Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU] (1421. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
96.373
Cevap
398
Favori
3.430.444
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
128 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14191420142114221423
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Birde servise verince sonucu yazarsan sevinirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • venoma V kullanıcısına yanıt
    Hocam teşekkür ederim. Yarın götürüp vereceğim, devamında haberdar ederim. Siz servise başvurmadınız mı sorununuz için?

Bu arada ekranda hiçbir baskı yokken bu hale geldi. Dışarı dahi çıkmadım daha telefonla neredeyse. Durduk yere ekranı açtığımda orada beliriverdi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emre220 -- 10 Temmuz 2016; 23:14:34 >
  • Crayz-DentisT kullanıcısına yanıt
    Böyle mi hocam bende alacağım da s7 için
    Önünü tam kaplıyormu?
    Bu mesaja eklenen görseller:

• quote:

Orijinalden alıntı: venoma

Kardeşim bahsettiğin durum ekranın hasar gördüğü anlamına geliyor malesef. s7 edgenin ekranı şu an bile sorunum yok diyenlerin başını ileride ağırtacak bundan çok eminim. çünkü benim telefonumda bırak yere düşmeyi mikroskopik çiziği bile zor bulursun ama pil simgesinden geri tuşunun oldugu yere kadar dikine pembemsi bir çizgi çıkıyor cepte taşırken bile ekranın hiç baskı görmemesi gerekiyor bu edge kıvrımları çok iş açıcak insanların başına umarım garanti sıkıntı çıkarmaz sana

Bende edge ekran oldugu icin bu sorunları yaşadigimizi dusunuuorum. Keske düz alsaydim

• emre220 kullanıcısına yanıt
    Rica ederim. Bende yarın vermeyi düşünüyorum vakit bulabilirsem zaten bendeki çizgi bi çıkıyo bi kayboluyo falan ama sizin durum acil gibi ekranın tamamen susması ihtimali var o yüzden ihmal etmeyin iyi geceler

• Son dönemde çıkan Samsung telefonlarda istediğimiz bir sesi direk mesaj ve bildirim sesi yapamıyoruz galiba.

İlla ses dosyasını Cihaz hafızası/Android/Media/com.google.android.talk/Notifıcations içine filan atmak gerekiyor galiba. S7 serisinde de durum böyle mi? S6 da böyle yapmam gerekti de.
  • Noctivagant kullanıcısına yanıt
    Cihaz hafızasında ses ekle seçeneği var hocam. İstediğin parça zil sesi olarak ayarlanabiliyor. Cihaz s7.

Glossy ile glossy case fit arasındaki fark nedir acaba. Siz uyguladiniz mi parlak ekran iz yağlanma yapiyormu edge modeli icin siparis gecicem.. birde temperli ekran üretecek delikanlı çıkmadı mi şu telefona Teşekkürler

• 14.06.2016 TARİHİNDE S7 EDGE ALDIM İLK BAŞTA İNTERNETE GİRMİYORDU YENİ YAZILIM İLE DÜZELDİ.. TELEFON ÇABUK ISINIYOR..OYUN OYNAMAMA RAĞMEN ŞARJ ÇABUK BİTİYOR.EKRAN DA BELLİ ARALIKLARLA SİYAH ÇİZGİLER OLUŞUYOR MEĞER PİKSEL HATASIYMIŞ ÜRETİMDEN KAYNAKLI .. SWARMA GİRERKEN EKRAN KARARIYOR. TELEFON KONUŞMALARI HIŞIRTILI OLUYOR. TAM GARANTİYE YOLLAYACAKKEN 06.07.2016 GÜNÜ TELEFON OTURDUĞUM YERDEN 20 CM YÜKSEKLİKTE ELİMDEN DÜŞTÜ ÖN CAM SAĞ ALT ÇOK HAFİF ÇATLADI. SERVİSİ ARADIM CAM DEĞİŞMEDEN DİĞER SORUNLAR GARANTİYE GİRMİYOR CAMI 1.300 TL'YE DEĞİŞİYORLARMIŞ BİRDE CAM DEĞİŞİNCE FABRİKADAKİ GİBİ SİLİKON ÇEKEN MAKİNELERİ SAMSUNG SERVİSLERİNDE OLMADIĞI İÇİN SU VE TOZ GEÇİRMEME ÖZELLİĞİNİ YİTİRİYORMUŞ.MAĞDURİYETİMİ GENEL MERKEZE BİLDİRDİM GELECEK CEVABA GÖRE BİMER'E DE BİLDİRECEM. SİZE TAVSİYEM ASLA SAMSUNG ALMAYIN BEN BİR DAHAASLA KULLANMAYACAM !!!
  • KAZUYA MISHIMA kullanıcısına yanıt
    Hocam güncellemeden sonra sıkıntı çıkmaya başladı. Package dısabler ile tema ve tema mağazasına tıklatın oradaki verileri temizle diyin tema uygulanacaktır.

• quote:

Orijinalden alıntı: EzerchE

Arkadaşlar selam, özellikle Google Servislerinin pil harcamasından muzdarip olan arkadaşlar için Google ayarları için bir rehber hazırladım.

Bu sayfalar arasında kaybolacağı için kendi siteme ekledim ve DrainBamaged arkadaşımız da kendi açtığı konuya yazıyı ekleyebilir.

http://www.ezerche.com/blog/google-play-services-battery-drain-fix/

Deneyimlerinizi paylaşırsanız çok sevinirim.

Android cihazınızda Ayarlar > Google kısmına girin.

Sağ üstteki 3 nokta menüye tıklayın;

Kullanım ve Teşhis Aracı
    Kapalı konuma getirin

Etrafımda
    Kapalı konuma getirin.

Google Fotoğraflar Yedekleme
    Kullanmıyorsanız kapalı konuma getirin

Reklamlar > İlgi alanına dayalı reklamları kapat
    (Girdiğiniz sitelere göre ilgi alanlarınızı belirleyip ona yönelik reklamlar sunması hizmeti. Tavsiyem açık konuma getirin.)

Arama ve Now Bölümüne girin
    ———————————————-
    Hesaplar ve Gizlilik > Google Etkinlik Kontrolleri >

Google Konum Geçmişi
    Google Voice ve Ses Etkinliği
    (Google Konum Geçmişi eğer kapamazsanız her gittiğiniz yerin kaydını tutarak Google Cloud üzerine kaydediyor. Google Voice ve Ses Etkinliği ise siz Ok Google dedikten sonra sesinizi (hiç demediyseniz bile kayıt alınmış olabilir) kaydederek Google Cloud üzerine yüklüyor. Dilerseniz bu kayıtlara Google üzerinden ulaşabilirsiniz.

https://history.google.com/history/audio?hl=tr&ent=r&utm_source=udc

https://www.google.de/maps/timeline )

Kapalı konuma getirin.

Ses> Ok Google algılama
    (Kullanmıyorsanız – bence oldukça gereksiz ve ana ekranda devamlı mikrofonunuz açık konumda bekleyerek pil harcıyor)
    Kapalı konuma getirin.

Now kartları > Kartları göster
    (ben kullanmıyorum, kullanıyorsanız açık bırakabilirsiniz, ama uzun zamandır Google Now hizmetinin oldukça fazla pil tükettiği biliniyor)
    Kapalı konuma getirin.

Now on Tap
    Kapalı konuma getirin.

Autocomplete
    Kapalı konuma getirin.
    ——————————————-

Hesaplar > Google
    Kullanmadığınız hizmetlerin senkronizasyonunu devre dışı bırakın.
    Rehber harici diğer hizmetleri kullanmıyorsanız devre dışı bırakabilirsiniz.

Çok teşekkürler çok faydalı oldu.

• 2 aydır kullandıgım s7 edge led kılıfın kapaktaki ledli kısmı çalışmaz oldu.saat gelen arama ve şarz yüzdesi gibi hiç birini göstermiyor sebebi ne olabilir

• telefon çok mu kötü almasakmı. Yorumlara bakılırsa

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • MalumEvinYeriniSoranAdam kullanıcısına yanıt
    Edit = ekran için olanı case fit seçerseniz kenarlardan 1 mm kısa olan versiyonu gelir kılıfla kullanmak için. Normal olanı seçerseniz tam kaplama olanı gelir . Burda almak isteyen başka arkadaşlar ile beraber alırsanız daha uyguna gelir kargosu..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Crayz-DentisT -- 11 Temmuz 2016; 6:28:59 >
  • rfncskn kullanıcısına yanıt
    Case fit dediği kılıf kullananlar için kenarlardan 1 mm kısa olan versiyonu.
    Parlak olan ekran da bir miktar parmak izi bırakıyor. Mat olan da parmak izi yok ancak ekran görüntüsünde bozukluk yapıyor. Deneyimledigimiz en iyi kombinasyonu ekran glossy arka kısmı mat olanı tercih etmenizi öneririm.

• quote:

Orijinalden alıntı: Crayz-DentisT

Edit = ekran için olanı case fit seçerseniz kenarlardan 1 mm kısa olan versiyonu gelir kılıfla kullanmak için. Normal olanı seçerseniz tam kaplama olanı gelir . Burda almak isteyen başka arkadaşlar ile beraber alırsanız daha uyguna gelir kargosu..
    Sildim gitti ;)

admin'e bir tavsiye... Site sizin olabilir ama icerikler yazan kisiye aittir ve dilediginde silinmesini talep edebilir. Bir uye mesajlarimi silmek istiyorum derse, destek talebine cevap verme tenezzulunde bile bulunmadan destek talebini kapatmayin. En azindan kibarlik yapip bir cevap verin. Oturup script yazmak zorunda kalmayalim.

drainBamaged

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi drainBamaged -- 8 Aralık 2016; 17:22:42 >
  • Beyler öyle yorumlar gelmiş ki yarın se iade edip s7 edge alıp artık bu defteri kapatacaktın ama çok fazla olumsuz yorum okudum. Acaba vaz mı geçsem bu sevdadan.

• drainBamaged D kullanıcısına yanıt
    Valla siz söyleyince tekrar baktım harbiden case fit olanını seçmiş arkadaş. Düzeltelim hemen. Sınavlar kafamı bıraktı bizde hocam

Sildim gitti ;)

admin'e bir tavsiye... Site sizin olabilir ama icerikler yazan kisiye aittir ve dilediginde silinmesini talep edebilir. Bir uye mesajlarimi silmek istiyorum derse, destek talebine cevap verme tenezzulunde bile bulunmadan destek talebini kapatmayin. En azindan kibarlik yapip bir cevap verin. Oturup script yazmak zorunda kalmayalim.

drainBamaged

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi drainBamaged -- 8 Aralık 2016; 17:22:37 >
  • S7 yi edgede ki problemlerden dolayı aldım.
    İyiki s7 almışım. Edge sahipleri resmen kabusla geziyor.

• 
Sayfa: önceki 14191420142114221423
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.