Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S6 / S6 EDGE [ANA KONU] (1921. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
39.441
Cevap
188
Favori
1.254.247
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
41 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 19191920192119221923
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Tesekkurler Hangis surumu kullaniyorsunuz v5i indirdim portre modu yok lens bulanikligi modulunden mi portre yapiyorsunuz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geekbench de test yaptım cihazım single core 1405 puan multi core 4246 puan aldı ve listedeki s6 dan note 5 den daha yüksek

• https://updato.com/firmware-archive-select-model?exact=1&q=SM-G920FQ

Samsung galaxy S6 yazılım rom dosyaları

• quote:

Orijinalden alıntı: Arda_izmir

Tesekkurler Hangis surumu kullaniyorsunuz v5i indirdim portre modu yok lens bulanikligi modulunden mi portre yapiyorsunuz?

S6 edge v5 çalışmadı ama üstüne v6 yı kurdum hem ön hem arka kamera portre modunda çok güzel çalışıyor

• Arkadaslar custom rom yükleyeceğim. Bootloader ile ilgili birseyler yapmama gerek varmı? S6 s950fq.

Yoksa twrp flashlayip romumu yukleyeyim mi?

• topalsolucan01 kullanıcısına yanıt
    Hocam kendiniz mi taktınız bataryayı?

• evet kendim taktım.
    bi tecrübe istiyor mu yoksa biz de kendimiz alıp takabilir miyiz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: topalsolucan01

evet kendim taktım.

Tlf düz s6 Mı? Taktınız Batarya orjinalmi?tavsiye ederseniz aldığınız yerden bizde batarya alalım

• quote:

Orijinalden alıntı: ego37

quote:

Orijinalden alıntı: topalsolucan01

evet kendim taktım.

Tlf düz s6 Mı? Taktınız Batarya orjinalmi?tavsiye ederseniz aldığınız yerden bizde batarya alalım

telefon düz s6 arkadaşlar. şu linkteki ürünü aldımhttps://urun.n11.com/batarya/samsung-galaxy-s7-edge-eb-bg935abe-orjinal-batarya-P121330752?

şu videoyu izleyeerk yaptım, hiç bir sorun yaşamadım.https://www.youtube.com/watch?v=8sr6qpxXX3s&t=22s

adamın videonun sonunda gösterdiği gibi arkada kapak milimetrik bi aralık kalıyor, s7 edge bataryası az tombul olduğu için, kılıf takarsanız hiç sorun kalmıyor. eğer benim içim rahat etmez derseniz s7 bataryası alın, o baya ufak, bantla falan sabitlersniz yuvaya, arka kapak tam oturu. ben telefonun 3 senelik olduğunu göz önüne alıp takmışken 3600 olsun dedim ve iyiki öyle yapmışım. o kapak aralığı kılıfla hiç sorun oluşturmuyor.

(not:arka kapak ısıtma işlemini saç kurutma makinesiyle yaptım. sökme işlemine başlamadan sim kartı çıkarın, sökme aşamasında sıkışma yapabiliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi topalsolucan01 -- 2 Nisan 2018; 0:38:10 >

Samsung galaxy S6 ya S7 yada S7edge bataryasi takanlar bazi sorunlar olmaya başladı diye forumlarda yazmışlar. O yüzden orjinal s6 bataryası bulup takacaz.3 yillik tlf orjinal batarya bulmak biraz zor gibi.piyasada 50 tl var 100 tl var. Samsung servis 180 tl dedi dışarıya satmiyorlar yanliz.

• ego37 kullanıcısına yanıt
    Hocam benim S6 mın 3 yılı doldurmasına az bir zaman kaldı . Arka cam kapak bayağı kırık ve pili bitik durumda. Arka camı 200 Tl eee pilinede 180 tl versek eder bize 380 Tl. Zaten telefon 600 tl bile etmiyor ayrıca 380 tl masrafmı yapacağız ? Çok mantıksız benim için . Aldığım günden beri pili beni verem etti. 2550 mAh lık pili taksamda değişen birşey olmayacak. 4-5 ay sonra yeni bir telefon almam gerekli galiba. Siz ne dersiniz?

• mıknatıs20 M kullanıcısına yanıt
    4.5 ay sonra yeni tlf alacaksan masraf etmeye gerek yok tabi.maddiyat kısıtlı ise ben olsam degistiririm. S6 guzel tlf.

• Anladım sağolun cevap için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mıknatıs20 -- 2 Nisan 2018; 14:4:37 >
  • Samsung galaxy S6 SM-G920FQ son yazilim sonrasi biraz donma kasma oluyor gibi .sizde bi sıkıntı var mi.martin 5 gibi 30 mb gibi bi yazilim gelmişti

• 6 martta gelmis 35 mb güncelleme

• quote:

Orijinalden alıntı: mıknatıs20

Hocam benim S6 mın 3 yılı doldurmasına az bir zaman kaldı . Arka cam kapak bayağı kırık ve pili bitik durumda. Arka camı 200 Tl eee pilinede 180 tl versek eder bize 380 Tl. Zaten telefon 600 tl bile etmiyor ayrıca 380 tl masrafmı yapacağız ? Çok mantıksız benim için . Aldığım günden beri pili beni verem etti. 2550 mAh lık pili taksamda değişen birşey olmayacak. 4-5 ay sonra yeni bir telefon almam gerekli galiba. Siz ne dersiniz?

arka kapak internette 30 tl falan. ben geçen sene 30'a almıştım, orjinal kapaktan nokta farkı yok. takması da çocuk oyuncağı. eski kapak zaten kırık diyosun, tornavidayı sok köşeden çıkar kapağı kaldır at, yenisini yapıştır gitsin.

s4 den bir farkı yok arkadaşlar s6'nın, söküp takmaktan bu kadar korkmayın. arkaya cam kapak takıp bataryayı da vidaların altına saklamışlar, insanların gözü korkuyor. prensipte s4 ile aynı işlem.

Ben aldığım günden beri bir kasma yaşamadım. Gerçekten bu konuda çok başarılılar.

• Son gelen güncelleme ile instagram ve youtubede biraz yavaşlama oldugu bazi forumlarda yazmışlar. Instagramda biraz kasma var

Arayüzde sanmıştım yani YouTube da olabilir. YouTube un performansından zaten hiç memnun değilim. Instagram konusunda bir şey diyemem. Reddit uygulamasinda da var diyeceğim fakat uygulamadan kaynaklı durumlar da olabilir. Net bir şey diyemiyorum.

• 
Sayfa: önceki 19191920192119221923
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.