Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU] (4323. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
96.373
Cevap
399
Favori
3.429.775
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
128 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 43214322432343244325
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar neden güvenlik güncellemesi gelmiyor acaba benim telefonum samsung türkiye garantili s7 edge fakat güvenlik yaması hala 1 nisan 2018 diyor sizdede böylemi acaba. 8.0 sonrası hiç güncelleme gelmedi hala.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OzanTC -- 2 Ağustos 2018; 19:28:7 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DrTechno

Arkadaşlar sanırım temmuz ayı yaması atlandı. Çünkü sürekli takipteyim daha öncekiler gibi fakat hiç bu şeklilde olmamıştı. Amerikada ve avrupadaki hat cihazlarına gelmiş biz onlardan çok önce güncelleme alıyorduk. Irak iran mısır tunus falan bu ülkelerde almamış.

Yarın mübarek gün, bekle bakalım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • yarın gelir bence de :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Snnrvp

Sahip olduğumuz cihazın Snapdragoon mu Exynos mu olduğunu nasıl anlayacağız. Açıkçası ithalat mi değil mi bilmiyorum, çünkü ikinci el olarak alındı ama Suudi Arabistandan gelme ürün. Sanırım Snapdragon değil, doğru muyum?

Modelin 935f, 935 fd, 935w8 ise exynos 935u, 9350, 9358 ise snap d. dur. Telefon hakkında kısmında yazar, son harflere dikket et.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Drahmizm -- 2 Ağustos 2018; 19:41:28 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 935FD hocam, yani Exynos.. Şu an çözemediğim durum şu: Twrp veyahut Odin ile İmei çalışır şekilde Android 7 veya üstünü kullanabilir miyiz?

• quote:

Orijinalden alıntı: OzanTC

Arkadaşlar neden güvenlik güncellemesi gelmiyor acaba benim telefonum samsung türkiye garantili s7 edge fakat güvenlik yaması hala 1 nisan 2018 diyor sizdede böylemi acaba. 8.0 sonrası hiç güncelleme gelmedi hala.
    Evet bende de öyle.
  • Hocam herkes aynı durumda şuan. Güncelleme ortadoğu

da yayınlanmadı. Bazı arkadaşlar güncellemenin yarın gelebileceğini söylüyor. Şarj sıkıntısı çözülecek gelen güncellemeyle. Yurt dışı cihazları olan arkadaşlar bu yönde bilgiler paylaştı.. yarını bekleyelim.. ŞUNUN ŞURASINDA YARINA NE KALDI Kİ...

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-FB9D01650

Hocam herkes aynı durumda şuan. Güncelleme ortadoğu

da yayınlanmadı. Bazı arkadaşlar güncellemenin yarın gelebileceğini söylüyor. Şarj sıkıntısı çözülecek gelen güncellemeyle. Yurt dışı cihazları olan arkadaşlar bu yönde bilgiler paylaştı.. yarını bekleyelim.. ŞUNUN ŞURASINDA YARINA NE KALDI Kİ...
    Bilgilendirme için teşekkürler.

• Android Os nasıl çözebilirim.

SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi H.SAHİN -- 2 Ağustos 2018; 22:3:40 >

• kozgel K kullanıcısına yanıt
    Güzel anlatmışsınız ama hiç anlamıyorum bu işlerden

İzmirde bu işlemi yapabilecek gerekirse ücreti karşılığında biri varmı?

Cihazım ithalatçı garantili 9350 duos s7edge

Knox bozulmadan imei falan uçmadan sorun yaşamadan. Güncelleme alabileceğim görüntülü görüşme olan rom olsun istiyorum. Varmı yapabilirim diyen babayiğit??

Garanti bozulurmu bu işlemde?

• Yarin guncelleme icin cok umutlayin bence samsung neyi zamaninda duzgun verebildiki

• bilygehan kullanıcısına yanıt
    Bende senin gibi düşünüyorum hocam. Orta doğu ce rusyaya gelmedi ya onlara verirlerken arada bizi de unutmaz samsung belki

• Düz S7 de bu değerleri görmek çok şaşırtıcı değil mi ? Yurtdışı sürümlü kullandığım cihaz 360 mblik güncellemeden sonra 2 gün şarj rahat gidicek gibi duruyo

• S7 edge için lens kılıf arıyorum. Önceden çok daha ucuza satan yerler vardı. Şimdi 400 liraya falan satılıyor. Uygun fiyata alabileceğim bir yer var mı? İkinci el falan da olur

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Güncelleme yalan olmuş arkadaşlar.

• Niye guncelleme bekliyoraunuz xsg romunu indirin home_csc ile yukleyin cihaz TUR kalsin

• Ben hala geleceğini düşünüyorum niyeyse :D
  • theJuDGe_41 kullanıcısına yanıt
    Onu ben de arıyorum Samsungun kendi sitesinde vardı aslında 1 ay öncesine kadar 79 liraya satıyorlardı ama sonra kaldırdılar

Bulursan bana da haber verir misin?

• Burada cell-standby için modem firmware'i kuran arkadaşlar.

Cell-stanby düştü diyorlar ama cihazın genel kullanımında batarya açısından bir gelişme yaşıyorlar mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Thrzgn

Ben hala geleceğini düşünüyorum niyeyse :D
    Gelecektir.

https://www.sammobile.com/firmwares/galaxy-s7/sm-g930f/

Gün gün güncelleme almışlar. Bize de gelir.
  • 
Sayfa: önceki 43214322432343244325
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.