Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU] (3994. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
96.373
Cevap
399
Favori
3.429.741
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
128 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 39923993399439953996
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Orta seviye bi kulaklık. Bass Mid Tiz olayı kişiye göre değişir POWERAMP kullanıyorsan hepten değişir. Bana göre baslar orta gerektiğinde bass çalıyor. Dengeli bi kulaklık yani tiz ses çıkarken midi bası kaybetmiyor. Bazı kulaklık çok bass veriyor tize geçince bası aşağılara çekiyor basa geçince mid kayboluyor tiz kendini az da olsa hissetiriyor. Bana göre sesi rahatsız etmiyor dengeli bi kulaklık. Ekolayzırı en rahat ayarladığım kulaklık bu. Tabi müziğe göre de değişir istersen bi müzik söyle onda nasıl onu anlatayım yada sendeki kulaklık ne ona göre hangisi güzeldir onu mukayese edelim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: boraa28

2016 yılında aldığım Samsung S7 cep telefonum şarjımın az gitmesi zaman zaman açılıp kapanması sebebiyle Samsung Mersin yetkili servisi ak güven soğutma ya teslim ettim. Kasası hasarlı olduğu gerekçesiyle 550 TL istediler. Garantisi süren cihazın pilini değiştirmek istediğimde ise önce 550 TL verin kasa değişecek ondan sonra pili değiştirebiliriz dediler yani kasa değişmeden paramla bile pili değiştirmediler.

Hocam kasa dedikleri şey bi kere yok. Ekran,kapasitif tuşlar, parmak izi ile beraber geliyor metal çerçeve. Ya yalan söylüyorlar, ya da arka camı kırmadan açamadıkları için böyle bir fiyat veriyorlar.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar ben telefonu daha dün aldım yavaş yavaş öğrenmeye çalışıyorum lakin şu anda bir sorunum var bu meret telefon eski telefonumun şarj aleti ile şarj olmuyor kendi şarj aleti yanımda değil şehir dışındayım bir çaresi yokmu bunun şarj az kaldı yardım edin ;-)

• Mavi veya silver S7edge satan varsa pm atabilir

• claswan kullanıcısına yanıt
    Evet hocam doğrulandı o tarihler beklemeye devam ama ben geçmeyi düşünmüyorum bir süre yükleyip kullanan arkadaşların yorumlarına göre hareket edicem bakalım

• Arkadaşlar merhaba yaklaşık 2500 tl bütçem var aklımdaki telefonlar OnePlus 5t, Note FE ve S7 Edge. Bu 3 arasındaki en yetersiz olanını S7Edge olarak görüyorum çünkü telefon piyasaya çıkalı 2 yılı geçti diye hatırlıyorum. Sizce hala alınır mı?

• Anladım hocam dinlediğim şarkılar yüksek kalitede olmasına dikkat ediyorum 320 kbps 44 veye 48 khz olması na dikat ederim çoğuda o şekilde zaten bende, ben airpods kablolu kulaklık kullanıyorum 5s in şuan tatmin ediyor baslar yumuşak dolu dolu veriyor tabi dediginiz gibi şarkıdan şarkıya değişiyor ben genelde alt frekans seven biriyim bass severim ama sert değil yumuşak ama dolgun basları seviyorum ama genelde dengeli olmasindan yana bir tık baslar daha belirgin olması isterim hep bu kulaklık işimi görüyor şuan daha iyileri vardır elbet

Örnek şarkı söylim hocam bakın merve özbey erdem kınay - helal ettim tuğba yurt - inceden inceden yabancıda sean finn - summer days the weeknd - some way ft naw bu şarkılara bakın hocam kulaklık nasıl tepki veriyor

• pigmomo P kullanıcısına yanıt
    Güncel telefonlara bakmak daha mantıklı olur. Ben A8 2018 ve s8 fırsatı kovalardım. Samsung Türkiyenin tutumunu da düşünürsek Samsung Türkiye garantili diye fazladan 300 400 vermek yerine ithalatçı garantili s8 bulunabilir diye düşünüyorum. S7 edge mutsuz etmeyecektir ama bu kadar yüksek paralar 2 yıllık cihaz için gereksiz bence.

• pigmomo P kullanıcısına yanıt
    S7 EDGE nın hala geçerliliği var hocam hala kamera ekran ve pil olarak çoğu yeni çıkan cihazlardan iyi bence bakın derim

• Burak** kullanıcısına yanıt
    SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU]

SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU]

Bu şarkıyı beğendim yabacı dinlemedigim için indirmedim. Dinlediğim ayar ve müzik kalitesini göstermek için ekran görüntülerine bakabilirsin.

Çok temiz bass şarkı guzel

• http://www.guncelmiyiz.com

samsungun resmi sitesi galiba. burdan takip edebiliriz. oreo 13 nisan 2018 diyor.

• Karar veremedim Xz1 sd835 mi s7 edge kamera özelliği

Sizce hangisidir Xz1 mi s7 edge

• Bassları bu tarz olan şarkıları seviyorum dolu dolu bass açısından yabancı şarkılarada bakın derim hocam

Bendekilerde demiştin zaten hepsi yüksek kalitede

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Burak** -- 10 Mart 2018; 19:10:4 >
  • fztazc F kullanıcısına yanıt
    sony alıp hayattan sogumak mı ıstıyorsun

XZ1 şu an fiyat performans olarak en iyi cihazlardan birisi bence. Ben S7 Edge alırken 2900 TL fiyatındaydı. Şu an alacak olsam XZ1 tercih ederim.

• Burak** kullanıcısına yanıt
    Bu tarz şarkılar bende severim. Kulaklık olarak JBL in PUREBASS edition özellikli kulaklıkları tam senin istediğin tarzda bi kulaklık. Bende JBL t280A modeli var

• Anladım biraz araştırım de bakacam

• Ewt bana da tavsiye ederseniz böyle güzel program varsa arkadaşlar music programi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hasangul01 -- 10 Mart 2018; 21:35:20 >
    Ikisinide alma sony hayattan soğutur katılıyorum 2018 de çıkan sony hariç başka cihazlara baksan daha iyi edersin

• hasangul01 kullanıcısına yanıt
    POWERAMP indir dene 15 gün deneme süresi var.

• 
Sayfa: önceki 39923993399439953996
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.