Şimdi Ara

Samsung Galaxy S7 inceleme videosu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
78
Cevap
1
Favori
1.122
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Samsung’un en yeni ve en iddialı akıllı telefonu Galaxy S7’nin tüm önemli detaylarına yakından baktık ve kapsamlı bir incelmesini hazırladık. Önemli yenilikler, performans, kamera özellikler ve dahası inceleme videomuzda.

• Geç oldu ama temiz oldu. önlerden..

Mesut ile erdi abi gitmişken orada bir mobilite çekseler iyi Olurdu.

Samsung pile önem vermeye başladı. Amoled ekranın ve 14 nm üretim teknolojisi sayesinde pili En çok giden amiral gemisi olacak bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mu5tafa -- 24 Şubat 2016; 16:56:59 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • note 5 de yedikleri haltı bundada yediler herşey 10 numara ama INFRARED YOK ! almama sebebi ...
  • Samsung hangi konuda eleştiri aldıysa düzeltmiş. S6'dan daha alınabilir bi telefon.
  • S6 ile arasında ciddi farklar var. Dolu dolu bir telefon olmuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GoldPunch -- 24 Şubat 2016; 22:35:30 >
  • bol bol ram :) ne kadar gider acep.
  • Tam umudu kesmiştim şansa bak inceleme gelmiş.

• usb type-c olmaması üzdü :( .
    en çok beklediğim şeylerden biriydi.

• 1 sene önce çıkması gereken S6'yı çıkarmış. ''UFS 2.0 çik hizli indin kirt distiği kiymidik'' diyip tükürdüklerine yalamışlar. Ayrıca inceleme için tebrikler çok profesyönelce ve doyurucu olmuş diğer yayınlar gibi boş beleş değil ama yineden biraz daha çabuk olabilirdi...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Xtrud -- 24 Şubat 2016; 17:45:48 >
  • Usb Type-c olmalıydı muhtemelen bazı golleri Note 6'da atacaklar ama bu telefonun mahrum kalması kabul edilemez ama telefonun geri kalanı için şunu söylemem gerek 2016 yılında Note 6 çıkana kadar daha iyi bir android cihaz çıkacağını sanmıyorum..

• s7 edge nin fiyatını merak ediyorum. iphone 6s i satıp karşılarsa s7 edgeyi alabilirim

• bu sefer her şeyiyle olmuş. umarım fiyatı da uygun olur
  • Bu böyleyse Note 6'yı düşünemiyorum. Samsung S2 zamanındaki gibi uçuşa geçmiş. İnceleme için teşekkürler.

• pek tabi ki
  • Telefon mükemmel değil illa ki bazı eksiklikler var. Çok önemli şeyler değil. Samsung'un en iyi telefonu olmuş beğendim ancak 3000 TL çok fazla bir telefon için :( Erdi Bey'in dediği gibi çoğu kullanıcı bu fiyat karşısında note 5'e yönelebilir. Ben daha kararımı vermedim. Zaten telefon almak istiyorsan sonbaharı bekleceksin. Hem telefonların iyi veya kötü özellikleri daha iyi ortaya çıkıyor hem de fiyatları daha aşağıya iniyor :)

• Telefon iyiydi ama 12. Dk hatun süperdi :)

• Kamera sensörünün 12 mp olması düşük ışık koşulları açısından iyi bir gelişme fakat 12mp'in 4:3 olması çok saçma olmuş. Telefonun ekranı, tvler, iphone dahil diğer telefonlar standart olarak 16:9 ekrana sahip olmasına rağmen sensörü 4:3 tasarlamanın mantığını kavrayamadım. 16:9 seçildiğinde çözünürlük 9.1 mp'e düşüyor.
    Bir de usb type c olmasa bile usb 3.0 ile hız arttırımına gidilmemesi de yanlış olmuş.
    Bunlar dışında iyi geliştirmeler var. Fiyatı düştükçe alınabilir telefonlardan biri olur.
  • type c yi neden koymadıklarını açıkladı samsung firması. ben açıklamadan tatmin oldum şahsen. iyi ki koymamışlar.

• Millet geçen sene ne diyordu s6 ya micro sd kart koy pili büyüt eksiksiz olsun adamlar bunla yetinmeyip su geçirmezlik koyup tasarımı da ileri taşıdılar ekran işlemci kamerada zaten tartışmasız en iyisiyken daha da geliştirdiler ama olmaz eleştirilmekten geri kalmaz bizim ahali şimdi birileri gelip snapdragon diye cazgırlık yapacak allahtan bi duymuşlar snapdragon 801in 810un hali ortada deli gibi ısınıp performans düşüren işlemciler 820ye de güvenmiyorum şahsen exynoslu modeli tercih ederim(elimde 810lu telefon var ısındıktan sonra 500 tllik telefona dönüşüyor) ille de ağlıcaksanız gidin lg sony alın daha fazla kafa şişirmeyin

bu arada sayın erdi bey ön incelemelere neden "İNCELEME" der oldunuz??

• Eğer yazılım olayını da çözer ise, o vakit kral derim, şu telefonun nexus olduğunu bir düşünsenize, ama gel gelelim samsungun yazılımda düzeleceğini sanmıyorum, güncelleme konusunda yine bizi üzecek,

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.