Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU] (208. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
96.374
Cevap
399
Favori
3.429.547
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
128 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 206207208209210
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu durumda en erken 17 mart tamı alacağız yani:(

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • On siparis verdiysen kardes 11-17 mart arasi cihaz elinde olacakmis. On siparissiz satislar 17 sinden sonra olacak.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • xmrtx kullanıcısına yanıt
    Peki hediye olayini sordunuz mu gear vr varmiymis bu muallakta kaliyo hep samsung bayiiler veriyor teknoloji mağaza lari vermiyor oldu cok sacma bence hediye var verilir yok yoksa verilmez sen buradan almissin sana yok digerine var hal boyle olunca sacmalik var bu isde

• quote:

Orijinalden alıntı: koxalbuyuk

On siparis verdiysen kardes 11-17 mart arasi cihaz elinde olacakmis. On siparissiz satislar 17 sinden sonra olacak.

Evet hocam ön sipariş le aldım

• quote:

Orijinalden alıntı: konya

Peki hediye olayini sordunuz mu gear vr varmiymis bu muallakta kaliyo hep samsung bayiiler veriyor teknoloji mağaza lari vermiyor oldu cok sacma bence hediye var verilir yok yoksa verilmez sen buradan almissin sana yok digerine var hal boyle olunca sacmalik var bu isde

Sadece samsung bayilerinde +99yl karsiliginda vr veriliyor vende o sekilde aldim zaten diger yerler kilif hediyesi veriyor.Adam israrla 16marttan once teslimat yapilmayacak kimseye dedi bakalim gorucez ins yaniliyordur

• vallaha akşam bir sorayım bayiye tekrar ama gürallar mı ne, oradaki adam yüzde yüz 11'i diyordu teslim için.
  • xmrtx kullanıcısına yanıt
    Birşey merak ediyorum. Vr mı veriyorlar Vr2 mi veriyorlar. Normal fiyat olarak vr ile vr2 arasında 70-80tl fark var.

• arkadaşlar teknosa kaldırmış kapak hediyesini yok mu başka kapak hediyeli satan yer acaba ?
  • s7 edge dun inceleme fırsatım oldu, s6 ile arasinda bi fark yok gibi geldi wouw gibi bi fark beklemeyin derim ama siyah renk tam siyah olmuş ve cok beğendim. sapphire black renginden nefret ediyordum. alırsam siyah renk tercih edeceğim.

• lazysmeller L kullanıcısına yanıt
    Siz yaz©¥nca siteye bakt©¥m hocam. Hediye kapak hala duruyor.
  • 820, A9, 8890 Işemci ve Ekran Kartı

Bu mesaja eklenen görseller:

SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU]

• Batarya farkı için o kadar para bayılmayın. Zaten s6 ve s6 edgenin bataryaları rahat 1 günü çıkarıyor. Ve hızlı şarj var 10-15 dk da %20 lerden %60 lara çıkıyor.
  • koxalbuyuk kullanıcısına yanıt
    Liquid crystal silikon ve ince. Ekstra korumalı bir şey istemiyorsanız ürün silikon olarak gayet güzel. Banada spigenden şimdi cevap geldi. Net tarih vermiyorlar ürün gönderimi için. Beklesem mi yoksa siparişi geçsem mi bilemedim.

• quote:

Orijinalden alıntı: cmlunrssl

Birşey merak ediyorum. Vr mı veriyorlar Vr2 mi veriyorlar. Normal fiyat olarak vr ile vr2 arasında 70-80tl fark var.

ilk seri vr lar zaten uymaz r322 serisi verirler zaten 2.nesil vr
  • quote:

Orijinalden alıntı: msqonn
    820, A9, 8890 Işemci ve Ekran Kartı
    Bu mesaja eklenen görseller:

SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU]

Evet arkadaşlar. Herkesin merak ettiği şeyleri cevaplayayım. Yukarıdaki arkadaşımızdan alıntı yaptım ki, bir şeye dikkatinizi çekmek için.
    İşlemciler arasında gördüğünüz gibi fazla bir fark yok. Exynos'un işlemcisi çoklu işlemlerde çok daha yüksek, tekli işlemlerde ise biraz daha yavaş.
    Ama GPU'lar arasında çok fark var. Yine de şuna dikkatinizi çekeyim: LG G4 ü bilirsiniz. Snapdragon 808 ve oyun performansını kafanıza getirin. İşte bu SD 820 nin GPU sundan bayağı bir yavaş olan Exynos 8890 ın GPU su bile, o Snapdragon 808 olan LG G4 ün GPU sundan 2.15 kat daha hızlı. Bu yüzden öyle pek bir yavaş olmasını beklemeyin. Yine de oyun için alacak olanlar Snapdragon 820 yi tercih edebilirler. Etmezlerse ne olur?
    O zaman oyunlarda optimizasyon SD 820 ye göre yapıldığı için, GPU su daha güçlü olduğu için, bir de oyunlarda çoklu çekirdek kullanımı iyi ayarlanmadıysa, o zaman Snapdragon 820, büyük çekirdekleri 2 tane olduğu için daha yüksek bir performans sunar.

Oyun haricinde alanlarda ne fark edebilir?
    O da şöyle: Mesela diyelim SD820 li S7 aldınız. Eğer yazılımsal olarak sonradan Quickcharge 3.0 açılabilirse, arada bir tek o fark olabilir.
    Çünkü Samsung, kendi telefonunda Quickcharge 2.0 var diye SD820 olan modelde de insanlar seçici davranmasın diye o özelliği kapatmış.
    Sonradan bir şekilde açmak mümkün olmazsa, oyun da oynanmayacaksa, ikisi arasında istediğinizi seçebilirsiniz...

• Fiyatlara gel oh oh döviz almış başını gitmiş zaten devlet ayrı soyuyor bizdende şirkettende sonra şirket bizden bunun acısını çıkartıyor birde o soyuyor kdv ötv cart curt şu fiyatlara bak yurtdışından döviz kuruyla alsan yine daha ucuza geliyor
  • Dün istanbul da samsung bayisine sordum. s7 2.799 tl, s7 edge 3.299 tl.

• Bir hafta önce telefonu değiştirmeye karar verdim. s7 edge'nin gelmesini beklesem mi beklemesem mi diye çok düşündüm. Hatta ön sipariş bile verdim. Sonra beklemeyip hepsiburadadan 2630 TL ye s6 edge plus aldım. İyiki de beklememişim. 700 TL fark vermeye değeceğini sanmıyorum.

Ne yalan söyleyim çok fazla bir şeyde bulamadım telefon evet güzel ama bu fiyatları edeceğini düşünmüyorum. Telefon üreticileri tıkanmışlar artık yeni olacak birşey olmadığından ufak değişiklikler ile model çıkarıyorlar. Hatta bir model var olan özellikleri yok edip (sd kart) sonra bir sonraki modelde ekleyip sanki yeni bişeymiş gibi sunuluyor. Çok uzun bir süre telefon değiştirmem sanırım. Hologramı beklicem artık:)
  • Arkadaşlar s7yi inceleyenlere sorum var. S7de beyaz renkleri sarımtırak mı yoksa beyaz mı? S7 edge ile s7 arasında beyaz renk ton farkı var mı?

• 
Sayfa: önceki 206207208209210
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.