Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S6 / S6 EDGE [ANA KONU] (1948. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39.442
Cevap
188
Favori
1.254.144
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
41 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 19461947194819491950
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Custom rom icin ultimate rom iyi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Samsung s6da wifi çekmeme sorunu yaşayan oldumu

• edge telefonumda aldığım hata şu şekilde DNS değiştirmeyi de denedim olmadı ancak çözümünü bilen var mı ya da aynı hatayı alan

SAMSUNG GALAXY S6 / S6 EDGE [ANA KONU]

• Arkadaşlar yetkili servis batarya değişimi yapıyor mu?
    Batarya yenileme husu için ne öneriyorsunuz?
    Fiyat ücret bilgisi olan var mı?
    Deneyimlerinizi yazarsanız sevinirim.
    İyi günler
  • murram22 M kullanıcısına yanıt
    disconet pro açık ise ondandır
  • 3.5 senedir s6 kullanmaktayım hala iş yapan bir telefon 5 seneyi doldurabilecek durumda. Ultimate romla hafif kasma sorunları anladığım kadarıyla giderilebiliyor. Batarya konusunda ekran süresi 2 3 saate düştü gün içinde batarya bitiyor batarya sağlığı%52 lerde deji s7 bataryası taktırmayı düşünüyorum fikri olan varmı.

• Sammobiledeki habere göre S6 ekim güvenlik güncellemesi güney afrikada başlamış

• fatix54 F kullanıcısına yanıt
    Benimde 3.5 sene oldu. Gecen hafta ultimate rom yukledim.

1 sene once sıfır s6 bataryasi garantiden takıldı.

Hic bir zaman ekran süresi 3.5 saati geçmiyordu ne kadar zorlarsam zorlayayım. Şuan ortalam 4.5 saat rahat alıyorum.

Parlaklik otomatik, full wi-fi açık.

Bunu sebebi romun gereksiz uygulamalardan arındırılmış olması.

Ve cpu yönetimi. Ayrica cpu 2.4ghz ile calisiyor. Büyük olan performans çekirdekleri. Daha fazla detaya girmeyeceğim.

Birde ekranı full hd olarak ayarlayabiliyorsun. Bunun pile katkisi cpu ve gpu üzerine binen yükü azaltmasi.

• Arkadaşlar bir süredir işlettiğim Galaxy'lere yönelik bloğum var. Takipçim az olduğu için yazdığım faydalı makaleleri ihtiyacı olanlara ulaştırmakta sorun yaşıyorum.

Faydalı makaleleri derleyip buraya ekliyorum:

• DntRx kullanıcısına yanıt
    Hocam acaba kurarken nereden yararlandınız birde romda sıkıntı var mı? bende şu aralar custom rom kurmak istiyorum.
  • 1 ay önce batarya değiştirdim bataryam eskidiği için eskiden 2.30 3 saat ekran süresi alırdım şimdi şimdi 1 1.30 saat ekran süresi alıyorum şaka gibi ve 46 dakikada %0 dan %100 oldu eskiden bu değer 1 saat 20 dakika civarıydı. Hani değiştirdiğim yer merdiven altı değil bilindik bir servis Kadıköyde gsm iletişimden değiştirdim orjinal taktıklarını söylediler 6 ayda garantisi var şimdi size sorum daha önce başına böyle bir şey gelen oldu mu ve taktıkları bataryada mı sıkıntı var yoksa düşük mah mı takmışlar neden olabilir bu

• Mustafa Dmrl kullanıcısına yanıt
    Eskiden kurulduğu gibi. Once odinle twrp kuruyosun. Sonra twrpden romu yüklüyorsun. Ha bilmiyorum diyorsan google ve youtube da bolca kaynak var. Eger problem yaşarsan buraya yaz. Elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım

Hocam kolay gelsin.Bende dediğiniz ultimate romu kurdum telefonuma, şimdilik iyi gibi görünüyor ama benim ufak bir sıkıntım var.Arama vs. yapabiliyorum fakat volte ve wifi araması çalışmıyor bende, ayarlarda bunun için bir ek ayar göremedim araştırdım da biraz sanırsam csc ile alakalı bir sorunmuş.Telefonun csc si vietnam gözüküyor bu işlerden pek anlamıyorum da nasıl Türkiye csc sine çevirebilirim.Yardımcı olursan sevinirim.
  • https://www.google.com.tr/amp/s/forum.xda-developers.com/galaxy-s6/samsung-galaxy-s-6--s-6-edge-unified-development/volte-fix-turkey-t3621247/amp/

Dosyayi indir. Twrpden flashla. Rom acilmazsa wipe data cache yap.

Çok sağolun.Dediğiniz gibi yaptım sanırsam oldu 4.5G yazıyor artık volte için ek ayarlarda geldi telefona fakat volte aktif olmasına rağmen halan üst kısımda volte simgesi gözükmüyor.Çalışıp çalışmadığından tam emin olamadım.
  • Orhanbaba61 O kullanıcısına yanıt
    Ben kullanmıyorum ama bende simge geliyor. HD+

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DntRx -- 12 Kasım 2018; 6:51:50 >
  • bu ultimate rom nasıl kuran arkadaşlar bi yazsa memnunmu bi sıkıntı vs sorun varmı acaba
  • Evaluna13 kullanıcısına yanıt
    Şimdilik memnunum yaşadığım volte sorunu dışında göze batan bir sorun yok. Volte sorunu bu romu kullanan diğer arkadaşta yok mesela,sende de sıkıntı olmayabilir.
  • Android os kullanımı çok telefonu kullanmadığım halde sarjı gidiyor nasıl çözerim bunu

• şebeke sinyal seviyesi hep 2-3 çubuk gösteriyor full göstermiyor çözümü nedir hattı başka tele taktım onda full gösteriyor
  • 
Sayfa: önceki 19461947194819491950
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.