım fakat 1 - 1bucuk aydır ses 10 saniye sonra kesik kesik gidiyor herşeyi yaptım düzelmedi sorun whatsapp da sanırım çunkü google play de yorumlarda da bayağı bir muhabbeti dönüyordu güncellemeyi bekleyeceğiz sanırım
  • Şuan babama telefon alcak olsam gider s7 alırım. şık güzel ele oturuyor fiyatıda uygun.

Yeni amiral gemisi telefonlar Çift kamera arkadaşlar. s7 nin kamerası kotu demıyorum.

ben buradakı herkesten fazla kullandım bu telefonu ( 2 sene s6 2 sene s7 kullandım ) o yüzden bana öğretme

s7 artık amiral gelmisi değildir. benım işime yaramadıgı ıcın sattım özellikeride yazdım istediğim bokeh' i yapamıyordu ve pubg de kasıyordu. Bu benım ıcın yeterli sebep.

• Asphalt 9'u çok akıcı oynatıyor,o yeter..aldığınız telefon oyuncu telefonudur,tabii ki PUBG kasmaz..çift kamera,bokeh gibi kriterler yok diye S7 veya düz S9'un kıdemi düşmez..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ankebut34_57 -- 10 Aralık 2018; 18:58:19 >
    Aynı sebeplerden değiştirmeyi düşünüyorum.Siz hangi modele geçtiniz?Samsungun da exynos işlemcilileri snapdragonlulardan oyun performansında düşük kalıyor.

• Espa kullanıcısına yanıt
    Hocam garanti yok muydu ?Aynı sorun bende de oldu ekranda dik pembe çizgi belirdi garanti kapsamında değiştirdiler 30 aydır kullanıyorum bir bunun dışında bir problem takılma,donma benzeri yaşamadım sadece Android 8.0da şarj 7.0a göre az gitmeye başladı.
  • ankebut34_57 kullanıcısına yanıt
    Hocam çift kamera gibi özellikler aslında koyacak çok fazla birşey koyamadıkları için konuldu bana kalırsa günün sonunda S7 Edge gibi bir cihazı değiştirmek için canınızın sıkılıp yalandan ihtiyaç uydurma gibi hislere kapılmamız lazım ama temelde örnek verirsek S7 Edge ve S9 arasında bile gözle görülür makul bir fark yok ve şuan bir çok yeni çıkan telefon Galaxy A serisi,Huawei Mate 20 Lite gibi modellerin kasa kalitesine bakın bildiğin plastik çöp,S7/S7 Edge eski de olsa burda amiral gemisi olmasının farkı çok..
  • 2 farklı servise gittim, kılcal çizikler yüzünden yapmadılar. En son emaar da sadece pili degistirtebildim. Diğerleri onu bile yapmadı.

• Espa kullanıcısına yanıt
    Hocam THH'ye başvurun kılcal çizik illaki olacaktır,onlar da biliyorki çizgi oluşması kronik..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lemans

Aynı sebeplerden değiştirmeyi düşünüyorum.Siz hangi modele geçtiniz?Samsungun da exynos işlemcilileri snapdragonlulardan oyun performansında düşük kalıyor.
    ben Honor Play aldım hocam

• İyi güzel de o cevabı bana değil,oyuncu telefonu alan oyuncuya verecektin..

• 
Sayfa: önceki 44564457445844594460
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.