Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S6 / S6 EDGE [ANA KONU] (1794. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
39.442
Cevap
188
Favori
1.254.144
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
41 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 17921793179417951796
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Hocam bu yukarda ki bildirim nedir? Yani hangi uygulamadan kaynaklı?

Yeni son 1 haftadır çıkmaya başladı.

Apkmirrordan düzenli güncelleme yapıyorum. @MühendisMurat

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DntRx -- 28 Nisan 2017; 18:12:29 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güncellemeleri otomatik indir secenegi kapali oldugu halde durup dururken indirme secenegi geldi. Telefon kablosuza da bagli degildi. Bu uyariyi nasil kapatabilirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: prodent

Hocam bu yukarda ki bildirim nedir? Yani hangi uygulamadan kaynaklı?

Yeni son 1 haftadır çıkmaya başladı.

Apkmirrordan düzenli güncelleme yapıyorum. @MühendisMurat

Bir şeyden kaynaklı değil, telefon sessiz modda aramaları kaçırabilirsiniz diyor.

Bunu istemiyorum veya Tamam diyebilirsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: eXe20

s6 telefonumu şarja taktığımda %5 den %15 e ani yükselmeler meydana geliyor. Sorun nedir önerilerinizi bekliyorum. Telefonumun samsung garantisi devam ediyor.

Kalibre et 3-5 kere.

Şarjın Çok Hızlı Bitmesi Sorununa Kesin Çözüm Alternatif yöntem ile

https://forum.donanimhaber.com/tr-nin-en-buyuk-samsung-rom-yukleme-rehberi-faydali-bilgiler-ipuclari-dev-konu--83924265

• coskunsaglam C kullanıcısına yanıt
    Yazılım güncelleştirme apk sını package disabler ile dondur. Sanırım kökten çözüm olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: turquoise.blue

Yazılım güncelleştirme apk sını package disabler ile dondur. Sanırım kökten çözüm olur.

Yükledim ama listede bulamadim yazilim guncellestirmeyi. Simgesiyle aradim oda yok

• Peel Smart Remote kullanmıyorsanız devre dışı bırakın. Ne alaka demeyin ben de şaşırmıştım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Cpt.Ee

quote:

Orijinalden alıntı: Herküles

quote:

Orijinalden alıntı: Cpt.Ee

quote:

Orijinalden alıntı: Herküles

Kamerayı açtığımda bazen odaklama yapana kadar bazende sürekli cızırtı geliyor telefon hafif titriyor. Bu durum başına gelen var mı?

S6 edge

iphone 6dan geçtim ben birazda samsung deneyeyim diye.
    Bende de aynı sıkıntı oldu samsung servise verdim bakalım ne yapacaklar 1 hafta oldu.

Bi gelişme varmı acaba?

Yazilim atip göndermişler.

Batarya ve kamera konusundaydi şikayetim.

Apple olsaydi cihazi değiştirirdi, Samsung servis yaramaz anladigim kadariyla.

Yazık olmuş üzüldüm adına bende vericem servise bu hafta içi sonucu bildiririm servis formunu burada paylaşırım belki sana emsal olur işine yarar

• Samsung türkiye çalışmıyor. Gönül rahatlığıyla söyleyebilirim ki s6 artık bir köşeye atıldı keyiflerine göre güncelleme verecekler.

Bazı şeyler 7.0 la daha güzel ama son mm sürümünü çok arıyorum. O stabilite kalmadı. Klavye yavaşlığından, interneti açtığımda wp mesajlarında bile kasmalardan, wifi ve mobil veri yavaşlığından az çekmesinden, instagramda yavaşlık sorunundan ve unuttuğum diğer sorunlardan bezdim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Dr.Razor

Samsung türkiye çalışmıyor. Gönül rahatlığıyla söyleyebilirim ki s6 artık bir köşeye atıldı keyiflerine göre güncelleme verecekler.

Bazı şeyler 7.0 la daha güzel ama son mm sürümünü çok arıyorum. O stabilite kalmadı. Klavye yavaşlığından, interneti açtığımda wp mesajlarında bile kasmalardan, wifi ve mobil veri yavaşlığından az çekmesinden, instagramda yavaşlık sorunundan ve unuttuğum diğer sorunlardan bezdim.

6.0.1 e geri donuluyor odinden bilginiz olsun yasadiniz sorunlarin hicbiri bende yok ilk fransa surumu yama gelmis fakat csc btu oldugu icin onu alamadim malesef guncelleme sammy tr ile alakali degil global artik destegi bitti bu telefonun 1 yillik guvenlik guncelleme periyoduna girdi.Oda her ay gelmez 2 3 ayda bir...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Apkmirrordaki son surumlerin cogu buglu calisiyor...

Eger duzgun calisiyorsa son surumunu yuklemeyin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • selamlar
    bana da dun 7 updatei geldi
    whatsapptan mesaj geldiginde otsun ama mesajim ekranda cikmasin istiyorum. su anda fotodaki gibi. hangi secenegi isaretlesem ses cikar ama mesajim gorunmez?

• AF CoRSe A kullanıcısına yanıt
    Dönüldüğünü biliyorum da üşeniyorum. Hayırlısı diyelim. O son sürüm mm stabilliğini versinler. Ondan sonra hiç güncelleme vermeseler de olur

• MühendisMurat kullanıcısına yanıt
    Telefoncuya 1200'e sattım hocam.

• IWRH kullanıcısına yanıt
    Eyvallah hocam,

Peel smarta ne ki sesliya al diyor. :

• cseyfe kullanıcısına yanıt
    Bunu biz de cok denedik de kapanmiyor kapansa bile komple bildirim gidiyor degisik bisey cozemedim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Skyress10

Yani normal, o da anlamayan birine 1400 1500'e kakalamaya çalışacak.

S8 UYGULAMALARI GÜNCELLEME

Photo Editor_2.1.20
    Samsung Email 4.1.43-5
    Samsung Internet Browser_5.4.00-72
    Samsung Voice Recorder_20.1.84-21
    Touchwiz Launcher_6.1.01

eklendi, ayrıca öğlen eklenilenleri Drive'a atmayı unutmuşum şuan hepsi hazır indirilebilir.

Not : Touchwiz'de sorun yaşayanlar için her zaman bir önceki sürümde Drive'da bilerek bırakılacaktır zor durumda kalanlar ulaşabilir.

Not 2 : Yeni Galeri, Touchwiz'i yükleyin yağ gibi kayıyor.

S8 Uygulamaları 29.04 | Samsung Nougat Rehberi | Anlatımlar | İpuçları | Rom Linkleri | +Marshmallow

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 29 Nisan 2017; 1:22:3 >

• quote:

Orijinalden alıntı: MühendisMurat

quote:

Orijinalden alıntı: Skyress10

Yani normal, o da anlamayan birine 1400 1500'e kakalamaya çalışacak.

S8 UYGULAMALARI GÜNCELLEME

Photo Editor_2.1.20
    Samsung Email 4.1.43-5
    Samsung Internet Browser_5.4.00-72
    Samsung Voice Recorder_20.1.84-21
    Touchwiz Launcher_6.1.01

eklendi, ayrıca öğlen eklenilenleri Drive'a atmayı unutmuşum şuan hepsi hazır indirilebilir.

Not : Touchwiz'de sorun yaşayanlar için her zaman bir önceki sürümde Drive'da bilerek bırakılacaktır zor durumda kalanlar ulaşabilir.

Not 2 : Yeni Galeri, Touchwiz'i yükleyin yağ gibi kayıyor.

S8 Uygulamaları 29.04 | Samsung Nougat Rehberi | Anlatımlar | İpuçları | Rom Linkleri | +Marshmallow

Kesinlikle. Benim için önemli değil hocam, belki zarar ettim ama umurumda değil. Geçen çok acil bir durum oldu, telefonun şarjı bitti. Şarj etmekten usanmıştım valla. 3 saat maksimum ekran süresi. Isınıyordu bir de garip bir şekilde.

P2 almayı planlıyorum. Benim beklentilerimi karşılıyor. Kamerası orta olsun, donanımı iyi olsun, tasarımı hoş olsun, bataryası dayanıklı olsun. Benim için yeter de artar bile.

• coskunsaglam C kullanıcısına yanıt
    Benim de bütün güncelleme ayarları kapalıydı.Gelen "güncellemeyi sonra indir" seçeneği de çıkmıyor artık.Her wifi yi açtığımda uyarı geliyor.Güncellemeyeceğim.Varsın olsun uyarı çıksın.Güncelle uyarısıyla hızlı bir telefon kullanmak uyarı çıkmayan sorunlu bir telefon kullanmaktan kolay.Çokta umursamamak lazım.Telefonu çöp etmeye hiç niyetim yok.
  • Güya kumanda uygulaması, ama her işe el atıyor güncelleme geldikçe.

• 
Sayfa: önceki 17921793179417951796
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.