Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU] (2055. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
96.373
Cevap
399
Favori
3.429.761
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
128 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 20532054205520562057
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Güncelleme neye göre geliyor bana hala gelen giden yokta acaba benim cihazda mı bi problem var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: serdarrrrr

quote:

Orijinalden alıntı: fyk18

Yaklaşık 1 aydan uzun bir zaman önce gear vr kampanyası dahilinde sipariş vermiştim..Kampanya gear vr (SMR-321) verilecek yazıyordu ama bana note 7 ile beraber tanıtılan yeni gear vr geldi

herkese ondan yolladılar kardeş kenarı dokunmatik olan seri değilmi

Hocam 19 Ekimden sonra alınan cihazlar için mi geçerli sadece hocam?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yasinkilic84 kullanıcısına yanıt
    Ben kullanıyorum arkadaşım. Yaklaşık 3 ay oldu. Spigenin cyristal şeffaf kılıfıyla beraber kullanıyorum. Herhangi bir kalkma sorunu yok. Ylnız uygularken kavisli kısımlara 2 şer dk parmğınızla baskı uygulamalısınız. Ve mümkünse ilk 1 saat kullanmayın. Ekrankoruyucuda sevmediğim tek kısım parmak izi bırakması.
  • yasinkilic84 kullanıcısına yanıt
    Başka kiliflada gayet güzel olur ben kendim kullanıyorum diye oyle dedim. Ayrıca 38.90 kılıf 37.90 da jelatin bence uygun bu ürünlere karşılık

• Kampec kullanıcısına yanıt
    Banada dün gece gelmişti, sizinki ile boyutu aynı.

• Pdateknolojiden gelen Samsung Wireless Charge (Note 5) cihazını bugün teslim aldım. Tahmin ettiğim gibi S7E mi %15 den % 100 e 2 saat 59 dakikada şarj ediyor, şimdi taktım :) Spigen Tough Armor kılıfa rağmen cihazı hemen tanıyıp şarj etmeye başladı Hızlı şarj istemeyen kullanıcılara tavsiye edilebilir, kargoyla 25TL fiyatında ve orjinal ürün... Önerileriniz için teşekkürler :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DeeepBlue -- 27 Ekim 2016; 21:29:24 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 11 eylül 2016 wietnam üretimi, ön sensör samsung, dünki güncelleme yüklü, hdr on.SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU]

hot pixel mi gördüm ne! bir de siz bakar mısınız lütfen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DeeepBlue

Pdateknolojiden gelen Samsung Wireless Charge (Note 5) cihazını bugün teslim aldım. Tahmin ettiğim gibi S7E mi %15 den % 100 e 2 saat 59 dakikada şarj ediyor, şimdi taktım :) Spigen Tough Armor kılıfa rağmen cihazı hemen tanıyıp şarj etmeye başladı Hızlı şarj istemeyen kullanıcılara tavsiye edilebilir, kargoyla 25TL fiyatında ve orjinal ürün... Önerileriniz için teşekkürler :)

Hocam ismini değişmişler satılsın diye ama bildiğimiz S4 için Qi standartındaki kablosuz şarj cihazı

Hakkını yemiyim fiyatına göre iyi bir cihaz ve ayrıca kablolu şarj ettiğimiz gibi deşarj oluyor telefon sürelerde bir değişme yok bu yönünü çok sevdim şuanda ikinci şarjımı yapıyorum bu cihazla :)

• arkadaşlar son güncellemede changelog kısmında yazmasa da bence kamerada göze görülür iyileşme var. Çünkü ben bu sürümden önce APD sürümü kullanıyordum ve onda da memnundum kameradan. Bu kamera yazılımı da bence gayet iyi odaklama hızı düzelmiş ve hotpixel olayı yok. Sanırım bu yazılımı samsung sensörler baz alınarak yapılmış. Ayrıca Twitter da Tansu Bey e teşekkürlerimi ilettim. Kesinlikle bizim şikayetimiz göz önüne alınmış bence
  • Ben göremedim

• Hocam bana güncelleme gelmemiş hala sanırım sebebi ne olabilir smart switch ilede ota ilede kontrol ediyorum gelen giden yok telefonuda yeniden başlattım hala aynı.
  • hotpixel gözükmüyor. ben göremedim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cakirts -- 27 Ekim 2016; 19:45:49 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1şahıs

Ben göremedim

Fotoğrafın soluna, avizenin kuğu boynu gibi kıvrımlı kısmına bakınız, bariz iki mor noktayı göreceksiniz.

• Beyler güncelleme neye göre geliyor acaba smart switc bağlıyorum ordada bi hareket yok ota yoluna bakıyorum orada da En yeni güncellemeler zaten yüklendi.
    Geçerli sürüm : G935FXXU1BPH6 / G935FOJX1BPH3 / G935FXXU1BPH1 yazıyor ? acaba bende ki güncel sürüm mü?
  • quote:

Orijinalden alıntı: raif efendi

quote:

Orijinalden alıntı: serdarrrrr

quote:

Orijinalden alıntı: fyk18

Yaklaşık 1 aydan uzun bir zaman önce gear vr kampanyası dahilinde sipariş vermiştim..Kampanya gear vr (SMR-321) verilecek yazıyordu ama bana note 7 ile beraber tanıtılan yeni gear vr geldi

herkese ondan yolladılar kardeş kenarı dokunmatik olan seri değilmi

Hocam 19 Ekimden sonra alınan cihazlar için mi geçerli sadece hocam?

Yok kardeş kampanya linkihttp://www.samsung.com/tr/vr_kazan/

• cakirts kullanıcısına yanıt
    hocam neler denedim olmadi. ne 2 dakkasi belki 15 dakika bastirdim olmadi. sanirim urunun standardi yok. kimisi memnun kimisi değil.
    ve kılıfın kenarlarini filmin ustune getirerek filmi yapışıyor kabul etmem. kilifi cikarinca yine kalkar. ki yorumlarda bundan bahsedilmis. keske onceden gorseydim almazdim.

• S4 için olduğunu bilmiyordum :) S6 ve Edge versiyonları da var, farkları boyutları sanırım. Ben de cihazdan memnun kaldım. @dr20mouse

@tahirozgun Ben de Tansu Bey ve Volkan Beye teşekkür maili atacağım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • DeeepBlue kullanıcısına yanıt
    Hocam yeni güncellemeyle hot pixel sorunu çözülmüş ben daha güncellemedim ama eğer fotoğraf kalitesinde eskiye göre bir bozulma varsa yapmayadabilirim inşallah öyle bir durum yoktur

• quote:

Orijinalden alıntı: serdar55

11 eylül 2016 wietnam üretimi, ön sensör samsung, dünki güncelleme yüklü, hdr on.SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU]

hot pixel mi gördüm ne! bir de siz bakar mısınız lütfen.

Yok hocam geçti artık bu meseleyi bırakalım önümüzdeki güncellemelere bakalım

• quote:

Orijinalden alıntı: mseyitsahin

Hocam bana güncelleme gelmemiş hala sanırım sebebi ne olabilir smart switch ilede ota ilede kontrol ediyorum gelen giden yok telefonuda yeniden başlattım hala aynı.

Hocam sizde yüklü olan rom hangi ülkeye ait eğer Türkiye ise en azından smart switch de cıkıyor.

• 
Sayfa: önceki 20532054205520562057
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.