Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU] (4446. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
96.373
Cevap
399
Favori
3.429.739
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
128 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 44444445444644474448
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: celebic

Üretim tarihine bakın. 2016 yılı Temmuz ayı sonrası üretilen modellerde denk gelmiyor.

Alıntıları Göster
    Kesin yol bu mu hocam? Daha eski ise almayım yani? Internette araştırdım arasira gelebiliyormuş. Bu durumdan korkuyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben olsam bu riske girmezdim, benim gibi pişman olabilirsiniz. Güncel bir cihaz bakın derim.

• Sizin cihazlarda da always on açıkken tüm ekran ışık veriyor mu? Önceden böyle bir sorun yoktu sadece saat ışığı yanardı, şimdi siyah kısımlar bile yanıyor..

• quote:

Orijinalden alıntı: Espa

Sizin cihazlarda da always on açıkken tüm ekran ışık veriyor mu? Önceden böyle bir sorun yoktu sadece saat ışığı yanardı, şimdi siyah kısımlar bile yanıyor..
    Sizin gibi aynı sorunu yaşayanlar var ama telefonu sıfırlayınca düzeliyor mu bilmiyorum, sanırım düzelmiyor. Ben bu özelliği kullanmıyorum ama deneme amacı ile baktığımda bu sorun yok. Acaba bu sıkıntı sürekli özelliği kullananlarda mı var ?
  • Bu özelliği haziran 2016dan beri hiç kapatmadan kullanıyorum bende de sorun yok. Arkadaş için önerim yazılımı sıfırlayıp tekrardan güncellemesi.

Ayarlar>Uygulamalar

SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU]

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-60C9D430E

Kesin yol bu mu hocam? Daha eski ise almayım yani? Internette araştırdım arasira gelebiliyormuş. Bu durumdan korkuyorum.

Alıntıları Göster
    Teknoloji tamamiyle şans işi malesef. Alırsınız 1 gün sonra sorun çıkar can sıkar. Fiyatı aşırı uygun degilse garantisiz cihaz almayın. 1 yıl en azından 6 ay garantili cihaz alın. Faturasını mutlaka alın satıcısından.

Üst mesajdaki tarih konusu da cidden dikkat edilmesi gereken bir durum. Bu sorun genellikle ilk üretim cihazlarda olduğu için daha yeni üretilmiş cihaz almanız tavsiye ediliyor. Hatta mavi olan modeller bu tarihten sonra üretildiği için ikinci elde tavsiye edilen model oluyorlar.

• quote:

Alıntıları Göster
    Bu başlığı uzun zamandır takip ediyorum. Üretim tarihi 2016 Temmuz'dan öncekilerde problem çıkıyordu ama sonradan düzelttiler. Sizin alacağınızın üretim tarihi nedir?
  • Espa kullanıcısına yanıt
    Neden pişman oldun?

• birisileri kullanıcısına yanıt
    Ekranda pembe çizgi ve ekran yanığı var, servis değişim yapmadı. Ekran yanığı için candy crush ve Facebook yanması yazmışlar bir de servis kağıdına utanmadan..

• quote:

Orijinalden alıntı: celebic

Bu başlığı uzun zamandır takip ediyorum. Üretim tarihi 2016 Temmuz'dan öncekilerde problem çıkıyordu ama sonradan düzelttiler. Sizin alacağınızın üretim tarihi nedir?

Alıntıları Göster
    Nisan 2016 imiş hocam malesef. O zaman almayalim. Dimi?

• mura2163 kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler

• quote:

Nisan 2016 imiş hocam malesef. O zaman almayalim. Dimi?

Alıntıları Göster
    Sizin yerinizde olsam o telefonu almaktan vazgeçerim.

Pembe çizgi olayı Temmuz 2016'dan önce üretilen her S7 Edge'de çıkacak diye bir kaide yok ama yüksek bir pembe çizgi oluşma riski var. Bu sorun bence kanser hücresi gibi telefonun genlerinde yatıyor ve düşme, çarpma, aşırı ısınma vs gibi bir olayla tetiklenip ortaya çıkıyor. Hiç riske girmeye gerek yok. Mümkünse 2017'de üretilen telefonlara yönelin.

• Arkadaşlar düz s7 kullanıyorum. 4 ay sonra garanti biticek. Pil durumum aşağda. Sizce değiştirim mi artık. 2 2,5 saat ekran süresi alabiliyorum. Kadıköyde pil değişimi yapan tecrübeli arkadaşlar sabah erkenden verip 1 2 saat içinde alabileceğim nereyi tavsiye edersiniz

SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Serserigönlüm12 -- 27 Kasım 2018; 9:18:4 >
  • Serserigönlüm12 S kullanıcısına yanıt
    Isterseniz garanti den değiştirmeyi deneyin.

• quote:

Orijinalden alıntı: claswan

oradan da çok geç geliyor. Tavsiye link var mı aliden?

Alıntıları Göster
    Hocam hangi siteden aldim hatirlamiyorum silmistim ama tekrar yedek bir tane daha almistim başka bir marka .kullanima gore size yorum atarim yada almak istiyorsaniz. Magaza adi, hatoly offical store

• szgnsr kullanıcısına yanıt
    Hocam bu sekilde o telefonun edeceği fiyat cok ama çok dusuk olur . Islemci muhtemelen exynoxdur yani imei cakmada yapamazlar mecburen pasaport kaydi oda 500 tl .ekran fiyati 900 tl 1400 tl masrafı var

• quote:

Orijinalden alıntı: meminmutlu

Isterseniz garanti den değiştirmeyi deneyin.
    Olur fark etmez garantide olabilir. Yeterki sağlam olsun

• Package disabler pro'yu aktif edemiyorum. Pdp engine aktif olmuyor. Adb'yi bir türlü yapamadım, yardımcı olabilecek arkadaşlar varsa sevinirim

• yeni güncelleme
  • quote:

Orijinalden alıntı: RX 480

yeni güncelleme

Neye güncelleme. Telefonun ana yazılımı için mı?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 44444445444644474448
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.