Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU] (209. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
96.373
Cevap
399
Favori
3.429.740
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
128 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 207208209210211
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    s7 edge de beyaz renk yok diye biliyorum. Sadece gri, siyah ve altın var.
  • BELCIKADAN 799 EURO YA EDGE 32GB MODELINI GETIRTIYORUM HACI ABI HIC KASMAYA GEREK YOK... 3300 VEREMEM 750 TL CEBIME KALIR ZATEN 1 YIL ULUSLARARASI GARANTISI VAR..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • @cobalt_evan Ekran beyaz renk tonundan bahsettim dostum :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Dark Reaver

quote:

Orijinalden alıntı: cmlunrssl

Birşey merak ediyorum. Vr mı veriyorlar Vr2 mi veriyorlar. Normal fiyat olarak vr ile vr2 arasında 70-80tl fark var.

ilk seri vr lar zaten uymaz r322 serisi verirler zaten 2.nesil vr

Alıntıları Göster
    quote:

Orijinalden al©¥nt©¥: KuzeyRüzğar©¥

quote:

Orijinalden al©¥nt©¥: cmlunrssl

Birşey merak ediyorum. Vr m©¥ veriyorlar Vr2 mi veriyorlar. Normal fiyat olarak vr ile vr2 aras©¥nda 70-80tl fark var.

ilk seri vr lar zaten uymaz r322 serisi verirler zaten 2.nesil vr

bilgilendirme için teşekkür hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: WoLKovY

@cobalt_evan Ekran beyaz renk tonundan bahsettim dostum :)

pardon :) beynim biraz yanmış.
  • Arkadaşlar snapdragon veya exynos olmasına neden bu kadar takılıyorsunuz? Telefon alıyoruz otomobil değil. S6 bile tüm oyunları açarken s7 exynosla açmayacak mı? Üstelik grafik performası %60 arttırılmış. Ben exynos olmasına daha çok sevindim. Neden diye sorarsanız ben g4 kullanırken 808 bile oyunlarda yanıyorken 820yi düşünemiyorum. Ayrıca snapdragon her zaman daha fazla pil tüketir. G4 3000 mah olmasına rağmen note 5den 2 saat daha az ekran süresi veriyor. Ben exynos olmasına fazlasıyla sevindim açıkçası.

• Arkadaşlar Ankamalle geçiyorum. Oraya yakın olan kimseler var ise birşeyler ikram edebilirim :)

• Hepsiburada önsiparişleri açmış.

Teslimatlar 18.03.2016 diyor.

Seçeneklerde Beyaz denk de mevcut.

Bu mesaja eklenen görseller:

• quote:

Orijinalden alıntı: Tevhid571

BELCIKADAN 799 EURO YA EDGE 32GB MODELINI GETIRTIYORUM HACI ABI HIC KASMAYA GEREK YOK... 3300 VEREMEM 750 TL CEBIME KALIR ZATEN 1 YIL ULUSLARARASI GARANTISI VAR..
    quote:

Orijinalden al©¥nt©¥: Tevhid571

BELCIKADAN 799 EURO YA EDGE 32GB MODELINI GETIRTIYORUM HACI ABI HIC KASMAYA GEREK YOK... 3300 VEREMEM 750 TL CEBIME KALIR ZATEN 1 YIL ULUSLARARASI GARANTISI VAR..

1 Degil 2 yil olmasi lazim.Avrupa dan alinan samsung telefonlarin garanti suresi 2 yil.
  • Hocam zaten eğer bi modelin bi ust modeline geçerseniz bu s7 de deil bütün modellerde aynıdır egerki siz s6 dan Sony z5 gecsenjz ozaman bi fark oluşur ayrıca s6 ile s7 arasında en büyük bariz fark su geçirmezlik ve dayanıklılık kamerada bariz şekilde geliştirilmiş ki lens açıklığı şuanda 1.7 ye kadar dusmus biri 5.1 biri 5.5 biri hafıza kart desteği yok birinde var birinde 2600 mah birinde 3600 mah birinde 3 GB RAM birinde 4 GB RAM ALLAH ini seversen daha ne koyacak adamlar bunlar fark deilmi :))

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: WoLKovY

Arkadaşlar s7yi inceleyenlere sorum var. S7de beyaz renkleri sarımtırak mı yoksa beyaz mı? S7 edge ile s7 arasında beyaz renk ton farkı var mı?
    quote:

Orijinalden al©¥nt©¥: WoLKovY

Arkadaşlar s7yi inceleyenlere sorum var. S7de beyaz renkleri sar©¥mt©¥rak m©¥ yoksa beyaz m©¥? S7 edge ile s7 aras©¥nda beyaz renk ton fark©¥ var m©¥?

Mat beyaz var ben bugun gordum canli almanya saturn de.
  • ..scream.. kullanıcısına yanıt
    Hg din abi hayirmi napiyosun orda :) yemis kadar olduk eyvallah

• keopsdd kullanıcısına yanıt
    Tabi, tam olarak olayı ancak cihaz elimize geçince görebileceğiz. Şimdilik tahmin yürütmek zor.
  • Surfacefr kullanıcısına yanıt
    merhaba tekrar, Samsung Promotions sayfasına da üye oldum açılan sayfada dağıtıcılar( Samsung yok), tekno-marketler (Auchan..) ve operatörler (SFR vs) seçeneği bulunuyor. En alt kısımda da bunlardan hangisi seçilirse seçilsin cihaz ürün kodu başlığında hep operatörlerin cihazları var. Samsung anasayfasında da diğer dağıtıcları gösteren ikonların altında küçük yazı dikkatimi çekti, buradan alacak olanlar için uygulanacak prosedür diye.

Yani Samsung'un kendi sitesinden sipariş verildiğinde VR'ı cihazla birlikte gönderiyorlar yüksek ihtimal :) excluded shop demişler zaten

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • cmlunrssl kullanıcısına yanıt
    Bimeks de var.

• quote:

Orijinalden alıntı: W.Klitschko

Hg din abi hayirmi napiyosun orda :) yemis kadar olduk eyvallah

İşlerim var biraz onları halletcem. S7 leri inceleyeceğim :) Sonra Bimeks ile görüşüp önsipariş verebilirim. Hayırlısı bakalım :)

• https://youtu.be/oCW1ohtQt-4
    S6 edge ile s7 edge arasında bi fark yok nerdeyse aynı diyenlere gelsin :)

• Arabistanda 2700 riyak civarı çıkacak beyler. Varsa tanıdıgı olan getirtsin..

Yakı zamanda gelecek olsam 2-3 kişiye getirebilirdim ama ne yazıkki.

2100+ 130küsür kayıt.. yuvarlasak.

Arabistan maaliyeti 2250 tele

• ..scream.. kullanıcısına yanıt
    İnşallah abi hayırlisi bi incele bakalım bende fırsat bulunca inceliycem canlı canlı :)

• Baba Naber kullanıcısına yanıt
    Çok iyiymis gerçekten ah ahh bu vergiler turkiyede de bu paradan satilsa satışlarını en az 3-4 katlar

• 
Sayfa: önceki 207208209210211
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.