Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU] (2792. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
96.373
Cevap
399
Favori
3.429.766
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
128 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 27902791279227932794
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arabistan romundan konuda anlatılanlar gibi Türkiye romunna geçsem sonrada tr romundan 7 ye geöebilir miyim yoksa konuda anlatılarlar sadece ing romundan gelenler için mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Janissary07

Mavi ışık filtresini sürekli kullanmada bi sorun olur mu ki acaba ? FHD de kullanıyorum ben çözünürlüğü gayet tatmin edici bence.

Mavi ışık filtresi Gece kullanım için zaten..Özellikle karanlıkta telefona bakıyorsanız ( Yatmadan önce yatakta vs ) Mavi ışık filtresi modunda kullanın ki gözünüz ağrımasın ya da bozulmasın ..
  • EscapeSouL kullanıcısına yanıt
    Edge e param yok düz S7de durumlar nasıl acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: Victor Branco

quote:

Orijinalden alıntı: EscapeSouL

Ses kısma orta tuş power tuşuna basılı tutun. Telefon download moduna geçicek. Ses kısma tuşuna basın. Telefon yeniden başlıcak yine aynı şekilde bekletirse açılması için odinle rom atıcaksınız yada wipe format atıcaksınız.

İlginiz için teşekkür ederim ama verilen tuş kombinasyonları, cihazda bir farklılık yaratmadı. Uzunca kapatma tuşuna basarak telefonu kapatabildim. Tekrar açtığımda ise yine Samsung logosunda takılıp kalıyor. Samsung Türkiye ile görüştüm, sanırım cihazım Brick oldu. Rom atmayı ve Odin kullanmayı bilmediğim için servise göndereceğim. Umarım yeniden yazılım yüklenir veya yeni cihaz verilir...

Aynı zamanda 7+ da kullanıyorum, her güncellemeyi OTA ile yüklemiştim. Ekstradan yapılması gereken bir şey varsa da yapmadım ben...

BRICK OLMAMIS SAMSUNG YAZIOSA KORKMA

HER TURLU YUKLENIR

ODIN 3.12 BUL

TUR 7.0 INDIR ARKADAS PAYLASTI GOOGLE HESAPTAN

SONRA ORTATUS SESKISMA ACMA KAPAMA UZUN BAS DOWNLOAD MODA GECER INEN DOSYADA 5 TANE DOSYA VAR HOME CSC YI SIL DIGERLERINI ODINE TANIT TELEFONU TAK SES ACMAYA BI KERE BAS YUKLEMEYE BASLAR..

SERVIS AYNI GUNDE VERIRI SANA SERVISE VERIRSEN

• quote:

Orijinalden alıntı: viranufuk

Hd yazanlar türk telekom volte yazanlar vodafone veya türkcell kullananlar

Tamam şimdi anlaşıldı.

Teşekkürler

• dJ_bLoW kullanıcısına yanıt
    belirtilen hataların tamamı giderilmiş. tek tek denedim. sıkıntı yok. eskisinden daha iyi

• quote:

Orijinalden alıntı: EscapeSouL

Hocam İngiltere romunda volte çalışmıyor.

TUR csc ile yükleyenler oluyordu. O yüzden sordum.

Teşekkürler

• Evde 4.5g çok iyi çekmesine rağmen n7 de arada bir 4.5g çekmiyor, açıkcası moralimi bozdu biraz. Onun haricinde galaxy labs olmaması, ayarlar menüsündeki kısayolların olmayışı ve pil ayarlayarına gireyim derken tüm sistemi check etmesi hoşuma gitmeyen şeyler.
    Ancak genel olarak arayüz ve ufak ayrıntılar çok hoşuma gitti AoD tam istediğim gibi, 4 senedir flux kullanan biri olarak telefona mavi ışık filtresi gelmesi mükemmel oldu. Ayrıca tuş kilidindeki animasyonu kaldırmışlar sanırım zaten parmak izini çok hızlı okuyordu animasyon olmayınca anında açılıyor resmen.
  • Arkadaslar önceden arama mesaj ve alarm uygulamalarında flash yanardi şimdi diger google playden indirdigim uygulamalardada flash yanıyor android 7 güncellemesinden sonra diger uygulama bildirimleri için flash i nasil kapatabilirim?

• Ömerayhan kullanıcısına yanıt
    Hocam bilgim yok kullananlar yardımcı olur yada ingilizceniz iyiyse xda formuna girin orda kullananlar resim ve yazı olarak paylaşıyor.https://forum.xda-developers.com/galaxy-s7/review/screen-time-t3330751 burdan bakabilirsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: marslan982

belirtilen hataların tamamı giderilmiş. tek tek denedim. sıkıntı yok. eskisinden daha iyi

Bu harika bir bilgi. Çok teşekkür ederim. 1-2 gün beklemeyi düşünüyordum. Sanırım akşama yüklerim bende.. şu pil kullanımı da açıklığa kavuşsa iyi olacak.. bekleme de iyi olduğu çok kez söylendi fakat kullanım ne kadar iyi merak ediyorum..

• Merhaba. S7 edge var bende. Hepsiburada'dan 1-2 ay önce aldım ithalatçı garantili olarak. Ayarlardan Cihaz hakkında bölümüne girince birleşik Arap Emirlikleri yazıyor. Güncelleme de gelmedi bana. Nasıl bir yol izlemeliyim ota alabilmek için? Knox sayacı diye bir şey varmış root vb şeyleri tespit eden. O sayacı da delmeden güncelleme alabilir miyim? Teşekkürler.

• Güncelleme muhteşem. Şimdilik hiçbir kusurunu göremedim, telefon akıyor.
    Parmak izi hızlanmış, AOD sanki daha az şarj yiyor.
  • Antutu testi yapan yokmu? Güncelleme sonrası performans artışı varmı yokmu kontrol eden oldumu?

• Backstreet kullanıcısına yanıt
    Sürekli bilgisayar kullanımında olduğum için göz damlası kullanmaktayım normalde. Demek istediğim en azından telefonda biraz gözlerimi korumak için normal zamanda da kullansam telefon ekranına bi zararı olur mu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lovelorn Rhapsody

Evde 4.5g çok iyi çekmesine rağmen n7 de arada bir 4.5g çekmiyor, açıkcası moralimi bozdu biraz. Onun haricinde galaxy labs olmaması, ayarlar menüsündeki kısayolların olmayışı ve pil ayarlayarına gireyim derken tüm sistemi check etmesi hoşuma gitmeyen şeyler.
    Ancak genel olarak arayüz ve ufak ayrıntılar çok hoşuma gitti AoD tam istediğim gibi, 4 senedir flux kullanan biri olarak telefona mavi ışık filtresi gelmesi mükemmel oldu. Ayrıca tuş kilidindeki animasyonu kaldırmışlar sanırım zaten parmak izini çok hızlı okuyordu animasyon olmayınca anında açılıyor resmen.

Şu pil kullanım kısmına girerken sistemi check ediyor demişsiniz. Bunu her girişte mi yapıyor acaba? Yeni her pil kullanım bilgilerine girmek istediğimizde sistemi komple gözden mi geçirecek cihaz? Eğer öyleyse çok saçma geldi bu durum..

• Samfirm üzerinden ROM indirmek.

Sammobile üzerinden ROM indirmek.

Romu yüklemek ve TUR CSC dosyaları imzamdaki Nougat rehberinde resimli olarak yer alıyor bilginize.

Birazdan TUR 7.0 ı da eklerim.

• @Lorrid
    G930F veya G935F ise her türlü yüklenir .G930X (X) değeri farklı ise modem farklığını nedeniyle yüklenme ihtimali azdır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Janissary07

Sürekli bilgisayar kullanımında olduğum için göz damlası kullanmaktayım normalde. Demek istediğim en azından telefonda biraz gözlerimi korumak için normal zamanda da kullansam telefon ekranına bi zararı olur mu

Daha önceden note 4 kullanıyordum. 3. Parti uygulama ile mavi ekran filitresi kullanıyordum ve her daim açıktı,sorun yaşamadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ertugmry -- 13 Şubat 2017; 15:26:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dJ_bLoW

quote:

Orijinalden alıntı: Lovelorn Rhapsody

Evde 4.5g çok iyi çekmesine rağmen n7 de arada bir 4.5g çekmiyor, açıkcası moralimi bozdu biraz. Onun haricinde galaxy labs olmaması, ayarlar menüsündeki kısayolların olmayışı ve pil ayarlayarına gireyim derken tüm sistemi check etmesi hoşuma gitmeyen şeyler.

Şu pil kullanım kısmına girerken sistemi check ediyor demişsiniz. Bunu her girişte mi yapıyor acaba? Yeni her pil kullanım bilgilerine girmek istediğimizde sistemi komple gözden mi geçirecek cihaz? Eğer öyleyse çok saçma geldi bu durum..

check islemini beklemek zorunda değilsiniz. check baslasa bile pil kullanimina girerseniz beklemeden gösteriyor.

• 
Sayfa: önceki 27902791279227932794
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.