Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU] (2056. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
96.374
Cevap
399
Favori
3.428.765
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
128 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 20542055205620572058
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar iyi yaksamlar herkese arka kamera ve ön kamera sizlerin s7 edge cihazlarinizda hangi sensör var lens.Benimkine baktım arka kamera Sony mx260 ön kamera ise Samsung un aid64 programını yükleyerek baktım sizce Sony lens daha iyi değil mi ben bayıldım resmen akşam çekimlerine ve gündüz çekimlerine

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 44 plaka kullanıcısına yanıt
    evet hocam öyleymiş. Tahirözgün foto kalitesinde iyileşme var dedi, güncelleme Fransaya geldiğinde bu sefer ben de geçeceğim BPH firmware ile auto-focus da yavaşlama vardı, bunu da çözmüşler. Lawyer25 ve tahirözgün örnek fotolar ekledi sağolsunlar, bence de iyileşme var. Şu an hala APEQ firmwaredeyim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • dr20mouse kullanıcısına yanıt
    Ben mi kılım, anlamadım ki hocam.
    Bu olay, ışığa karşı hdr on çekilmiş ve zoom ladığınızda ortaya çıkan mor noktalar değil mi?

Cidden önemli de değil benim için,foto merakımdan yok aslında. Herkes bundan bahsedince bende kontrol ediyorum işte.

Ama iddia ediyorum benim foto da var .

Sizlerin fotolarda yoksa ne mutlu size.

• quote:

Orijinalden alıntı: serdar55

quote:

Orijinalden alıntı: 1şahıs

Ben göremedim

Fotoğrafın soluna, avizenin kuğu boynu gibi kıvrımlı kısmına bakınız, bariz iki mor noktayı göreceksiniz.

Hocam o nokta değil ki avizenin metal kısmındaki ışığın yansıması hafif pembemsi parlamış ama nokta değil avizenin üzerinde kristal cam süsleme var mı? Hani camilerde olur ya üzerine ışık gelince rengarenk parlar onun yansıması. Bizim dediğimiz sorun bildiğiniz pembe bir nokta çıkmasıydı.

Valla hocam ikinci el aldım aldığım kişide rom root yapmamış hiç formatladı verdi bana zaten şu anda şöyle diyor güncellemede "En yeni güncellemeler zaten yüklendi.
    Geçerli sürüm : G935FXXU1BPH6 / G935FOJX1BPH3 / G935FXXU1BPH1"

veya bura değilse nerenin romu olduğunu nasıl öğrenebilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mseyitsahin

Valla hocam ikinci el aldım aldığım kişide rom root yapmamış hiç formatladı verdi bana zaten şu anda şöyle diyor güncellemede "En yeni güncellemeler zaten yüklendi.

Samsung phone info ile kontrol edin csc koduna bakın root var mı bakın. Yani knox sayacı 0x0 mı buna da bakın.

• DeeepBlue kullanıcısına yanıt
    Bende tam tersini anlamışım:) kamerada iyileşme varsa geriye tek merak ettiğim konu kalıyor oda pil durumu? Oda iyiyse tutmayın beni:)

evet kristal cam süsleme var. uyandırdığınız için teşekkür ederim.

ışığı değiştirdim. sonuç aşağıda.SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU]
    hot pixel falan yok.

sorunun düzeltilmesinde , samsung ile mücadele eden arkadaşlara teşekkürler.

edit: kelime eksikliği.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi su55 -- 27 Ekim 2016; 20:11:14 >
    Hocam yükledim şu şekilde sonuçlar zamanınız varsa bakmanızı isterim.

SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU]
  • Güncelleme yapmadan önce mesajlara bakmam iyi oldu. Gündüz olsa hotpixel testi yapardım ancak gece olduğu için bu testi arkadaşlara bıraktım. Gündüzleyin de hotpixel oluşan mekanlarda deneme yapıp sonucu paylaşırım.

Madem hotpixel testi yapamıyorum, bende güncelleme öncesi ve sonrası diye oto. modda aynı alanın fotosunu çektim. Buyrun:

(üstteki BPH sürümüne, alttaki BPJ sürümüne aittir)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi furkangunes04 -- 27 Ekim 2016; 20:14:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: serdar55

evet kristal cam süsleme var. uyandırdığınız için teşekkür ederim.

ışığı değiştirdim. sonuç aşağıda.SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU]
    hot pixel falan yok.

sorunun düzeltilmesinde , samsung ile mücadele eden arkadaşlara teşekkürler.

edit: kelime eksikliği.

Rica ederim hocam bende bugün daha önceden hot pixel çıkan yerde aynı şekilde hdr on olarak tekrar çekim yaptım iyice yakınlaştırıp her köşesine baktım faklı açıdan 4 fotoğraf çekip kontrol ettim ve bir şey görmedim sorun kalkmış bundan sonra artık dediğim gibi önümüzdeki güncellemelerde kontrol yaparız. Dışarı çıktığımda bir video çekimi de yapıcam bakalım video içinde bir değişiklik yapılmış mı?

• quote:

Hocam yükledim şu şekilde sonuçlar zamanınız varsa bakmanızı isterim.

Tamam hocam her şey normal en son güncelleme de yüklü root yok knox yerinde.

• 44 plaka kullanıcısına yanıt
    hocam batarya için birkaç gün beklemek lazım, umarım sorunlu değildir de geçeriz

• kendi adıma rica ederim hocam, sorunsuz kullanımlara...

yeni gelen güncelleme yüklenmiş yani anladığım kadarıyla ? ama ben hiç bir güncelleme ne yükledim nede bir şey yaptım haftalardır bu şekildeydi
  • BPJ firmwarele çekilen foto daha başarılı, parlaklık APD ve öncesi firmwarelerdeki gibi
    Fotoların exif bilgilerine de bakabildiniz mi hocam? Kullandığı ISO değeri, enstantane vs.

• quote:

Bende de aynı sürüm var. bana da gelmedi güncelleme.
  • cakirts kullanıcısına yanıt
    Sıra sıra mı dağıtılıyor anlamış değilim çözemedim bu işi herkes almış neredeyse.
  • mseyitsahin kullanıcısına yanıt
    hayır hocam cihazınızda son gelen güncellemeden bir önceki (BPH) var, BPJ firmware e güncellemenizi tavisye ederim. Bilgisayar/ laptop a Smart Switch yükledikten sonra S7 nizi şarj kablosuyla takıp tanıtın, yeni firmware orada gözükebilir:http://www.samsung.com/tr/support/smartswitch/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DeeepBlue -- 27 Ekim 2016; 22:44:36 >
  • Yardim lutfenn!!! Ne yaptiysam turkiye romu yukelyemedim galiba 4.5g yazisi bir turlu cikmiyor hep 4g ayrica sizlerden gordugum yazilimi yukledigimde ulke iran cikiyor nasil turkiye yapabilirim
    SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU]SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU]

• 
Sayfa: önceki 20542055205620572058
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.